2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ocak gökyüzü hakkında bi bilgin var mı 23.01.24 düşünüyoruz ama 😊
23 de karşıt açılar var biraz 🥲 21 - 22 ya da 27 olma şansı olur mu acaba 🙏🏻 aslında bilmemek daha iyi bunları ya benim gibi kafaya takmayın hiç 🙏🤭

Kızlar yandım ben 🫢 bir sonraki hafta cumartesi maaile bende toplanıyor eşimin ailesi vs başta ben davet ettim 9 aydır bir kez gelmemişlerdi hep biz gidiyorduk her hafta neredeyse hazır yemeğe dedim ayıp olmasın 🤣 bi gün bende toplanalım dedim kayınvalidem aradı öbür cumartesi akşam yemeğe toplanalım panik yapma ben yaparım yemekleri dedi ama yine de bana yorucu olacak annemde diyor ayıp artık bir kez davet etmedin kimseyi diye 🥲🥲 haklılar sanırım ama panik oldum 🥲😁
Hiç panik olma canım, bak kw demiş bile yemekleri yaparım diye, hep beraber yaparsınız, toplarsınız, kimse senden ağır iş beklemez merak etme🥰

Kızlar ya benim bebiş 3-4 gündür resmen uyumuyor sürekli hareket halinde. Böyle olan var mı hem gece hem gündüz sürekli vuruyor aralıksız hareket ediyor. Bir şey rahatsız mı ediyor erken mi doğacak diye geriliyorum. Kontrolüm haftaya Salı. Ondan doktora da soramıyorum gidince bakar zaten diye

Yaa bakalım doktor 38+6ya kadar beklerse 5i benim de işime geliyor
5-6-7-8-9 bu günler gayet iyi aslında bakalım ne diyecek benim ki.. 🤗 beklesin biraz diyor bana ama ya kanala girer de gelmeye çalışırsa en korktugum şey normal yola girip sezaryene alınmak yoldan çekerse çocuğu diye tırsıyorum

İnsallah canim dolu dolu sütlerimiz olur.🤲emzik cok isime yaradi amma smdide nasil braktiricam kara kara onu düsünüyorum şükür ki gündüz emzik aliskanligi yok sadece uyurken veriyorum.🥴smdi braktırmassam kardesinin emzigini alip alip agzina aticak biraktirsam tekrar hatirlar gene emzigi agzindan alicak naparim bilmiyorum🤣
Bir yerde görmüştüm emziğin ucunu kesip veriyorlar çocuk emmiyor deneyebilirsin

Kızım yine inanılmaz hareketli ve hareketleri canımı yakıyor çok fazla ittiriyor dışarı doğru:KK43: o böyle hareket ettikçe alt karın ağrım oluyor sanki reglim gelmek üzereymiş gibi bu anormal bi durum mu kızlar :/
Yaklaşık 2 haftadır çok hareketli canımı acıtacak kadar. Hareketten sonra dediğin gibi alt karnım çok ağrıyor regl olmak üzere gibi ben normal olduğunu düşünüyorum. Ara sıra karnım sertleşiyor kasılmalar oluyor sanırım. Artik doğum yaklaşıyor vücut bir şekilde hazırlanıyor diye düşünüyorum endişelenme çok anormal bir durumda tabiki doktora gitmelisin

Kızlar ya benim bebiş 3-4 gündür resmen uyumuyor sürekli hareket halinde. Böyle olan var mı hem gece hem gündüz sürekli vuruyor aralıksız hareket ediyor. Bir şey rahatsız mı ediyor erken mi doğacak diye geriliyorum. Kontrolüm haftaya Salı. Ondan doktora da soramıyorum gidince bakar zaten diye
Benim bebişte hemen hemen aynı sürekli hareket halinde kasılmam olduğu zaman bile hareket ediyor. Bence rahatsız değillerdir çünkü bebek hareketleri anne karnındaki iyilik haliyle alakalı bilgi verir 👍🏼

Benim bebişte hemen hemen aynı sürekli hareket halinde kasılmam olduğu zaman bile hareket ediyor. Bence rahatsız değillerdir çünkü bebek hareketleri anne karnındaki iyilik haliyle alakalı bilgi verir 👍🏼
Yaa çok mutlu oldum bu bilgiye. Konuştuğumda daha da hareketleniyor demek sesimi tanıyor 🥹🥹

5-6-7-8-9 bu günler gayet iyi aslında bakalım ne diyecek benim ki.. 🤗 beklesin biraz diyor bana ama ya kanala girer de gelmeye çalışırsa en korktugum şey normal yola girip sezaryene alınmak yoldan çekerse çocuğu diye tırsıyorum
Sen aslında 5ini bekleyebilirsin o zamana daha 38 olmamış oluyor

Kızlar karnımla oynayınca bebek tepki veriyor baya hem de sizde de öyle mi 🥹🥹 azıcık bastırıyorum hop başlıyor uyandırıyor muyum acaba üzülürüm

X