2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canım rabbim bi avazda kurtarsınhayırlısıyla inşallah tez zamanda hemen açılman olsunsağlıkla gelsin bebişin

Hiç bu gelen su mu diye düşündüren bir şey oldu mu peki?

Canımm inşallah kolaycacık geçer doğumun hemen kucağına alırsın yavrunu, dua edeceğiz senin için

Canım benimde bu Canım benimde bu haftaya kadar bebek iriydi hatta doktor küçük bir bebek beklemiyoruz demişti 10 gün önce ama 10 gün sonra bugün iri bir bebek görmüyorum dedi ben 38+2 iyim bebek 37+5 çıktı. Ama benim suyum azalmış, yarın sabah suni sancisi ile doğum başlatılacak hayırlısıyla...
İçin rahat edecekse başka bir doktora daha görün istersen. Ama ölçümler çokta sağlıklı olmayabiliyor.

Canım Allah yardımcın olsun sağlıkla hayırla kucağına al inşallah kendini iyi hisseder hissetmez haber ver gözümüz kulağımız sen de dualarımız seninle Yunus bebek Allah ın izniyle misler gibi konacak anasının kucağına inşallah

Sağ salim kucağına al canım çok rahat doğumun gercekleşsin

Kızlar benim sezaryen tarihim 2 şubattı ama Salı günü muayeneye gidince doktora 5 Şubat olarak değiştirteceğim. 2 Şubat cumaya denk geliyor doğum olduğu gün babalık izni başlıyor ve eşim hafta sonu zaten izinli olduğu için babalık izninden 2 gün boşa gitmiş oluyor. Sizlerin de bilgisi olsun günlere dikkat edin eşleriniz hafta sonu izinliyse pazartesi sezaryen için en mantıklı gün bence

Ayyyyy kuzummmm, Allahım sana güzel bir doğum yaşatsın, sağlıkla kucağına al evladını. Benima rkadaşım 37+3'te sezeryan ile doğum yaptı ve hemen kucğaına verdiler bebesini. hiç bir sorunu yok. İçini ferah tut

Ya ilk planlı bebisimiz geliyor demek hayırlısıyla gelsin inşallah doğumunuz kolay olsun sağlıkla alın kucaginiza bizi de unutmayın doğum esnasında buradaki arkadaşlar olarak vaktinde sağlıkla biz de kucağımıza alalım bebisimizi dua edin bizlere de

Rabbim yardımcın olsun canım benim sağ salim kavuşursunuz inşallah. Sen de doğumda bize dua etmeyi unutma. Benim dualarım seninle

Babalık izni iş gününden sayılıyor diye biliyorm ama yanlış da olabilir

Kolay doğumların olsun. Allah sağlıkla bebeşine kavuştursun. Çok heyecanlıııı güzel haberlerini bekliyoruz

Babalık izni iş gününden sayılıyor diye biliyorm ama yanlış da olabilir
Yok canım mevzuatta doğum başladığı gün izin de başlıyor. Özel gün bayram vs farketmiyor çünkü 5 iş günü değil 5 gün babalik izni diye geçiyor. Memur asker olunca 10 gün oluyor. Özel sektör 5 gün.

Aynen öyleymiş cnm smdi baktm da internetten hayrlsi olsn mantıklı bencede o şekilde seçme imkanın var sezeryanda

Allah bir nefeste kurtarsın inşallah sağ salim doğsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…