2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İlk çocuğunuz kız mı erkek mi inşallah sizde son ayı doldurursunuz sağlıkla sıhhatle

Kızlar göğüs pompası aldınız mı? Yani ilk etapta olması gerekiyor mu? Manuel mi alsam yoksa elektrikli mi bilmiyorum lansinoh elektrikli ile mochi manuel arasında kaldım ne öneriyorsunuz
Bence gerekiyor ama tercih meselesi..Ben lansinoh elektrikliyi çok kullandım memnunum.maddi durumunuza göre medela da alabilirsiniz daha güçlü çekiyormuş daha pahalı.Bebek memeyi tam boşaltamazsa ya da emmek istemezse ya da çalışanlarda işe başlayınca vs çok faydası oluyor, süt arttırmak için de çok faydası var, bazı sıkıntılar yaşamıştık pompanın faydasını çok gördüm.Hiç kullanmayan da var

Rahim uzunluğum hala 44mm yani bu niye kısalmıyor normal doğum istesem zorlanacak mıyım ya uzun olması pek hoşuma gitmedi yavaş yavaş azalması gerekiyor
Sana da yaranamıyor bu rahim takacak birşey illa ki buluyorsun ne güzel işte canım erken doğum riski yok tamam büyüdüler ama daha hala küçükler

Kizlar oglusumu gormeye gittim 2750 gr 46 cm olmusuz 35+2deyimm tabiki güzel yüzünü gostermedi.Artik nst basladi her hafta kontrol var.sanci filan cikmadi nstde oglanda beni kandiriyor simdiden
Ay biz kesin karşılaşmışızdır saat 11den öğlen 13.30akadar hastanedeydim

45 cm 2300 olmuş 33+6
Nst ye giricem şimdi, böbrek büyümem başlamış yine ağrı yapan o dedi
Kan da vericem takipte olcaz nst ilk kez giricem
Doğum için net tarih verdi mi?
Ben bir saat sonra ölçüyordum 2 saat sonra mı bakmak lazımmış?
Herseye para mı.odeyecez ben şimdi 32+5 gittiğimde.34 olcak beni de alacaklar nst ye galiba bu gittigimde
Benin hastane kendi hastasına ücretsiz yapıyor nstyi belki sizin de öyledir
Kızlar göğüs pompası aldınız mı? Yani ilk etapta olması gerekiyor mu? Manuel mi alsam yoksa elektrikli mi bilmiyorum lansinoh elektrikli ile mochi manuel arasında kaldım ne öneriyorsunuz
Mochi emzirirken diğer memeden akanı topluyormuş sağım için verimsiz olur bence. Ben elektrikli aldım bazen bebek çok çekemiyormuş beyin de bu kadar süt yetiyor demek ki deyip süt miktarını arttırmıyormuş. Ondan ben ilk haftadan sonra sağmayı düşünüyorum

Elektrikli almıştım hiç memnun kalmadım göğüs uclarımı acıttı.Mochi manuel aldım göğsü tutup kendi içerisine akıtıyor.Böyle elektrikli olup kendi göğüsde kavrayıp tutan bir elektrikli önerisi olan varsa öneriye ben de açığım

Hangi markanın elektriklisini kullandın canım

Aaaa kesin bnde 11 e yakin geldim nstye aldilar 11 30 gibide doktorun yanindaydimnstye girdinmi ustunde ne vardi
Aa ben nstye geç girdim önce muayne saat 13de anca girebildim nstye çok kalabalıktı sıra gelmedi bi türlü 12de girdim muayneye üstümde beyaz sweat vardı altımda siyah tayt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…