2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Geçmiş olsun dikkat edin kabızlıkta, acı baharatlı yediğimde benim de oluyor
Teşekkür ederim🥰
Canim suan bndede var hatta etrafi sis.gibi rahatsizlik ve belirti vermiyor.hatta kizimdada vardi aynisi dogumdan sonra duzeldi 🤷‍♀️tabi senin farkli olabilir bi rahatsizlik hissediyormusub
BUgün kontrol ettim canım kaybolmuş🤷🏼‍♀️ ama yani bi belirti falan yoktu canım yanmıyordu dokundum falan hiç tık yoktu ne zaman çıktı onuda bilmiyorum ama bugün yok şükür 😅

Ben de aynı şekilde 😀 nst baktı çok hareketli dedi
Ultrasonda da yüzünü dönüp hareket ediyordu doktor sarsıyor yüzünü dönsün diye o daha çok vuruyor bu sefer 😀😀
Benimki nstde hareketli ultrasonda put gibi yüzünü de dönmüş doğumda gösterecek illa elimde iki fotoğrafı dışında başka fotosu yok 9 ay boyunca

Ben çok kötüyüm kızlar hiç uyumadım ağrıdan acıdan kemiklerim kaslarım kalbim her yerim ağrıyor duramıyorum yerimde ağrıdan ağlıyorum sürekli hastaneye gitsem tek yaptıkları parol c vit serum dün alınca iyi geldi eve gelince başladı yine ağrılarım

Benimki nstde hareketli ultrasonda put gibi yüzünü de dönmüş doğumda gösterecek illa elimde iki fotoğrafı dışında başka fotosu yok 9 ay boyunca
Biz geçen gün ultrasondan bakınca bir an döndü yüzünü ve esnedi tek gözünü açıp kapattı 😀 o kadar tatlı an oldu ki bebek olmuşlar artık yaaa

Kızlar selamm❤️
Bizde bugün nst girdik ilk bebişin kalp. Atışı 160 falan çıktı, doktor da senin ateşin mi var dedi biraz kırgınlık Vardı dedim. Parol Verdi. Yarım saat sonra tekrar girdim. Normale dönmüştu şükür..
Salı günü tekrar nst çağırdı.
Bebişte iyi şükürler olsun.
2650 gram olmuş 35.haftaymis bu hafta. 🌸🤲👶🏻🧿
Sağlıkla,hayırla gelsinler de gerisi gerçekten hiç önemli değil.

Ben çok kötüyüm kızlar hiç uyumadım ağrıdan acıdan kemiklerim kaslarım kalbim her yerim ağrıyor duramıyorum yerimde ağrıdan ağlıyorum sürekli hastaneye gitsem tek yaptıkları parol c vit serum dün alınca iyi geldi eve gelince başladı yine ağrılarım
Cok.cok.gevmis olsun bol bol.sivi tüketmeye çalış içindeki enfeksiyon gitsin vucut hastalığı çabuk.atsin

Ayy cokk geçmiş olsun kuzum dinlenmekten duş almaktan başka bişey gelmiyor elden kemik sulu tarhana meyve tüket şifa olsun 🙏 öksürük var mi

Can
Öyle çok acı baharatlı şeyler de tüketmem aslında ama neyse ki az önce kontrol ettim de geçmiş şükür nasıl rahatladım anlatamam 🙈
Canım o sivilce gibi birden geçecek birşey değil maalesef anlattığın hemeroid diye varsaydım.İçine girmiştir belki ıkınınca çıkıyor tekrar. Ablam normal doğumda ıkınmaktan hemoroid oldu geçmiyor. O yüzden ben hiç o riske girmeden sezeryan olacağım bir aksilik olmazsa.

Cok geçmiş olsun canım 😪
Maalesef herkes hasta yaa..
Evet hamile Olunca serum veriyorlar onlarında yapacağı şeyler kısıtlı..
bol c vitamini, ilikli, kemik sulu çorbalar yap inşallah şifa olsun

Çok geçmiş olsun. Mümkün olursa yine hastaneye gidip kendisinize parol serum taktırın. Hastanede serumla verilen daha güçlü herhalde daha hızlı rahatlatıyor.

Daha önce doktorum bana günde 4 adet parol içebileceğimi, bebek açısından bir sakıncası olmadığını söylemişti. Olmazsa siz de kendi doktorunuza danışarak 6 saatte bir ağrı sızı beklemeden parol alın. Şu durumda vücudumuz zaten çok ağırlaşmışken hastalık da çok zorluyordur sizi. Allah acil şifa versin inşallah :KK43:

Kızlar benim boğazım durmuyor. Neredeyse saat başı acıkıyorum. Önceki aylarda hiç böyle olmamıştı. Benzer sorunlar yaşayan var mı?

Olsun sen yine git hastaneye belki bebiş erken gelir belli olmaz

X