2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bende de oluyor arada. Geçenki enfeksiyon kaynaklıydı sanırım 2 gece oldu sonra nadir olmaya başladı

Benim de 2 gün boyunca sürekli oldu dün daha az oldu, bugün nst kontrolü var bakalım nasıl çıkacak

Benimde oluyor.. Dün nst de sancı yoktu ama ultrasonda sancı var biraz dedi Normalmiş

Cnm bu arada beni de subat grubuna ekleyebilir misn sanki şubatta doğum yapacağım gibime geliyor ama kismetyaş 34 2.cocuk kız isim Rana kese 4+4 de görüldü kalp atisi 6+4 bursa

Günaydın

Sezaryen olacak anneler, doktorlarınız hangi tarihleri planladı paylaşabilir misiniz?

Benim doktorum 38+6'ya kadar yapılması gerekiyor dedi, 34+4'teyiz hala gün vermedi ama başkalarından 37+1 gibi tarihler de duyuyorum

Günaydın
Bizimki 8 Şubat dedi 38+5 falan oluyor.. ama Cumartesi net konuşacağız 35.haftadayiz öncesinde öyle. Bir konuşma gün verme Olayımız olmadı bizimde erken dedi hep..

Günaydın canım. Şuan 32+6 yız. Benim doktorumda bi aksilik olmazsa erken gelmek istemezse 28 şubatta 38+6 da yaparız doğumu dedi.

Son düzenleme:
39+lara kalmasını neden istemedi acaba biz 39+4te planlamıştık ilkini ama kızım o kadar beklemeyecek gibi hissediyorum
37+1 çok erken değil mi daha prematüre sınırını yeni geçmiş oluyor

39+lara kalmasını neden istemedi acaba biz 39+4te planlamıştık ilkini ama kızım o kadar beklemeyecek gibi hissediyorum
Bana doktor 36. Haftada gel tarih verelim dedi. Kızımı 38+3 te almıştık araya bayram giriyor falan diye . Ama şimdi ne kadar kalsa kardır diyorum doktor kabul ederse 39 da alsın

Bana da çok erken geldi ama doktoru o şekilde planlamış. Bildiğim kadarıyla bir sağlık sorunu da yok.

Bizim bu süreçte görüştüğümüz doktorların hiçbiri 39u önermedi ama. Gerçi biz hep sezaryen istediğimiz için riske atılmaması amacıyla da 39.hafta beklenmiyor olabilir

Benm tarihimde 2 subat 38+5 de gün verdi.

Kızlaaar sizede sorayım hemşireye vereceğim takım bu olacak icine bir uzun kollu zıbın koymuştum sonradan daralır mı acaba dedim kısa kollu koydum sizce yeterli mi ? İnstagramda bi video cikti karsima boyle bi takımın üstüne birde tulum giydiriyolardi cok fazla degil mi ya

Eklentiler

• IMG_0270.jpeg
    271,8 KB · Görüntüleme: 101

37+6 idi
37+5'e aldık bu cuma akşamı doğumum.
Bu haftaya ayarlamasak otomatikman 38+5/6 olacaktı. Bebek iri ve zorlanıyorum artık diye ilk çocuk karne alınca hastaneye gidip aldırıcaz.
15 tatili evde bebekle ve büyükle beraber geçirmek için yaptık.

İlkini aynı doktor 38+3'te almıştı.

Bence bu şekilde ideal canım. 2 kızımın doğumunda da bu şekilde giydirilmişti. Oğluşumda da yine bu şekilde vericem giydirmeleri için.

Çok fazla gerek yok. Ben de böyle alt üst takım, şapka ve normal atlet zıbın koydum, bi de penye battaniye

Bence bu şekilde ideal canım. 2 kızımın doğumunda da bu şekilde giydirilmişti. Oğluşumda da yine bu şekilde vericem giydirmeleri için.
Yani mart grubunda da sormustum aslinda ama hla karar veremedim hiic tecrubem yok cevremdekilerde hep yaz bebegi o yuzden onlarin da yok kimde ne gorsem mantikli geliyo

Dün ağrım vardı, kesin dedim doğuruyorum baskı var akıntı var.
Hiçbir şeyim yokmuş değil açılma rahim ağzında yumuşama bile yok dedi Dr.
Nst en yüksek sancım 4 çıktı.

Sonra sağolsun, sen belli sıkıldın hamilelikten cumartesiye kalmasın cuma alalım dedi.

Bu hafta ekstra bir kilo alımı falan da yok bebeğin, 3600 çıktı dün yine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…