2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Dün ağrım vardı, kesin dedim doğuruyorum baskı var akıntı var.
Hiçbir şeyim yokmuş :KK70: değil açılma rahim ağzında yumuşama bile yok dedi Dr.
Nst en yüksek sancım 4 çıktı.

Sonra sağolsun, sen belli sıkıldın hamilelikten cumartesiye kalmasın cuma alalım dedi.

Bu hafta ekstra bir kilo alımı falan da yok bebeğin, 3600 çıktı dün yine.
Bence de artık doğurmak için çabalıyoruz gibi geliyor bana da djjfjsksk yoksa bu kadar ağrı kasılmayla bence ben doğurmuş olmalıydım ama yok🤣

Kızlaaar sizede sorayım hemşireye vereceğim takım bu olacak icine bir uzun kollu zıbın koymuştum sonradan daralır mı acaba dedim kısa kollu koydum sizce yeterli mi ? İnstagramda bi video cikti karsima boyle bi takımın üstüne birde tulum giydiriyolardi cok fazla degil mi ya 😂🤦🏻‍♀️
Bende böyle Bir takim Koydum sadece içine bir atlet koydum askılı.. Yeterli bence..
Hatasne aşırı aşırı sıcak bizim.
Her nst de ateşim Cikiyor

Bence de artık doğurmak için çabalıyoruz gibi geliyor bana da djjfjsksk yoksa bu kadar ağrı kasılmayla bence ben doğurmuş olmalıydım ama yok🤣

Instagram'da viral olmuş ses var ya. Nil Anka mi diyim yoksa sen mi gerçek ismini söyleyeyim Ümmü Gülsüm? Diye.
Dünden beri ben mi gerçek ismini söyleyeyim yalancı çoban diye alay ediliyorum evde :KK70:

Kızlaaar sizede sorayım hemşireye vereceğim takım bu olacak icine bir uzun kollu zıbın koymuştum sonradan daralır mı acaba dedim kısa kollu koydum sizce yeterli mi ? İnstagramda bi video cikti karsima boyle bi takımın üstüne birde tulum giydiriyolardi cok fazla degil mi ya 😂🤦🏻‍♀️
Uzun kollu zıbın bile fazla bence😀 hem zor olur giydirmek çıkarmak.ilk bebeğim de kış bebeğiydi böyle bir takımın içine kısa kollu zıbın giydirdik. Üstüne bir de tulum çok nedir ya çok abartı 🫠 kalın giydirmek güzel birşey değil, bir de bebeğiniz erkek mi eğer erkekse kızlardan bir tık daha serin tutulması öneriliyor

Uzun kollu zıbın bile fazla bence😀 hem zor olur giydirmek çıkarmak.ilk bebeğim de kış bebeğiydi böyle bir takımın içine kısa kollu zıbın giydirdik. Üstüne bir de tulum çok nedir ya çok abartı 🫠 kalın giydirmek güzel birşey değil, bir de bebeğiniz erkek mi eğer erkekse kızlardan bir tık daha serin tutulması öneriliyor
Hic tecrubem yok ama banada öyle geliyodu kan dolasimi icin bile kat kat giyilmemesi gerekiyo sanki 🤔😁 evet erkek 😍

Selam kızlar bugün kontrolüm vardı devlete gitmeye başlamıştım .Doktorumdan bu haftaya kadar çok memnundum ama bugün çok can sıkıcı şeyler söyledi .Bebeğin göğüs çevresi 33-34 hafta da kalmış dedi ben 35 haftaya girdim .Onun dışında geride kalan bir hafta yok 10 gün önce 2450 dediği bebeği bu hafta yine 2450 ölçtü kan akışında mı problem var dedim hayır problem gözükmüyor gibi ama emin değilim makinalar farklı o yüzden olabilir dedi .Hatta böyle olursa 37 ye kadar zorlarız sonra alırız dedi .Ay inanılmaz canım sıkkın geçen hafta hiç geri den geliyor demedi bu hafta mı geriye düştü yani bu bebek .Aranızda var mı bu göğüs geriliği olayı sonradan bebek kilo alır mı .Hayır bu zamana kadar hep ilerideydi

Selam kızlar bugün kontrolüm vardı devlete gitmeye başlamıştım .Doktorumdan bu haftaya kadar çok memnundum ama bugün çok can sıkıcı şeyler söyledi .Bebeğin göğüs çevresi 33-34 hafta da kalmış dedi ben 35 haftaya girdim .Onun dışında geride kalan bir hafta yok 10 gün önce 2450 dediği bebeği bu hafta yine 2450 ölçtü kan akışında mı problem var dedim hayır problem gözükmüyor gibi ama emin değilim makinalar farklı o yüzden olabilir dedi .Hatta böyle olursa 37 ye kadar zorlarız sonra alırız dedi .Ay inanılmaz canım sıkkın geçen hafta hiç geri den geliyor demedi bu hafta mı geriye düştü yani bu bebek .Aranızda var mı bu göğüs geriliği olayı sonradan bebek kilo alır mı .Hayır bu zamana kadar hep ilerideydi
Makina farkı olabilir.. Kan akışını görebilir eğer siyah beyaz harici renkli. Ultrasona geçiyor işe orda belli olur kan akışı..
Birde bizimde mesela. Kafamız büyük 1.2.hafta ileride..
Bundan sorun Olmaz demişti 3.4.5haftalik ileri,Ya da geri olursa Sorun demişti..
Bende evham yapma, çok takıyorsan bir kaç güne başka bir doktora daha görün derim

İçine görmesi için sıfır kol yada yarım kol zibin koyun. Bide bez ve çorap

İçine kısa kollu zıbınla gayet tamam daha fazla kıyafete gerek yok 👍🏼

Bende bu takımdan aldim altdan bunu giydirip.üstden de bir tulum aldim onu giydirecekler resmini koydum banada oyle dediler bide buralar çoksoğuk. Hastane cikisinda boyle giydirecegim

Eklentiler

• IMG_5140.png
    IMG_5140.png
    337,8 KB · Görüntüleme: 69
X