2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302

Eklentiler

• 2C97CF17-88B5-4439-B441-A0CECE8F0B43.jpeg
    2C97CF17-88B5-4439-B441-A0CECE8F0B43.jpeg
    103,8 KB · Görüntüleme: 92
Ben 2 devlet hastanesi ile görüştüm civardaki ikisi de isteğe bağlı sezaryen yapmıyoruz dedi tercih edecektim aslında sonra vazgeçtim vajinal yapmayı diretseydim sanırım devleti düsünebilirdim küçük yer çok da kalabalık olmaz diyordum ama sezaryen yapmıyoruz dedi bıçak parası da teklif etmiştim yok dediler
Yalnızca tedavili gebeliklerde tercih hakkı var. Bide bebeğin duruşu makat gelisse kilosu fazlaysa vs vs o zaman devlet sezeryan kabul ediyor. Benim tedavili olduğu için tercih hakkım var mesela

Yalnızca tedavili gebeliklerde tercih hakkı var. Bide bebeğin duruşu makat gelisse kilosu fazlaysa vs vs o zaman devlet sezeryan kabul ediyor. Benim tedavili olduğu için tercih hakkım var mesela
Benim.arkqdas devlette dogum yaptı.hemde ilk cocugu özele kontrol gitti sonra doğuma devlette sezeryan oldu isteginuzerine

Tansiyonunuz ve ödeminiz var mutlaka hekiminize başvurun. İdrarda protein verdiniz mi hiç, mutlaka bugün yarın bi idrar verin hekiminize gidip
Dün 12 8 felandi gece öyle çıktı uykusuzluktan mi acaba sağlık ocağı bı uğrayacağım teşekkürler
Benim tansiyonum da çıkıyor, taşikardim de var. Hayatımda hiç 12 13 hele 13 ta görmedim ama şimdi 13 14 civarına çıkıyor. Zeytin dahi yemiyorum tuza dikkat ediyorum. Bol su ve yürüyüş etkili oluyor doktorum 10000 adım atmamı söyledi günde. Kardiyoloji de yürüyüş önerdi. Doktorunuzla iletişimde olun mutlaka tansiyon ve ödem önemli.
Tuzu doğal kullanıyorum ama zeytin market zeytini tabi ona dikkat etmemiştim bugün sağlık ocağı gidicem teşekkürler
Tansiyon 14 7 den üstüne çıktığında acile gitmenizi öneririm. Ben acildeyken bi hasta geldi öyle sinir 14 7 imiş doktordan öğrendim.
Tamam teşekkür ederim bugün gideceğim

Kızlar göğüs pompası aldınız mı? Yani ilk etapta olması gerekiyor mu? Manuel mi alsam yoksa elektrikli mi bilmiyorum lansinoh elektrikli ile mochi manuel arasında kaldım ne öneriyorsunuz

Kızlar göğüs pompası aldınız mı? Yani ilk etapta olması gerekiyor mu? Manuel mi alsam yoksa elektrikli mi bilmiyorum lansinoh elektrikli ile mochi manuel arasında kaldım ne öneriyorsunuz
Henüz almadım ihtiyaç durumuna göre almayı düşünüyorum. İhtiyaç durumunda lansinoh elektrikli alacağım. Maddi olarak seni zorlamayacaksa kesinlikle elektrikli lansinoh al hastane tipi süt sağma cihazlarına en yakın marka Lansinoh.

Lansinoh elektrikli var bnde canm memnun kaldim ama bnce dogumdan sonra al derim

Ben lansinoh elektrikli aldım. Yılbaşından önce fiyatlar yükselmeden almıştım. Amazon üzerinden hızlıca elime ulaştır. Manueller ile bir süre sonra uğraşmak zor geliyor dedi tecrübeli arkadaşlar.

En başta zaten çok süt olmayacak, çocuğun midesi de çilek kadar olacak ama ama çocuk emmediği zamanda da süt kanallarının uyarılması ve süt üretimini desteklemek amacı ile ben bebek gelmeden aldım. Hatta hastane çantasına da sırf göğüs kanallarını uyarmak için koydum. İlerde de depolama için kullanabilirim diye düşündüm.

Lansinoh'unkini tercih ederseniz eğer içinden biberon başlığı da çıkıyor. Ben bir de süt saklama şişesi almıştım. Hepsinin ağzı birbirine uyumlu olduğu için bebeğin bir anda birbiri ile uyumlu 5 adet biberonu oldu :)

Süt saklama şişesini merak ederseniz Anne Sütü Saklama Şişeleri - Lansinoh

Henüz almadım ihtiyaç durumuna göre almayı düşünüyorum. İhtiyaç durumunda lansinoh elektrikli alacağım. Maddi olarak seni zorlamayacaksa kesinlikle elektrikli lansinoh al hastane tipi süt sağma cihazlarına en yakın marka Lansinoh.

Lansinoh elektrikli var bnde canm memnun kaldim ama bnce dogumdan sonra al derim

Ben lansinoh elektrikli aldım. Yılbaşından önce fiyatlar yükselmeden almıştım. Amazon üzerinden hızlıca elime ulaştır. Manueller ile bir süre sonra uğraşmak zor geliyor dedi tecrübeli arkadaşlar.

En başta zaten çok süt olmayacak, çocuğun midesi de çilek kadar olacak ama ama çocuk emmediği zamanda da süt kanallarının uyarılması ve süt üretimini desteklemek amacı ile ben bebek gelmeden aldım. Hatta hastane çantasına da sırf göğüs kanallarını uyarmak için koydum. İlerde de depolama için kullanabilirim diye düşündüm.

Lansinoh'unkini tercih ederseniz eğer içinden biberon başlığı da çıkıyor. Ben bir de süt saklama şişesi almıştım. Hepsinin ağzı birbirine uyumlu olduğu için bebeğin bir anda birbiri ile uyumlu 5 adet biberonu oldu :)

Süt saklama şişesini merak ederseniz Anne Sütü Saklama Şişeleri - Lansinoh
Teşekkür ederim kızlar bende sanırım lansinoh alacağım şubatta yeni zamlar gelmeden alayım diyorum memur zamları bu hafta açıklanır yine zamlar gelir 🙄🙄🙄

X