2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben dayanamıyorum hasta olmasam en yakın zamanda doğum isterdim çok fenayım hep ağlıyorum hasta olduğum için ameliyat olamam hamileliğin en zor kısmı bu dönemmiş ilk üç ay cennetmiş resmen of of 😞
Hiçbir şey yiyemiyorum vitamin içiyorum ama bebeğim beslenir mi böyle ne yapıcam ben iki kaşık çorba içiyorum yukarı çıkıyor yapamıyorum
Çok geçmiş olsun kuzum yiyemiyorum diye bebeğim beslenemiyor diye düşünme. Bak ben 2 kızımda da doğum yaptığım güne kadar her Allahın günü kusuyordum yediklerimi. Ama çok şükür biri 3.230 biri 3.320 kg doğmuştu.

Eklentiler

• IMG_5904.png
    IMG_5904.png
    145,4 KB · Görüntüleme: 62
Teşekkür ederim ilginiz için 🙏🏻😊 Allah’a sukurler olsun iyiydi doktorun ecopirin kesti haftaya da bi kontrol görelim dedi dua edin tansiyonum yükselmesin 🙏🏻🤲🏻😊
Ayy yükselmez inşallah. Benim daha çok akşam vakitlerinde yükseliyor sizin de öyle mi? Kaç kilo olmuş bebiş

geçmiş olsun bu hafta ben de aynı durumdayım iki gündür üç yastık üst üste yatıyorum artık yatma mı yaslanma mı bilemedim :KK70: akşam yemeğini erken yiyorum rennie üzerine 2 bardak buz gibi soğuk su uyuyana kadar idare ediyor iki saate tekrar kalkıyorum tekrar su tuvalet su tuvalet yorucu bi gece oluyor siz başka çözüm bulabildiniz mi
Ay yok ben hala uykusuzsum bu neymiş böyle

Kızlar dogum sigortasi yaptıranlar var mı aranızda da 34.haftada yaparlar miki acaba biliyor musunuz fiyatlar falan nasıl acaba

Kızlar her zaman değil ama arada karnımdan ses geliyor böyle balon patlaması gibi pıt diye net bir şekilde duyabiliyordum sizde de oluyor mu 😁 ne acaba çok merak ediyorum 30.haftadan beri 5 defa felan olmuştur heralde 🤷🏻‍♀️
Bir kere geçen hafta duydum çok korktum 😂 ne sesi olduğunu çok merak ediyorum

X