2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar kontrolden cktm şükür hersy yolunda suyu fln da olmasi gerektiği kadarmış herhangi bir sknti yok 1823 gr 41 cm rahimdeki yara normal doğumu engel değil dedi siğil olmadığı sürece sknti olmaz dedi ama bebisim hala ters pozisyondyms
O zamanlar benim de öyleydi canım sonraki kontrolde dönmüştü daha erken
Kızlar sinirlerim o kadar çabuk bozuluyor ki hiç tahammülüm kalmamış gibiyim özellikle eşimin söylediği her şey batıyor gibi şu son günlerde sürekli kavga ile geçiyor günlerimiz
biz de öyleyiz çiğ çiğ yiyesim var ilgisiz şefkatsiz geliyor

Kızlar sinirlerim o kadar çabuk bozuluyor ki hiç tahammülüm kalmamış gibiyim özellikle eşimin söylediği her şey batıyor gibi şu son günlerde sürekli kavga ile geçiyor günlerimiz
Bence gercekten batacak seyler yapiyorlar.😡 bizde kavga ettik dün bi kasik suda bogasim var yani zaten stres basmış evde bebe benim durum belli kaynana gibi konusuyorlar bazen 😏

Ben çok kötüyüm kızlar hiç uyumadım ağrıdan acıdan kemiklerim kaslarım kalbim her yerim ağrıyor duramıyorum yerimde ağrıdan ağlıyorum sürekli hastaneye gitsem tek yaptıkları parol c vit serum dün alınca iyi geldi eve gelince başladı yine ağrılarım
Çok geçmiş olsun canım bende yakın zamanda ağır geçirdim bol bol limonlu su içtim suyu ihmal etme ve dinlen 🥹

Kızlar eve geldik devlet aciline gittim nst kağıdını vs vermediler özeldeki gibi ayrıntı çok söylemediler nst de sancın var ama rahim kapalı dediler.
Doğumhanede çatala çıktım ebe parmakla baktı canım çok yandı doğum yapılan yermiş tuhaf oldum küçük bir oda kasap gibi hissettim orda , rahim ağzı kapalı iyi bu dedi
Üstüne serum verdiler böbrek çok büyümüş onu dediler eve geldim serum biraz iyi geldi ama çok halsizim öksürük yanma devam ediyor ter içinde kalıyorum kaslarım ağrı içinde
Karnımın sertleşmesi öksürükten olabilirmiş her yerim ağrıyor
Benimde mi öksürükten ağrıyor acaba belim karnım arada kasıklarım ya da sancı mi bilemedim ama kötü öksürüyorum.Rabbim şifa versin sana da inşallah canım 🤲

Benim doktorum tarih vermiyor duruma göre 38+ dan sonra ya da 39+ dan sonra alırız dedi ama belirlediği bir şey yok 😅
Benim damar direncinden 37+ ya da 38+ gibi planlıyor sanırım ama tam bi şey demedi bi de ben şehir hastanesinde olacağım ameliyat günü de önemli tabi 🤣

X