2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar selamm❤️
Bizde bugün nst girdik ilk bebişin kalp. Atışı 160 falan çıktı, doktor da senin ateşin mi var dedi biraz kırgınlık Vardı dedim. Parol Verdi. Yarım saat sonra tekrar girdim. Normale dönmüştu şükür..
Salı günü tekrar nst çağırdı.
Bebişte iyi şükürler olsun.
2650 gram olmuş 35.haftaymis bu hafta. 🌸🤲👶🏻🧿
Sağlıkla,hayırla gelsinler de gerisi gerçekten hiç önemli değil.
Benim dün bir ara 170e çıkmıştı hiçbir şey demediler oda aşırı sıcaktı ama

Ben çok kötüyüm kızlar hiç uyumadım ağrıdan acıdan kemiklerim kaslarım kalbim her yerim ağrıyor duramıyorum yerimde ağrıdan ağlıyorum sürekli hastaneye gitsem tek yaptıkları parol c vit serum dün alınca iyi geldi eve gelince başladı yine ağrılarım
canım çok geçmiş olsun 💐 git istersen ama hastanelerde hep mikrop yuvası :KK43:(

İyiyim çok şükür yatıp dinleniyorum sürekli salı gününü bekliyorum 😊 randevularım uzun zamandır heyecandan çok stres yaşatıyor bu randevu ne olacak bakalım diye 😅
Hiç sormayın benimde son iki inanılmaz heyecanlıydı pazartesi benimde randevum var yine heyecanlıyım sezaryen tarihi mi alacağım bi hafta daha mı bekleyeceğim diye 🤣

Teşekkür ederim🥰

BUgün kontrol ettim canım kaybolmuş🤷🏼‍♀️ ama yani bi belirti falan yoktu canım yanmıyordu dokundum falan hiç tık yoktu ne zaman çıktı onuda bilmiyorum ama bugün yok şükür 😅
Hamilelikten sisiyor demekki canm bnde belirti olmayinxa hic onemsemedim cunki diger turlu olsa illaki bi sikayetimiz olurdu.aman gecsin bunuda takmayalm kafaya 🤣

Kızlar kontrolden cktm şükür hersy yolunda suyu fln da olmasi gerektiği kadarmış herhangi bir sknti yok 1823 gr 41 cm rahimdeki yara normal doğumu engel değil dedi siğil olmadığı sürece sknti olmaz dedi ama bebisim hala ters pozisyondyms
Daha 1 ay kadar ihtimali var sonra biraz daha düşüyor

Kızlar sinirlerim o kadar çabuk bozuluyor ki hiç tahammülüm kalmamış gibiyim özellikle eşimin söylediği her şey batıyor gibi şu son günlerde sürekli kavga ile geçiyor günlerimiz
Bir dönem benim de öyleydi özellikle geçen ay adamı yiyecektim o.kadat şimdi sakinim umursamiuorum hiç görmemezlikten geliyorum hep onu ama canım.hic bisi yapmakmostemiuor özellikle yemek yapmak ama canım hersey yemek istiyor

X