2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Evet benim hastane de hiç bir şekilde eş veya başka biri kimseyi almıyor doğuma hatta sancı odasında da tek olacakmışım oraya da kimse alınmıyor malesef
Galiba benimkinde de sancı odasında da alınmıyor. Ama hiç hoş değil ya onun da bebeği yani tek yapmadım ben bunu. Onun desteğini de yanımda isterim.

Kızlar birşey danışacağım size. Az önce bir doktor izledim normal doğumu kolaylaştırmak için yürüyüş egzersiz ev işleri ve düzenli ilişki öneriyorum demiş. Ben ilişki esnasında kanama yaşadığım için uzun zamandır eşimle bir ilişkim yok korkuyoruz diye hiç yanaşmadık tekrar kanama olur diye. Onun dışında son 1 aydır da ne temizlik ne yemek yapabiliyorum çünkü ayakta 5 dakikadan fazla durunca başım dönüyor zor kendimi atıyorum koltuğa. Yürüyüşe çıkıyorum 10 dakika sonra tıkanıyorum birde tansiyon düşüklüğü var o da çok etkiliyor bu şartlar da benim normal doğumum zor mu olur ne düzenli ilişki ne egzersiz ne temizlik ne de yürüyüş malesef hiç birini yapamıyorum çok zor bi normal doğum geçireceksem hiç o topa girmeyip direk sezeryan mı talep etsem? Fikir verirseniz çok sevinirim.

Galiba benimkinde de sancı odasında da alınmıyor. Ama hiç hoş değil ya onun da bebeği yani tek yapmadım ben bunu. Onun desteğini de yanımda isterim.
Evet bide özel hastane bunu yapan devlet olsa anlarım ama özel de ne sancı odası ne doğum almıyorlar ben nasıl cesaret bulacağım onu düşünüyorum tek başına sancı çekmek korku var zaten insan da

Evet bide özel hastane bunu yapan devlet olsa anlarım ama özel de ne sancı odası ne doğum almıyorlar ben nasıl cesaret bulacağım onu düşünüyorum tek başına sancı çekmek korku var zaten insan da
Doktorumu sevmesem hastaneyi değiştirmeyi düşünürdüm sanırım. Ben de hayal kırıklığına uğradım. Yani daha konforlu diye özel tercih ediyoruz ama garip yani

Bence hayır. Tabi ki kolaylaştırıyodur hareket etmek ama biraz vücut yapısı biraz doğum ekibinin yardımı daha çok etkiler diye düşünüyorum.

Benim de tansiyon düşüklüğü var doğum esnasında bayılırım korkusu ile sezeryan düşünüyorum

Doktorumu sevmesem hastaneyi değiştirmeyi düşünürdüm sanırım. Ben de hayal kırıklığına uğradım. Yani daha konforlu diye özel tercih ediyoruz ama garip yani
Benim de özel tercih etme sebeplerimden biri ziyaretçi ve refakatçi konusunda esnek olunması. Özel sancı odası yok mu herkes bir arada mı o yüzden mi alınmıyor kimse neden alınmıyormuş ki

Ben de onu diyecektim kızlar eşlerinize boşuna darılıp kızmayın. Bu dönemler bittikten sonra ne kadar saçmalamışım diye yakınacaksınız. Ama hormonlardan dolayı normal bi durum fakat geçici aman ani ve yanlış kararlar almayın

9 ay boyunca yatmak zorunda olup normal doğuran kadınlar var. Birkaç ay yürümedik ev işi yapmadık diye doğuramıycak değiliz ya

Kizlar 2 dir bebek asagiya baski yaparken karnim tas gibi oldu ve kasiklarima kramp agri saplandi ates basti belime agri yayildi nefesim kesildi korktum ben nstye gidiyorum umarim sanci degildir
Hadi inşallah güzel haberlerle gelirsin. Kasılma sancı olduysa bile yalancıdır inşallah

Kizlar 2 dir bebek asagiya baski yaparken karnim tas gibi oldu ve kasiklarima kramp agri saplandi ates basti belime agri yayildi nefesim kesildi korktum ben nstye gidiyorum umarim sanci degildir
Büyük ihtimalle sancı olabilir canım. Ama yalancı sancı da diyebilirler. Gerçek sancı olursa şiddeti artarak devam eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…