2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bebeğimi aşıya götürebilecek kadar iyi olur muyum peki ilk hafta bir de zaten pansuman için de doktora gitmen gerek dediler illa evden çıkılıyormuş kontroller için bir kaç gün içinde diyorlar
Anne olduktan sonra önceliğin bebek olacağı için hızlıca toparlanacağını düşünüyorum ben, eski ameliyatlarından farklı bir durum bubenim için 3 gün biraz zorlu geçti bebeği eşim ya da annem kucaklayıp verdiler bana, alt değiştirme işi de onalrdaydı, kendim wc ve banyo için annemden yardım aldım, 3 günden sonra hızlı toparladım, 1 gece yatırıyor benim doktorum ikinci gün eve geldik yolda giderken arabada biraz zorlandım.Evde de ağrı oluyor illa ki ama ağrı kesici ile geçiyor. Benim biraz gaz ve kabızlık sorunum olmuştu o da ağrı yapmıştı belki de onlar olmasa hafif ağrı olurdu5. güne kadar evden çıkmamız gerekmedi sanki öyle hatırlıyorum ben.Aile hekimine ve çocuk doktoruna gitmeye başladığımız zaman kendime gelmiştim zaten zorlanmadım

Bebeğimi aşıya götürebilecek kadar iyi olur muyum peki ilk hafta bir de zaten pansuman için de doktora gitmen gerek dediler illa evden çıkılıyormuş kontroller için bir kaç gün içinde diyorlar
Evet canim gidebilirsin ama yaninda ailenden biri gelirse arka koltukta degilde ön koltukta gidip gelmeni tavsiye ederim arkada zipladikca dikis aciyor anneligin verdigi yetkiyle daha gucleniyorsun merak etme.ben sezeryandan ciktim 10gun boyunca aksamlari igneye gittim mesela.

İnsallah tez zamanda bebeginle evinize dönmek nasip oluriyisiniz degilmi suan
2 saat oldu doğumdan çıkalı çok şükür ben iyiyim ama bebeğimle ayrıyız.Dualarınızı esirgemeyin süreci daha sonra ayrıntılı yazacağım sizlere inşallah hayırlısı ile saglıkla hersey yolunda olsun hepimiz için

Oyyy 2. Bebeğimiz geldi hoş geldi kaçıncı haftadasın canım bugün kaç kilo doğdu kuzumuz sağ Salim kucağına gelsin inşallah

Evet çok şükür riskli haftaları atlattık şuan doğsalar bile bir sıkıntı yaşamayabilirler hatta belki küveze bile girmezler ama hayata erken başlamasını hiç istemiyorum modum çok düşük
Biz kendimize dikkat edelim üstümüze düşeni yapalım gerisini Allah'a bırakalım. Doğacağı günden ölüm gününe kadar hepsi yazılı

Canım benim sağol desteğin için Ayrılık vakti yaklaştıkça hüzünleniyorum Rabbim hepimize zamanında hayırlı ve sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah
O hissi biliyorum çok çok haklısın bi an evvel doğsun 34 haftayı geçsin sıkıntı yok derdim ben de ama şimdilerde içimde olmasını çok özlerim biraz daha kalsın diyorum aminn en hayırlı zamanda gelsin bebişlerimiz inşallah sağlıkla kavuşalım içimize soka soka severiz sonra

Canım benim kardeşim doğum yaptı ertesi günü ayaklandı, tabi ağrılar oluyordu ama kızı kuvezdeydi her gün hastaneye süt taşıdı..
Yani bu biraz kişiden kişiye değişebilir bi durum

Selam kızlar ben doğum yaptım bebeğimin suyu çok azalmış acil sezeryana alındım.Bebegim küvezde prematüre.
Doğdu.Dua eder misiniz bizim için
Allah kolaylık versin bu süreci çabucak atlatmanızı nasip etsin inşallah dualarım sizinle çok çokk geçmiş olsun

Selam kızlar ben doğum yaptım bebeğimin suyu çok azalmış acil sezeryana alındım.Bebegim küvezde prematüre.
Hayırlı olsun sağlıkla kavuşun inşallah kaçıncı haftadaydın? Bebek kaç kilo doğdu canım

Annelik delilikmiş hakikaten İnsallah sağlıklı kavuşalım da gerisi önemli değil

Dualarımız sizinle inşallah hemencecik çıkar küvözden de kavuşursunuz durumu nasılmış iyi miymiş kaç kilo doğdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…