2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Vardi evet 2 hafta 1 1bucuk parmak kadar idare ettim. Doğum olduğu gün 3 parmakta fazlaydı hemen sezeryana alındım.
Bana da 6cm e kadar beklicez 6 olunca normal doguma Alicaz dedi devletteki doktor o zamanna kadr hastanede yatacaksın dedi de ben çıktım eve geldim ne kadar sürede açılır belirsiz galiba diye

Ben şahsen artık doğurmak istiyodum çünkü bebek 39la uyumlu
Ama corona oldugumu duyunca biraz daha dursun dedim
Ne öpebilcem nede kucagıma alabilicem
Canım bebeğin 39’la uyumlu olması önemli değil anne karnında kaldığı süre baz alınır yani 36 haftalık bebeğin, Allahın izniyle artık doğsalar bile adaptasyon sorunu yaşamazlar. Bir an önce iyileş insallah

Bazı doktorlar takıntılı oluyor işte yapacak birşey yok gebelik şekeri olduğu için mecbur hangi tarih derse o zaman olacan. Şeker olmasaydı istediğin tarihte yaptırırdın neyse hayırlısı olsun son kez bir daha şansını denersin

Göbek bölgesine gelmiyo çoğu takım ama tercih sizin.
Teşekkür ederim hepimize nasip olsun inşallah

Cano niye dert ediyorsunuz onlar her ikisi içinde bizden kat kat tecrübeliler bizim 15 dakikada yapacağımızı 5 dakikada yaparlar. Yorma güzel canın

Arkadaşlar merhaba sat 27 Aralık, 11 ocakta sağ kasığımda keskin bir ağrı olduğu için doktora gittim ultrason ve test yaptı bir şey çıkmadı beta negatif.. 15 ocakta tekrar doktora gittim ultrason bölümündeki doktor vajinal ultrason yaptı kese gibi bir şey görüyorum ama emin değilim dedi ama rapora öyle geçti 22 mm boyutta dedi... Sonra raporu doktoruma götürdüm o zaman vardır dedi 1 hafta sonra tekrar bakalım dedi Ama beta yaptım yine negatif.. Beta hcg kanda belli olmadan kesesel yapı rahimde görünür mü? Sizce gebelik olma durumu var mı? Yada bu durumu yaşayan var mıı

Ama bana kendi doktorum Bi tane ilaç vermişti hastane dışında evde kullanmak için günde 1 taneydi 2 taneye çıkardı
Bende kullandım onlari. Nidicard adalat falandır.
Benim doğuma alınma sebebi sadece açıklık sanci makata yerlesm3si felab degildi. Bebekte rtim bozukluğu başlamış. Nst de fark ettiler. 1 saati bulmadan doğuma alindim

Kızlar 34.haftadayim son zamanlarda gogsumden sıvı geliyordu ama bugun baya cogaldi bu kadari tuhaf degil mi etrafimda dogum yapanlarda hic boyle bir durum olmamiş gogsunden sıvı gelen var mi bu haftalarda

Bende yılbaşından beri normal süt geliyor.
Hatta sağıp buzluğa atmayı düşündüm ama Dr da ebe de yapma dedi.
Sorun olmuyormuş.
Doğum belirtisi değil bendeki.

Kızlar ultrasonda bebeği saçlı görünen oldu mu merak ediyorum bizimkinde sanki var gibi ama doktoruma sormadım akşam fark ettim, bi sonrakinde soracağım saç mı diye

Beta hcg yükselmeden kese Oluşmaz canım

Benim bebiş hiç dönmedi doktora sormak aklıma gelmedi ama bu kadar zaman doğum olmama sebebi oda olabilir mi acaba kanala giremedi baskı oluşturamadı
Benim kemigimde zorlama sancı oluyor gibi oluyor anlık pelvis kemegi bu şekilde 1 ayı geçirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…