2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Biraz önce sezaryen doğum videosu izlemiş bulundum çok kötüymüş ya normal daha mı iyi olur demeye başladım

Oy maşallah ne güzel doğmuş ya iki aylık gibi en önemlisi bebeğe sağlıkla kavuşmak bence. Doğum bir şekilde olup bitiyor. Şimdiki aklım olsa hiç o kısma odaklanmazdım sonrası fena vuruyor zira yenidoğandı, dişti, ekgıdaydı, uykuydu derken.

aynen öyle canım biz de reflüyle ilgili sıkıntılar yaşadık 2 haftalıkken yoğun bakıma girmek zorunda kaldı AR alerji mamasıyla besledik bi süre iki aylık olduğunda daha anca 5 kilo olmuştu her bebeğin süreci farklı oluyor yeterki sağlıkla doğup sağlıkla büyüsünler hepsi de

Ay kıyamam ya, hiç duymamıştım reflünün bu derece olabileceğini. gerçekten öyle her bebek kendine özel. Ama doktorlar ve sosyal medyadaki uzman kişiler aman şöyle yapın böyle yapın diye darlıyor. Benim bebiş de 3780 doğmuştu ama aşırı gazlıydı, persentilin gerisinde kaldı kiloda. Doktor sütün yetmiyo mu acaba diyip durdu. O kadar gazlı bebeye mama versem daha kötü olur diye düşündüm ben de. 1 sene gaz çektik. Şimdi de kabızlık

Ben 22 sinde tekrar gidecegim canim 15nden sonra gene 1 hafta gecmis oluyorpazartesi cok kalabalik oluyor ya biseyler yapmalari lazim aslinda yok canim dogumdan cikan bekledigimiz yerin asansörü varya ordan odalara cıkıyor.ben sezeryana döndugumde ordan gecmistik.

Bilmiyorum ki niye öyle benim.bebek 1 hafta geriden geliyor suyu.normal.dedinufak tefek bir bebek.olcak.kilolu bir bebek bekleme dedi 10 gün önceki kan 3 aylik şeker normal.geldi anlamsdim ki niye böyle

Ben diyete uyuduğumda daha çok stres oluyorum şekerim fırlıyor iyice normal.yiyirum

Anam 4 te uyandim hiç uyku yok bugün gün bitmez dhnde uyuyamadım hiç bugün uyurum diyordum zaten her sabah otomotikn7 de kalk çocuğa kahvalti hazırla yedir için yolla okula derken uyku gidiyor sonra 12.40 geliyor öğlen yemeği tekrar yolla okula 3.30 da okuldan gelsin falan maraton hayat akşam yemeği hazırla bilasik o bu şu hir bakmışım saat 8 olmus

Ben ilk doğumunda 9 kg aldığım halde çatladım tek göbekten ibarettim çatladı karnım yarık yarik daha sonra lohusayken ben 76 kg 92 kg çıktım süt olcak diye ye ye tabi ne süt ne bisi aldığım kg hu Seger her yerim.catladi hepsi kaldi diyorum dogjm hatırası bana

Daha önce doğuranlara tecrübelilere sorayım. Hamileyken çatlağı olmayıp bebiş doğduktan sonra çatlağı ortaya çıkan var mı?
Göbek küçülürken olabiliyormuş düzenli krem yağ sürmek gerekiyormuş doğumdan sonra da..ben krem sürmeyi bırak temel ihtiyaçlarımı zor karşıladığım için düzenli süremedim sadece küçük bir noktada beller belirsiz minik bir çukur gibi birşey görüyorum ona çatlak değil diyorlar ama doğumdan önce yoktu göbek küçülürken oldu ne olduğunu bilmiyorum belki de çatlayacaktı ama çatlamadı

Ayy belki karşılaşırdık dicem ama bu sefer geç saate aldım kalabalıktan dolayı ben 2 haftada 1 gidiyorum
Bak bu durumu da sevmedim o kalabalikta ordan o halde geçmek çok sinir bozucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…