2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Şimdi ben normal doğum ne zaman olur bilmiyorum enerjisel olarak kötü zamana denk gelirse :KK43:
Hayır öyle düşünmeyin normal doğumda aslında çocuk kendi seçmiş oluyor bence daha bile iyi bana göre tabi.. sancıyla sezaryene girmekte öyle mesela doktor bana sabah saati seç dedi gönlüme göre akşam 18.00 yükseleni aslan yapmayı çok isterim ama o saatte olmaz ameliyat dedi bana dedim keşke kendi gelse istediği zamanda diye
Bunlar kısa analizler bir bütün değil 🙏🏻 bebiş kendi seçecekse en güzeli 😍

Ben çok fena erken doğum psikolojisine girdim. Durup dururken doğumu çekcem diye korkuyorum.
Ya bende gece boyunca erken doğum rüyaları kabusları kafamı yiycem.Yok suyum patlıyormuş pat diye birde eşime sesleniyorum sesim çıkmıyor felan meğer rüya görüyormuşum.Hayır erken doğum yapmayacaksak bile ben bu psikolojiyle erken dogurucam yani 😭😭

Ya kızlar yan odamizda Bi kadın yatıyor normal doğum büyük ihtimalle kadin sabahtan beri inliyor ama bir duysaniz kolidor da bile sesi bende o sesleri duydukca korkuya kapıldım tansiyonum çıkmaya başladı büyük korku içindeyim ya
Haftası gelen normal doğum mu acaba? 🥹

Doktoruma ne sorsam normal diyor artık sorasım da gelmiyor 😂 kitaptan falan okuyorum bende bir sorun olunca 😂 Sor bakalım ne diyecek. Gece yeni güncelleme geldi bana belim ağrımıyordu artık belime ve kasıklarıma sancı giriyor gece korktum ama takip ettim birkaç saatte bir oldu düzensizdi sabah iyi uyumuşum neyse ki. Yalancı sancılar sıklaşıyor sanırım artık. Benim de randevum haftaya sorarım inşallah. Doğumu düşünmemeye çalışıyorum iyi düşünüp iyi olmasını umuyorum 🥲
Bakalım benim doktor ne diyecek😅 Gerçekten psikolojim bozulmuş rüyamda görüyorum sürekli etrafımdaki herkese kasılma bu mu doğuruyormuyum yanlış birşey mi var diye karnımı ellettiriyordum😅

Hayır öyle düşünmeyin normal doğumda aslında çocuk kendi seçmiş oluyor bence daha bile iyi bana göre tabi.. sancıyla sezaryene girmekte öyle mesela doktor bana sabah saati seç dedi gönlüme göre akşam 18.00 yükseleni aslan yapmayı çok isterim ama o saatte olmaz ameliyat dedi bana dedim keşke kendi gelse istediği zamanda diye
Bunlar kısa analizler bir bütün değil 🙏🏻 bebiş kendi seçecekse en güzeli 😍
Bakalım ne zaman gelcek hangi tarihi saati seçicek bebeğim 💕 teşekkürler 🤩

Kızlar günaydın benim bebeğim suan 2 hafta geriden geliyor 34+2 haftalığız.Bebegim 2050 gr.10 gün önce kontrole gittiğimde 1950 gr’dı.Doktorum yüksek tansiyondan şüphelendi benden.Ancak ben yüksek tansiyonum olduğunu sanmıyorum.1 hafta sonra yeniden kontrolüm var.Bu şekilde devam ederse erkek doğuma alabilir beni.Önümüzdeki hafta ne olacak hiç bilmiyorum.Beslenmem de çok güzel her şeye dikkat ediyorum ancak su dikkat ettiğim dönemde dahil kilomuz bu şekilde kalmış.10 günkü kontrol öncesine kadar herseyinizi yolundaydı
Canim bende şimdi kontrolde yım 34+4 2200 olmuş iki hafta önce göbek iki hafta geride kalmıştı aradaki fark 5 güne dusmus çok şükür iki hafta sadece 50 gr almisti geçen kontrolde. Bana vifolic yazdı ve havuc deveci armut muz ceviz badem.bol bol ye dedi dinlen dedi bu sefer biraz daha gelişmiş çok şükür

Ben mantar oldum galiba alt tarafta geceden beri kaşıntı başladı 🥺

Canim bende şimdi kontrolde yım 34+4 2200 olmuş iki hafta önce göbek iki hafta geride kalmıştı aradaki fark 5 güne dusmus çok şükür iki hafta sadece 50 gr almisti geçen kontrolde. Bana vifolic yazdı ve havuc deveci armut muz ceviz badem.bol bol ye dedi dinlen dedi bu sefer biraz daha gelişmiş çok şükür
Bana yediklerinle ilgili olmayabilir demişti 10 gündür iyi beslenince ve kilo almayınca tansiyonla ilgili olabileceğini düşündü.O zaman ben yine bu söylediklerinizle beslenmeye dikkat edeyim önümüzdeki haftaya kadar 🙏🏻

Ya bende de oldu her sabah evi düzenliyorum hadi erken doğurursam diye 🥲 dediğin gibi düşüne düşüne başıma gelecek diye de korkuyorum
Onu yapmıyorum işte. Yatarak düşünüyorum ben 😅 Hazırlıklara başladık ondan mı acaba. Ama benim kasılmalarım çok arttı nedenini anlayamıyorum. Ağrım yok belki de düşüne düşüne

Ya bende gece boyunca erken doğum rüyaları kabusları kafamı yiycem.Yok suyum patlıyormuş pat diye birde eşime sesleniyorum sesim çıkmıyor felan meğer rüya görüyormuşum.Hayır erken doğum yapmayacaksak bile ben bu psikolojiyle erken dogurucam yani 😭😭
Sen iyice korutmuşsun kendini ya. Ne yapsak da sakinleşsek hiç bilmiyorum

34+2 yim bugün
2100 gibi sanırım
Percentilleri alt sınır ama normal şükürler olsun 🙏🏻🤲🏻😊
Sizinle aynı gündeyiz biz de 34+2 yiz doktorum biraz beni korkuttu 2050 gr bebeğim.kafa çevremiz ay ile uyumlu göbek çevremiz geride.gerilik 20 günü bulursa müdahale etmek zorunda kalabiliriz dedi yani doğum olacak sanırım.bir hafta daha bekleyeceğiz biz 😫

Ya kızlar yan odamizda Bi kadın yatıyor normal doğum büyük ihtimalle kadin sabahtan beri inliyor ama bir duysaniz kolidor da bile sesi bende o sesleri duydukca korkuya kapıldım tansiyonum çıkmaya başladı büyük korku içindeyim ya
Acı eşiklerimiz aynı değil ona takılmamaya çalış. Suni sancı kötü diyolar. İnşallah hiç gerek kalmaz onlara. Benim arkadaş anlatıyodu kendi doğumlarını. Hastaneyi inletmiş falan ama üniversiteyi bırakıp evlenip 3 tane doğurdu demek ki dayanılmaz değil 😀

X