2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Vallahi içime oturmadı desem yalan olur 2500 nedir şak diye verip geldik vallahi yuh yani 🥹
Benim gittiğim hastanede de muayene 1215 olmuş. Nst de 200 küsürmüş. Benimde önümüzdeki perşembe kontrolüm var extra tahlil falan istemezse bende en az 2500 le çıkarım 🤦🏼‍♀️

Kızlar merhaba en son kontrole 18aralık gitmisdim bebiş 1800gramdi doktor sonraki kontrolu paket muayene testlerfalan 31 ocak cagirmisdi ben bugun dayanamadım ultrasona gittim bebek 34+6 haftalık kilosu 2570gramdi 47cm sizce iyimi ? Damarlarda diremc hala var. Ve birde cervix 29ölçdü ilk sonra 30mm dedi sizce çok mu kısalmış? Bide kafası biraz buyuk dedi haftasından bana benziycek koca kafalı

Kızlar merhaba en son kontrole 18aralık gitmisdim bebiş 1800gramdi doktor sonraki kontrolu paket muayene testlerfalan 31 ocak cagirmisdi ben bugun dayanamadım ultrasona gittim bebek 34+6 haftalık kilosu 2570gramdi 47cm sizce iyimi ? Damarlarda diremc hala var. Ve birde cervix 29ölçdü ilk sonra 30mm dedi sizce çok mu kısalmış? Bide kafası biraz buyuk dedi haftasından bana benziycek koca kafalı
Masallah canım. Gayet iyi kilosu boyu..
Bizimkide koca kafalı 😁

Kızlar bir sorum olacak kasılma nasıl bir şey? Sertlik oluşması diye okudum ben 20. Haftadayım o sertlik bende hep oluyor genelde aksamları cok yemek yersem yada uzun süre oturursam oluyor bütün karnım geriliyor patlıcakmıs gibi oluyor bir saat sürüyor sonra geciyor kasılma mı bu

Kızlar bir sorum olacak kasılma nasıl bir şey? Sertlik oluşması diye okudum ben 20. Haftadayım o sertlik bende hep oluyor genelde aksamları cok yemek yersem yada uzun süre oturursam oluyor bütün karnım geriliyor patlıcakmıs gibi oluyor bir saat sürüyor sonra geciyor kasılma mı bu
Kasılma tek seferde o kadar uzun sürmez canım. Kasılma olduğunda karın gerilir patlıycak gibi olur evet ama kısa bir süre sonra normalde döner. 1 saat kadar sürmez.

Benim damar direncinden 37+ ya da 38+ gibi planlıyor sanırım ama tam bi şey demedi bi de ben şehir hastanesinde olacağım ameliyat günü de önemli tabi 🤣
Şehir hastanesi kuralları nedir? Yani eş, çocuk alınıyor mu odaya bi bilgin var mı? 🤗

X