2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Selam kızlar ben doğum yaptım bebeğimin suyu çok azalmış acil sezeryana alındım.Bebegim küvezde prematüre.
Doğdu.Dua eder misiniz bizim için
Hayırlı olsun Rabbim sağ salim küvezden çıkmasını ve kavuşmanızı nasip etsin Nasılsınız bebiş iyi mi müsait olunca detay verirsin canım

Aslında durumu avantaja çevir evi çekip çevirsin geç yat bebekleyken çok ihtiyaç olacak yemeği temizliği yapar sen sadece bebişle ilgilenirsin yatarsın daha iyi
İşte sorun şu ben hastayım diyor sadece oturarak iş yapıyor ondan dolayı yemek işini ona vereyim diyorum çünkü diğer türlü annem çok yorulacak
Apararati varmis galiba onla olsa gene yorarmiki en ugrastirici yeri sekil verme kismimi ic kismimi bayadirda canm istiyor
Valla onu bilmiyorum canım ben hiç beceremiyorum çok kalın oluyor yaptıklarım

Selam kızlar ben doğum yaptım bebeğimin suyu çok azalmış acil sezeryana alındım.Bebegim küvezde prematüre.
Dualarımız seninle canım. Haftan 34 diye hatırlıyorum ondan çok kalmaz kavuşursunuz bir an önce diye düşünüyorum

Allah analı babalı eylesin, göz aydınlığı olsun kuzu. İnşallah bir an önce çıkar kuvezden sağ salim, sağlıkla büyür ondan sonra da

Ayyyy başladı doğumlar ven kendimi şubat 15 diye odakladim ha geliverirse birden rabbim bilir herseyi.seker olduğu için bende yine çıkıyor şeker 3 gün düştü sonra hep yüksek

Hastaysa niye geldi ya yararı da olmayacak

Kizlar dogumdan sonra pratik olsun diye yemek icin buzluga birseyler yapip koyacakmisiniz.2 bebisle skıstigim zaman cikarip yiyebilcegim birseyler yapip koyacagimda fikirlere acigim
börek sarma köfte temizlenmiş balık düşünüyorum bi de kavanozlara çorba ve yemek yapıp yeni kapakla sıcakken kapatıyorum ben buzdolabında bir iki ay rahat duruyor onu da taze yapamadığımda kızıma veriyorum sağlıklı yemesi için

Hoş gelmiş bebiş Kaç haftalık kaç gram doğdu. Hadi gözünüz aydın. Küvözden çıkıp eve dönmeyi de en kısa zamanda nasip eder inşallah Allah. Size de çok geçmiş olsun

Evet çok şükür riskli haftaları atlattık şuan doğsalar bile bir sıkıntı yaşamayabilirler hatta belki küveze bile girmezler ama hayata erken başlamasını hiç istemiyorum modum çok düşük
Öyle düşünme bak gün doğmadan neler doğar rabbim ne demişse o olacak belki sancıların geçecek 39 u bile göreceksin içini ferah tut insallah sknti olmayacak erken gelmeyecek Allah’ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…