2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bilmiyorum hani boyatmayın falan diyorlar yaaa onun gibi
Çünkü boya kimyasal içerikli olduğu için kullanılmaması gerekiyor ama saç kestirmede kimyasal içerikli herhangi bir işlem yapılmadığı için tabikide saç kestirmenin bir sakıncası yok.

Bilmiyorum hani boyatmayın falan diyorlar yaaa onun gibi
İlk aylarda boyatmayı önermiyorlar evet sonuçta kimyasal ama bazı doktorlar ilerleyen gebeliklerde boyatmanın bir zararı olmadığını söylüyorlar. Kestirmenin herhangi bir zararı olacağını düşünmüyorum doğrusu sonuçta kimyasal bir durum söz konusu değil ki

Çünkü boya kimyasal içerikli olduğu için kullanılmaması gerekiyor ama saç kestirmede kimyasal içerikli herhangi bir işlem yapılmadığı için tabikide saç kestirmenin bir sakıncası yok.

İkinize de teşekkür ederim sağolun

uvercinka65 ben ecowell aldım. Ecowell almasaydım incia alcaktım. Hemen sürmeyi düşünmüyorum. Islak mendil yerine pamuk ve kaynamış su kullanmayı ve kaka sonrası hemen yıkamayı iyice kurulayıp hava aldırmayı düşünüyorum nasıl olcak bilmiyorum ama bakalım

Eklentiler

• IMG_5690.png
    223,1 KB · Görüntüleme: 43
Ya ben pamuk işiyle uğraşma sabrını kendimde göremedim doğrusu o yüzden ıslak mendil aldım inşallah bir sorun olmaz

Duruma göre yönlenirsin canim bnde bu soruyu hep sormuştum kendimeben normalde islak mendil ve kurulamak icin pamuk kullandim hep ama kizariklik basladigi zaman sadece ilik suyla pamukla siliyorum.tek sıkınti vücut bagisiklik kazaniyor tek kremde bi sure sonra fayda etmiyor bizde degistirip kullaniyorum surekli

Kestirmek ile ilgili o söylenilenler hurafe de boyatma ile ilgili bir şey söyleyemeyeceğim.Ben sağlığı açısından boyatmayayım tercih ettim.Sizler nasıl uygun görüyorsanız artık

Allahtan kış bebekleri bizim bebekler. Yazın daha çok pişik oluyorlarmış

Ben kendim kestim evde, yakında yine kesmeyi düşünüyorum. Normalde saçlarını kendi kesen birisi değilim ama kalabalık olur, enfeksiyon açısından riskli olur, Brezilya fönü, keratin vs yapılıyordur havasız kalır kuaför diye tercih etmek istemedim

Erkek bebeklerde de pek hava aldırmaya gelmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…