2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar her zaman değil ama arada karnımdan ses geliyor böyle balon patlaması gibi pıt diye net bir şekilde duyabiliyordum sizde de oluyor mu 😁 ne acaba çok merak ediyorum 30.haftadan beri 5 defa felan olmuştur heralde 🤷🏻‍♀️
Aaa bu bendede oluyor böyle Balon Soner gibi aynen😬😂
Hatta geçen esime söyledim..
yok Canım diyo

Canım ben bundan yaptırdım hem takı yastığı hem kapı süsü, rengi vs böyle krem kahve tercih ettim. Erkek bebeklere her yerde mavi olayı baydı beni😬 magnetlerini başka bi yerden yaptırdım ama o da böyle top top kahve krem uyumlu😄 fikir olsun😊
Bizim senle süslerimiz de bebeğimizin ismi de aynı olmuş 🥰 ne tesadüf

Kızlar size birşey danışmak istiyorum ben normal doğumdan ziyade sezeryan olmak istiyorum doktorunuz sezeryan zamanına nasıl karar verdi ? Mesela 37 de gidip 38 için randevu istiyorum desem verir mi? Yani 38 erken olmaz dimi? Ya tabiki daha çok beklenebilir, ama kordon dolanmasıdır kaka yapmadır vs korkuyorum. 38 e veren var mı hocalarınızdan neye göre veriyorlar ?

Kızlar benim hastane böyle süslüyomuş kapıları standart, herkese bu şekildeymiş hatta bence bu süsler sabit kalıyodur hiç çıkarmıyolardır diye düşündüm. Erkek bebiş olsa giderdi de bu hiç unisex bi şey durmuyor sanki ya,sizce?

Eklentiler

• 6795A42B-6421-4D5F-804E-EB0BB0930B2A.jpeg
    6795A42B-6421-4D5F-804E-EB0BB0930B2A.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 84
Kızlar size birşey danışmak istiyorum ben normal doğumdan ziyade sezeryan olmak istiyorum doktorunuz sezeryan zamanına nasıl karar verdi ? Mesela 37 de gidip 38 için randevu istiyorum desem verir mi? Yani 38 erken olmaz dimi? Ya tabiki daha çok beklenebilir, ama kordon dolanmasıdır kaka yapmadır vs korkuyorum. 38 e veren var mı hocalarınızdan neye göre veriyorlar ?
Bir daha muayeneye gittiğinde sezaryen olmak istediğini bunun için tarih planlamak istediğini söyle canım. Genelde 38-39 hafta itibari ile yapıyorlar. Benim doktorumda 38+4’te yapacak bana sezaryen.

Benim doktorum riskli bir durum olmadığı sürece 39+ itibariyle tarih verecek. Herhangi bir sorun görürse 38+ demişti

Bir daha muayeneye gittiğinde sezaryen olmak istediğini bunun için tarih planlamak istediğini söyle canım. Genelde 38-39 hafta itibari ile yapıyorlar. Benim doktorumda 38+4’te yapacak bana sezaryen.
Konuşuyorum daha sezeryan taraftarıyım diye bir bakalım, bir görelim bebiş nasıl istiyor, ay değerlendiririz falan yapıyor. Herkesinki mi böyle ya 😂

Konuşuyorum daha sezeryan taraftarıyım diye bir bakalım, bir görelim bebiş nasıl istiyor, ay değerlendiririz falan yapıyor. Herkesinki mi böyle ya 😂
Benim doktorumda neden sezaryen istediğimi sordu açıkladım tamam sen nasıl istersen dedi. Sonuç olarak özele gidiyoruz mecbur bizim istediğimizi yapacaklar. Sen doktorunun öyle dediğine bakma günün sonunda senin istediğin olacak hemde Acıbadem yani mecbur istediğini yapacak 😁

X