2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kizlar bende iki gündür farkındayım vajina kısmı biraz şişmiş etli gibi genel olarak normal midir böyle olan var mı 35.hfataya yaklaştık doğum vs belirtisi değildir dimi karın ağrılarım var ara ara ama çok sık değil dayanılmicak gibi değil doktoruma sorucam gidince de

İlla ki olacaktır kıskançlık, zaten olması normal, duygularını ifade etmeyi henüz bilmiyordur, o yüzden size tutarsız gelecek şekilde de hareket edebilir. 🤗 Kardeşini de çok sevecektir eminim, sizin gibi düşünceli bir annesi varken huzurla karşılayacaktır kardeşini.
Biraz daha rahatladim yazdigini okuyunca ♥️saglikli olsunlarda bi sekilde olur elbet 🤷‍♀️

Annem bana emziği bıraktırırken emziği kesip içine böcek mi solucan mı ne koymuş elime vermiş emziği bende iğrenmişim fırlatmışım bir daha da almamışım 😁 bu devirdeki bebelerde işe yarar mı bilemiyorum 😁
16 aylık cüce gozumun icine baka baka inatla yapiyor birseyleri simdikiler cok skıntılı kizima denesem inadina agzina alir kesin🤣

23 de karşıt açılar var biraz 🥲 21 - 22 ya da 27 olma şansı olur mu acaba 🙏🏻 aslında bilmemek daha iyi bunları ya benim gibi kafaya takmayın hiç 🙏🤭
Ben burçlara inanırım ve senelik de yorum alırım hep tek soru danışmanlıkları falan 🙈🙈 doktorum 37 de alacağım dedi damar direnci ve tansiyonumdan tam 37 23 u oluyor kova olsun istiyorum ve 23.01.24 de böyle uyumlu gibi geldi ondan dedim ama karşıt acılar ne demek yani 🤣🤣

Ben burçlara inanırım ve senelik de yorum alırım hep tek soru danışmanlıkları falan 🙈🙈 doktorum 37 de alacağım dedi damar direnci ve tansiyonumdan tam 37 23 u oluyor kova olsun istiyorum ve 23.01.24 de böyle uyumlu gibi geldi ondan dedim ama karşıt acılar ne demek yani 🤣🤣
23 ü ay, mars venüs merkür ile karşıt açıda genel olarak ayın rahat olduğu ya hiç açı olmadığı ya da olumlu açı olduğu günü seçmek daha iyi olur
Ay duygularımızı
Mars mücadelemizi , Venüs estetik güzellik nezaketi, merkür iletişimi temsil ettiği için ay bunlara karşıt olduğunda yeterince potansiyel gösteremeyebilir 🥲 23 ü de ayarlamış gibi üçüne kafa tutmuş ay 🤭😁

Bir de Mars cerrahın ellerini de ifade eder güne bakınca karşıt ya da kare açıda olmaması daha iyi olur

23 ü ay, mars venüs merkür ile karşıt açıda genel olarak ayın rahat olduğu ya hiç açı olmadığı ya da olumlu açı olduğu günü seçmek daha iyi olur
Ay duygularımızı
Mars mücadelemizi , Venüs estetik güzellik nezaketi, merkür iletişimi temsil ettiği için ay bunlara karşıt olduğunda yeterince potansiyel gösteremeyebilir 🥲 23 ü de ayarlamış gibi üçüne kafa tutmuş ay 🤭😁

Bir de Mars cerrahın ellerini de ifade eder güne bakınca karşıt ya da kare açıda olmaması daha iyi olur
Canım 12-14 ve 19 Şubatı da yorumlar mısın zahmet olmazsa 🙈

Canım 12-14 ve 19 Şubatı da yorumlar mısın zahmet olmazsa 🙈
12 Şubat iyi olumsuz açı yok ay açısı iyi destekleyici

14 Şubat ay mars venüs kare olumsuz açısı var ameliyat konusunda mars cerrahi işlemleri de temsil ettiği için daha rahat kolay olması için kare açı olmamalı 14ü eledim 🤭

19 Şubat çok daha iyi güzel açılar var ay enerjisi de çok güzel💞

Yaklaşık 2 haftadır çok hareketli canımı acıtacak kadar. Hareketten sonra dediğin gibi alt karnım çok ağrıyor regl olmak üzere gibi ben normal olduğunu düşünüyorum. Ara sıra karnım sertleşiyor kasılmalar oluyor sanırım. Artik doğum yaklaşıyor vücut bir şekilde hazırlanıyor diye düşünüyorum endişelenme çok anormal bir durumda tabiki doktora gitmelisin
Ay aynısı işte🥲 zaten dayanılmayacak gibi olsa koşar giderim ama dün duş alınca rahatladım mesela ☺️ p.tesi kontrolüm var inşallah soracağım alt karın ağrılarını. Sona geldikçe bi korku sardı beni hastanelerden falan hep korkardım ben gitmezdim de pek hamilelikte koşa koşa gidiyorum ama şimdi doğumu düşündükce korkuyorum ağlayasım geliyor🥲
Kızlar montlar 330₺ Waikikiden bile kat kat ucuz ben hemen aldım
Evet beden yakalayabilen olursa fiyatlar çok iyi aynı zamanda zara indirimi de var ben kaptım birkaç şey özellikle yazlık salopetler falan🤭

X