2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben hala çok fenayım ateş olayı geçti ama bu sefer her sey üst üste geldi
Midem çok fena bebek yukarıda galiba bağırtacak derecede ağrı giriyor mideme yukarı çıkıyor gaviscon içiyorum gaviscon yukarı çıkıyor
Alt bölgemde deli gibi kaşıntı acı var iç tarafta trivazol sürdüm
Haftaici doktora giderim kolum kalkmıyor hala en son oturdum ağladım demin
Ne sağa dönebiliyorum ne sola
Hiç düzelmeyecek gibi hissediyorum

Midem çok fena bebek yukarıda galiba bağırtacak derecede ağrı giriyor mideme yukarı çıkıyor gaviscon içiyorum gaviscon yukarı çıkıyor
Az kaldı sabır🙏 inşallah bebeklerimizi kucağımıza alınca fiziksel sıkıntılarımız bitmiş olacak. Ben de bu gece 4e kadar uyuyamadım sabah da bi tur uyuyamadım sonra 2 saat dalabildim şükür. Her yerim ağrıyor benim de artık. Ama az kaldı diye düşünüp motive olmaya çalışıyorum 🙏 yüzdük yüzdük kuyruğa geldik sabır ❤️

Ben bundan yaptirdim canim fikirr olsun☺️
Evet bunu da favoriye ekledim 😊

Canım ben bundan yaptırdım hem takı yastığı hem kapı süsü, rengi vs böyle krem kahve tercih ettim. Erkek bebeklere her yerde mavi olayı baydı beni😬 magnetlerini başka bi yerden yaptırdım ama o da böyle top top kahve krem uyumlu😄 fikir olsun😊

Hiç sorma mavi almıcam bişey diyodum bi baktım kendi pijama takımlarımı bile mavi yapmışım tam oğlan anası olcam ben ya 😄

Bak benim yaptırdığımı göndereyim belki seversin

Eki Görüntüle 3370175

Çok hoş bu da teşekkür ederim kafalar iyice karıştı

atlatsan da biraz rahat nefes alsan son haftalarda iyice bağışıklığın düşmüş. Evde dursak da en ufak şey yıkıyo bizi. Benim ee bebek mideme baskı yapıyor ayakları büyük ihtimal resmen acıyo mide dürttüm az önce hafif kımıldadı biraz acısı geçti. Mide yanması azalır belki son haftalarda aşağı inince az kaldı

atlatsan da biraz rahat nefes alsan son haftalarda iyice bağışıklığın düşmüş. Evde dursak da en ufak şey yıkıyo bizi. Benim ee bebek mideme baskı yapıyor ayakları büyük ihtimal resmen acıyo mide dürttüm az önce hafif kımıldadı biraz acısı geçti. Mide yanması azalır belki son haftalarda aşağı inince az kaldı
Benim de resmen poposu sol kaburgamda ve midemde. Ayakları sağda. Bazen poposunu itiyorum çok canımı yakıyor sonra da kıyamıyorum yerini bozdum diye 🤣 gitmiyor zaten o ayrı da 😁

benim de dönmemişti transver geliş sezaryen olacağı için takmıyorum sadece organlarımı zorluyor. Siz normal mi düşünüyorsunuz aksak gebe yürüyüşü vardı dönmeye de yardımcı oluyormuş isterseniz bi ona bakın
Valla ben hangisi hayrlsiysa o olsn diyorum suanda ekstra birsy yapmiyirm

Galiba idrar yolu enfeksiyonu başladı bende bir kereyle atlatcam diyodum ama yine oldu. Kendi hastaneme gitmek istemiyorum bıktım artık. Eve yakın olan devlet hastanesinin aciline de gitmek istemiyorum ana baba günü. Sağlık ocağı idrar tahlili yapmıyomuş. Gidip şikayetlerimi doktora anlatsam bana şu tek kullanımlık şaselerden yazar mı acaba ya tahlil yapmadan

😔😔Az kaldı inşallah sabır hepimiz sağlıkla sıhhatle kavusalim bebeklerimize 😔

Çok gecmis olsun kucağına aldığında doğum yapar yapmaz bu söylediğin tüm sıkıntılar bitecek hiç merak etme.Mide probleminden eser kalmayacak.Ben artık hiçbir şey yiyemez hale gelmiştim çünkü midem eritmiyordu be mide kapağım artık resmen tutmuyordu yediklerimi.Sürekli kusmak zorunda kalıyordum.İdrarımı tutamıyordum hepsi doğum yapar yapmaz geçecek.Rabbim şifa versin çok az kaldı hayırlısı ile kucağına alır almaz tüm bu sıkıntılar bitecek hiç merak etme 🌸🙏🏻

Siveno da indirim var Hepsiburada da düşünenlere duyurulur ☺️

Eklentiler

• 7A9C3224-6F4D-4F2B-A929-A612B8590563.png
    7A9C3224-6F4D-4F2B-A929-A612B8590563.png
    216,1 KB · Görüntüleme: 49
Ben dayanamıyorum hasta olmasam en yakın zamanda doğum isterdim çok fenayım hep ağlıyorum hasta olduğum için ameliyat olamam hamileliğin en zor kısmı bu dönemmiş ilk üç ay cennetmiş resmen of of 😞
Hiçbir şey yiyemiyorum vitamin içiyorum ama bebeğim beslenir mi böyle ne yapıcam ben iki kaşık çorba içiyorum yukarı çıkıyor yapamıyorum

Ben dayanamıyorum hasta olmasam en yakın zamanda doğum isterdim çok fenayım hep ağlıyorum hasta olduğum için ameliyat olamam hamileliğin en zor kısmı bu dönemmiş ilk üç ay cennetmiş resmen of of 😞
Hiçbir şey yiyemiyorum vitamin içiyorum ama bebeğim beslenir mi böyle ne yapıcam ben iki kaşık çorba içiyorum yukarı çıkıyor yapamıyorum
Çok geçmiş olsun canım

Az kaldı sabır🙏 inşallah bebeklerimizi kucağımıza alınca fiziksel sıkıntılarımız bitmiş olacak. Ben de bu gece 4e kadar uyuyamadım sabah da bi tur uyuyamadım sonra 2 saat dalabildim şükür. Her yerim ağrıyor benim de artık. Ama az kaldı diye düşünüp motive olmaya çalışıyorum 🙏 yüzdük yüzdük kuyruğa geldik sabır ❤️
Haftasonu annem geldi yardıma güya çamaşıra ütüye yardım edip hastane çantamı yapacağız ama kendileri bakıma muhtaç ben daha çok yoruldum akşam çok kötü sancılandım gece 4e kadar ben de uyuyamadım kasılmalardan, sinirlerim çok bozuk ya🥹nasıl yapacağım tek başıma bilmiyorum

Canım ben bundan yaptırdım hem takı yastığı hem kapı süsü, rengi vs böyle krem kahve tercih ettim. Erkek bebeklere her yerde mavi olayı baydı beni

Galiba idrar yolu enfeksiyonu başladı bende bir kereyle atlatcam diyodum ama yine oldu. Kendi hastaneme gitmek istemiyorum bıktım artık. Eve yakın olan devlet hastanesinin aciline de gitmek istemiyorum ana baba günü. Sağlık ocağı idrar tahlili yapmıyomuş. Gidip şikayetlerimi doktora anlatsam bana şu tek kullanımlık şaselerden yazar mı acaba ya tahlil yapmadan
Bizim aile hekimi değişik idrar tahlilimi görmesine rağmen ben gebelere antibiyotik yazamam kadın doğumcun yazsın diye tutturdu ama hepsi aynı mıdır bilmiyorum

Bugunde kontrol gunuydu 3000 kilo 48 cm olmusuz ☺️ 2 gundur dinlenmedeyim sifir sanci cikti.bol bol dinlenin kizlar demekki yorgunluktan kasilmalar artiyor 🤷‍♀️ 37 ye disimizi sıkalım 🤲
Bende istirahat ettiğimden beri kasılmalarım azaldı ve bel ağrım nerdeyse tamamen geçti gerçekten istirahat çok farkediyormuş. Önceden ev işlerini yemek bulaşık vs tek başıma yapıyordum şimdi hepsini bıraktım sadece istirahat ediyorum. Sağolsun kv geldi mutfak işleri onda diğer işleri de eşim işten gelince hallediyor. Şurda 10-12 gündür bu şekilde ve gerçekten çok farketti.

X