2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ben resmen kendi derdime düştüm ya ameliyatlarım benim açımdan zor geçiyor kendime gelmem hep 1 2 haftayı buluyor bebekle nasıl ilgileneceğim bilmiyorum ☹️ onu almam beslemem ilgilenmem lazım ya canımın derdine düşersem daha önce sezaryen olanlar nasıl yaptınız ne bileyim kendimiz duşa girip tuvalete gidebiliyor muyuz :KK43: çok korkuyorum
canım her şey yoluna giriyor kendine düşünüp dert etme ilk hafta eşim bana annem bebeğe bakmıştı ama hemen ayaklandım diyen de var. Yine kendini yormadan biri kucağına verir bebişini sen de emzirirsin gaz çıkarma uyutma işini anneler yapar. Ben üç gün zorlanmıştım eşim koluma girip götürüyordu zaten bi aksilik olmazsa bebeğin de uyku ihtiyacı ilk günler daha çok oluyor dengeler

Kızlar ben daha beşiği falan getirmedim depodan kıyafetlerin hiçbiri yıkanmadı 15 tatili bekliyorum ama doğumları da görünce içimi bi korku kaplıyor. Temizlik yaptırıp hazırlarım diyordum odayı inşallah bi aksilik olmaz eşim de ben hiçbir şeyi bulamam panikten dedi bugün

Kızlar ben daha beşiği falan getirmedim depodan kıyafetlerin hiçbiri yıkanmadı 15 tatili bekliyorum ama doğumları da görünce içimi bi korku kaplıyor. Temizlik yaptırıp hazırlarım diyordum odayı inşallah bi aksilik olmaz eşim de ben hiçbir şeyi bulamam panikten dedi bugün
Kaç haftalıksınız ben de dün başladım tek çok zor oluyor eğer yardım edecek birileri varsa hızlıca halledersiniz..İnşallah aceleci olmazlar da hazırlıklarımızı bitiririz 🫠

Haftasonu yapsan olmaz mı? 15 tatile daha var 🥹🥹

Canım benim, inşallah Rabbım gönlüne göre versin ❤️🤲
Hiç belli olmuyor bu durumlar, erken olabilir derler Olmaz. Bir anda hiç bısey yok denilen kişiler erken dogum yapabiliyor. Dualarım seninle ❤️❤️
Amin inşallah canım benim çok sağol 🙏🏼 Birilerinin duasında olmak çok güzel Allah razı olsun 🙏🏼🌺

Sende de canım benim❤️🤲🌿
Burda hepimiz bir aile olduk,🌸
Hiç kendini üzme. Rabbım ne yadiysaonu yaşıyoruz inşallah vaktinde zamanında sağlıkla gelsin kuzular
Evet doğru aile olduk gerçekten de 😇 Rabbim neyler neylerse güzel eyler 🙏🏼 Hayırlı zamanda sağ salim minnoşlarımıza kavuşmak nasip olsun inşallah 👼🏻🥰

Gerçekten bende de bir tembellik var hiç birşey yapmak istemiyorum yapamıyorum da . Ağzım yara geçmiyor zaten ev temizletilecek pazar günü birini buldum o gelecek ama benim ev darma dağınık kadın neresini temizleyecek . Bir oda var depo gibi orayı bir türlü düzenleyemedim çünkü hiç dolap yok. Eşimle düzen yapacağız güya yarın nasıl yapacaksak bana kalsa çoğu şeyi atacağımda o kıyamıyor hiç bişeye . Daha yatağı kuramadık

Bir şey sorayım sizlere 😅 eşleriniz doğum hediyesi ne alacak hiç söyleyen var mı? Ben ne alacaksın diye sordum stres oldu bilmiyormuş 😂
Benim de hiç aklımda yokken eşim sordu almam gerekiyor mu diye dhfjjsksk şimdi bileklik kolye tarzı bişeyler atıyorum ona baksın diye 😂

Hastaysa niye geldi ya yararı da olmayacak
İşte bir bilsem annemle kız kardeşim var Allahtan sadece üzüldüğüm nokta o oturacak bizimkiler yorulacak o zoruma gidiyor ve her şeye karışıyor asla memnun olmuyor
Bir şey sorayım sizlere 😅 eşleriniz doğum hediyesi ne alacak hiç söyleyen var mı? Ben ne alacaksın diye sordum stres oldu bilmiyormuş 😂
😂😂 bende geçen konusunu açtım sen bana ne alacaksın diyor 😂😂

X