2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
12 Şubat iyi olumsuz açı yok ay açısı iyi destekleyici

14 Şubat ay mars venüs kare olumsuz açısı var ameliyat konusunda mars cerrahi işlemleri de temsil ettiği için daha rahat kolay olması için kare açı olmamalı 14ü eledim 🤭

19 Şubat çok daha iyi güzel açılar var ay enerjisi de çok güzel💞
Yaa seni de darlıyoruz ama 29 Ocak haftasındaki günler nasıl? Bence doktor bana ordan bir gün seçtirecek

Ben burçlara inanırım ve senelik de yorum alırım hep tek soru danışmanlıkları falan 🙈🙈 doktorum 37 de alacağım dedi damar direnci ve tansiyonumdan tam 37 23 u oluyor kova olsun istiyorum ve 23.01.24 de böyle uyumlu gibi geldi ondan dedim ama karşıt acılar ne demek yani 🤣🤣
24.01.24 de çok iyi tarihmiş 🙈 enerjiselnolatak bilmiyorum tabi

Kızlar montlar 330₺ Waikikiden bile kat kat ucuz ben hemen aldım
Evet çok güzel şeyler var pembesini öbür yıl için aldım çocuk ürünlerini çok seviyorum kalitesi waikikiden zaten kat kat iyi ne rengi soluyor ne ağzı yüzü kayıyor çok seviyorum ben indirimden hep topluyorum ne varsa😅 atletleri de çok güzel organik pamuk yumuşacık.Bazı markalar kaskatı oluyor sonradan bunlar hep ipek gibi kalıyor

Kızlar şu lambayı aldım. Pille çalışıyormuş. 15 dk sonra kendi kapanıyormuş. Taşınabişir olduğu için gece işime yarar diye düşündüm. Trendyolda 300 küsürlerde ikeanın kendi sitesinde uyguma görünce kaptım

Eklentiler

• Screenshot_20240104-105648_Chrome.jpg
    Screenshot_20240104-105648_Chrome.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 20
Evet çok güzel şeyler var pembesini öbür yıl için aldım çocuk ürünlerini çok seviyorum kalitesi waikikiden zaten kat kat iyi ne rengi soluyor ne ağzı yüzü kayıyor çok seviyorum ben indirimden hep topluyorum ne varsa😅 atletleri de çok güzel organik pamuk yumuşacık.Bazı markalar kaskatı oluyor sonradan bunlar hep ipek gibi kalıyor
Bende 1 yaş aldım ama fiyatları böyle iyiyken 2 yaşta alsam mı siye düşünüyorum 😂

Kızlar günaydın benim bebeğim suan 2 hafta geriden geliyor 34+2 haftalığız.Bebegim 2050 gr.10 gün önce kontrole gittiğimde 1950 gr’dı.Doktorum yüksek tansiyondan şüphelendi benden.Ancak ben yüksek tansiyonum olduğunu sanmıyorum.1 hafta sonra yeniden kontrolüm var.Bu şekilde devam ederse erkek doğuma alabilir beni.Önümüzdeki hafta ne olacak hiç bilmiyorum.Beslenmem de çok güzel her şeye dikkat ediyorum ancak su dikkat ettiğim dönemde dahil kilomuz bu şekilde kalmış.10 günkü kontrol öncesine kadar herseyinizi yolundaydı

Kızlar günaydın benim bebeğim suan 2 hafta geriden geliyor 34+2 haftalığız.Bebegim 2050 gr.10 gün önce kontrole gittiğimde 1950 gr’dı.Doktorum yüksek tansiyondan şüphelendi benden.Ancak ben yüksek tansiyonum olduğunu sanmıyorum.1 hafta sonra yeniden kontrolüm var.Bu şekilde devam ederse erkek doğuma alabilir beni.Önümüzdeki hafta ne olacak hiç bilmiyorum.Beslenmem de çok güzel her şeye dikkat ediyorum ancak su dikkat ettiğim dönemde dahil kilomuz bu şekilde kalmış.10 günkü kontrol öncesine kadar herseyinizi yolundaydı
Bende aynı durumdayım
Ama benim gebeliğimin başından beri damar direncim vardı tansiyonlarım normaldi
Bu hafta 14/8 oldu
Doktorum bana da tahliller yaptı ve bebeğimi de beni de riske atmamak için 37. Haftada sezaryene alacak ama tansiyonum 16/10 olursa acil sezaryana alacak beni aynı durumlar gibi geldi 😊

Ay aynısı işte🥲 zaten dayanılmayacak gibi olsa koşar giderim ama dün duş alınca rahatladım mesela ☺️ p.tesi kontrolüm var inşallah soracağım alt karın ağrılarını. Sona geldikçe bi korku sardı beni hastanelerden falan hep korkardım ben gitmezdim de pek hamilelikte koşa koşa gidiyorum ama şimdi doğumu düşündükce korkuyorum ağlayasım geliyor🥲
Doktoruma ne sorsam normal diyor artık sorasım da gelmiyor 😂 kitaptan falan okuyorum bende bir sorun olunca 😂 Sor bakalım ne diyecek. Gece yeni güncelleme geldi bana belim ağrımıyordu artık belime ve kasıklarıma sancı giriyor gece korktum ama takip ettim birkaç saatte bir oldu düzensizdi sabah iyi uyumuşum neyse ki. Yalancı sancılar sıklaşıyor sanırım artık. Benim de randevum haftaya sorarım inşallah. Doğumu düşünmemeye çalışıyorum iyi düşünüp iyi olmasını umuyorum 🥲

24.1.24 enerjisel çok iyi değil karşıt açılar var 🥲 25 dolunay seçilebilir dolunayda doğdu diye hikayesi olur 🤩

Bende aynı durumdayım
Ama benim gebeliğimin başından beri damar direncim vardı tansiyonlarım normaldi
Bu hafta 14/8 oldu
Doktorum bana da tahliller yaptı ve bebeğimi de beni de riske atmamak için 37. Haftada sezaryene alacak ama tansiyonum 16/10 olursa acil sezaryana alacak beni aynı durumlar gibi geldi 😊
Merhaba sizin bebişiniz kaç haftalık suan kaç gr. Benim de ne olacak muhtemelen önünüzdeki hafta belli olacak

Kızlar şu lambayı aldım. Pille çalışıyormuş. 15 dk sonra kendi kapanıyormuş. Taşınabişir olduğu için gece işime yarar diye düşündüm. Trendyolda 300 küsürlerde ikeanın kendi sitesinde uyguma görünce kaptım

Ben de aldım şimdiden kullanıyorum çok işime yarıyor bebiş için aldım ama baya kullanıyorum 😅

X