2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar 38+2 den selamlar, bugün kontrolüm vardı. Suyum azaldığı için yarın sabah suni sancı ile doğuma çağırdı doktor. Alttan muayene etti, açıklık yok dedi, bebek yukarıda dedi😩😩 dualarınızda beni unutmayın🤲🤲🤲
@Papatyamaviss @fnd_50 melisaa93 melisaa93 @melegim can @sevayd @bebekheyecani Tikabasa Tikabasa @Trueliving @imagination forever @Mervenur277 @Niqu @IADK A Afratafrac @Safransari @Zumruduanka96 @ozgeeeee1
Sağ salim kucağına almak nasip olsun inşallah 🙏🏼 Doğumda bize de dua etmeyi unutma benimde dualarım seninle 🙏🏼🌺😇

Kızlar benim sezaryen tarihim 2 şubattı ama Salı günü muayeneye gidince doktora 5 Şubat olarak değiştirteceğim. 2 Şubat cumaya denk geliyor doğum olduğu gün babalık izni başlıyor ve eşim hafta sonu zaten izinli olduğu için babalık izninden 2 gün boşa gitmiş oluyor. Sizlerin de bilgisi olsun günlere dikkat edin eşleriniz hafta sonu izinliyse pazartesi sezaryen için en mantıklı gün bence 👍🏼
Babalık doğum izni 5 iş günü değilmi??

Ben bugün 34 oldum. Acaba beni.yatin nst ye baglarmiki belim çok.sanciyir bide akinti var insülin kullanıyorum İnternete baktim insülin.plesantanin erken yaşlanmasını neden oluyormuş erken doğuma neden oluyormuş Allah korusun bide bebek benim.legem kemiklerime çok baskı yapıyor

Selam kızlar bugün kontrolüm vardı devlete gitmeye başlamıştım .Doktorumdan bu haftaya kadar çok memnundum ama bugün çok can sıkıcı şeyler söyledi .Bebeğin göğüs çevresi 33-34 hafta da kalmış dedi ben 35 haftaya girdim .Onun dışında geride kalan bir hafta yok 10 gün önce 2450 dediği bebeği bu hafta yine 2450 ölçtü kan akışında mı problem var dedim hayır problem gözükmüyor gibi ama emin değilim makinalar farklı o yüzden olabilir dedi .Hatta böyle olursa 37 ye kadar zorlarız sonra alırız dedi .Ay inanılmaz canım sıkkın geçen hafta hiç geri den geliyor demedi bu hafta mı geriye düştü yani bu bebek .Aranızda var mı bu göğüs geriliği olayı sonradan bebek kilo alır mı .Hayır bu zamana kadar hep ilerideydi
Kuzum 3 hafta önce aynı şey benimde başıma geldi geldi bebek normal giderken göbek çevresi iki hafta geride kalmış dedi 2 haftada 100 GR almış görünüyordu geçen hafta fark 5 güne dusmus dedi dünde üniversitesi Hastanesi'ne geldim herşey normal dedi 2850 Gr olmuş dedi 2 hafta önce 2200 du belki ultrasondandir ben aynı Dr gitmeme rağmen öyle olmuştu bol bol dinlen meyve ye sağlıkla gelsinler inşallah kuzucuklar

Kızlar 38+2 den selamlar, bugün kontrolüm vardı. Suyum azaldığı için yarın sabah suni sancı ile doğuma çağırdı doktor. Alttan muayene etti, açıklık yok dedi, bebek yukarıda dedi😩😩 dualarınızda beni unutmayın🤲🤲🤲
@Papatyamaviss @fnd_50 melisaa93 melisaa93 @melegim can @sevayd @bebekheyecani Tikabasa Tikabasa @Trueliving @imagination forever @Mervenur277 @Niqu @IADK A Afratafrac @Safransari @Zumruduanka96 @ozgeeeee1
Ay çok heyecanlı🥰 rabbim sağlıkla çok çok kolay bir doğum nasip etsin İnşAllah 🤲🏻 Dualarım sizinle güzel haberlerini bekliyoruz 🥹

Bnde baktım şimdi. İş günü değilmiş🙄
Ya bu çok saçma. Sezaryen olacaksa kesinlikle Pazartesiye aldırırım o zaman ben.

Zaten doğum izninde denk gelen resmi tatiller de doğum izninden sayılıyor canım çok sıkkın o konuda da. 1 hafta ramazan bayramı 1 hafta kurban bayramı boşa gidecek tam doğum iznime denk geliyo 🥲

Bende normal doğumu tecrübeledigim için hiç heves etmiyorm normale bebis dedim karar versin zatn hala dedi bakalım hangisi hayrlsiysa o olsun
Biz plan yapıyoruz ama bakalım bebiş ne zaman gelmek isteyecek. Benimde doğum sancılarım vardı yatak istirahatindeyim bakalım inşallah planları yerine getirebiliriz 😁

X