2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Denemek istiyorum umarim.basarili olurum 🙈
Annem bana emziği bıraktırırken emziği kesip içine böcek mi solucan mı ne koymuş elime vermiş emziği bende iğrenmişim fırlatmışım bir daha da almamışım 😁 bu devirdeki bebelerde işe yarar mı bilemiyorum 😁

Bebegi hala yukarida mideye yakin yerde hisseden anneler gögsünüzün altında yada midenin saginda solunda sürekli bir agri hissediyor musunuz

Annem bana emziği bıraktırırken emziği kesip içine böcek mi solucan mı ne koymuş elime vermiş emziği bende iğrenmişim fırlatmışım bir daha da almamışım 😁 bu devirdeki bebelerde işe yarar mı bilemiyorum 😁
Bende de apartmanın altında yavru kediler vardı annem aşağı indirdi hadi artık bebeklere verelim onlar kullansın dedi ağzımdan çıkarıp kediye atmıştım öyle bitti 🤣 kedi şok tabi

Evet inşallah 39 a kadar durur karnimda erkennolmasa sizce 7şubattan sonra hangi tarih guzel.? Karar veremiyorum bir turlu
9 Şubat yeni ay günü benim beklerse o tarih isterim
Genel olarak enerji açısından 7-8-9-10-12 güzel görünüyor gökyüzünde 🤭🤭

cevap veren herkese çok teşekkür ederim sayfa kalabalıklığı olmasın diye toplu yanıt vereyim dedim bence de çok geç 30 ocak dediğiniz gibi sanki doğuma çağırdı o yüzden 15 ocakta gideceğim sabah erken gidince alıyor zaten muayeneye merak ediyorum çocuğumu gidip göreyim içim rahat eder en azından. Kendisi de eğer bir sıkıntı olursa ara demişti inşallah olmaz :) herkese tekrar yanıtları için çok teşekkür ederim :KK68: :KK68:

evet canım normal istiyorum ama doktor eğer sezaryen daha uygun derse diretmem bende sordum neye göre şubat başı diyorsunuz diye kilo boy ve bu zamana kadar olan ilerlemesine göre dedi zaten genelde haftasından büyük çıkıyor

ay bende öyleyim tuvalet ihtiyacım çok fena zorluyor bir bardak su içsem 50 kere gidiyorum :oops: benim de vajinama vuruyor ağrıyor ve artık tekme değil de hareketleri daha çok kolu bacağı neresiyse orası şişiyor benimki de kahve içince kuduruyor anası kılıklı :KK70: bu arada sizin görüşlerinize çok önem veriyorum hem tecrübelisiniz hem de pozitifsiniz inşallah bende rahat vajinal doğum yaparım :KK68:
İnşAllah Rabbim gönlüne gönlümüze göre verir canım (yitüm grubumuza ve bekleyen tüm annelere) 🤲🤲 senin ve bebeğin için hayırlısı ne ise o olsun 🤲🤲 biz kadınlar güçlüyüz, Allah bizim vücudumuzu ona göre yarattığı için bence her kadın başarır ama zor ama kolay (tibbi zorunluluklar veya isteğe bağlı sezaryanlar bunlara da saygı duyuyorum) ikiside çok güzel bir mucizeye yolculuk...

Demek astrolojiden anlıyorsun 😁 2 Şubat için ne düşünüyorsun 😁
Kötü değil ama diğer tarihler daha iyi enerji açısından daha güzel açılar var ilerleyen günlerde 🤭 yine de 2’yi istiyorum bende 37+3 olucaz ama doktor biraz daha dursa mı dedi o yüzden saldım 6 olmasını istemiyorum sadece 🙏🏻

Kötü değil ama diğer tarihler daha iyi enerji açısından daha güzel açılar var ilerleyen günlerde 🤭 yine de 2’yi istiyorum bende 37+3 olucaz ama doktor biraz daha dursa mı dedi o yüzden saldım 6 olmasını istemiyorum sadece 🙏🏻
Ocak gökyüzü hakkında bi bilgin var mı 23.01.24 düşünüyoruz ama 😊

Zamanında doğarsa emme refleksi falan tamsa belki 3 4 ay sonra verilebilir ama çocuk doktoruyla da görüşmek lazım.
uvercinka65 uvercinka65 kızım başta tutmak istemedi ama çok ağlayan bir bebekti, s aha kadar belki 10 defa kalkarım, denemediğin emzik kalmamıştı 2 3 aylıkken artık bezgin bir vaziyette kızım nolur tut bak sana renk renk emzik alacağım dedim kız bir yapıştı emziğe 🙈🙈 ben şok. Sonra ben çocuk doktorumuza sordum. Emzik tutmaya başladık diye, 8 9 aylıkken bıraktır dedi, ben yine bir şok 😱😱 ama dedim asıl o zaman lazım işe başlayacağım, bırak bakan düşünsün dedi şaka yollu, sonra bıraktırma daha zor oluyor dedi. Kızıma annem bakmıştı Allah razı olsun. Gidip gelirken unutuyordum falan, uyurken veriyorduk, annem ben vermiyorum dedi. Böylece biz 10 aylıkken bırakmış olduk.
Ama kızım bir biberon delisiydi, memeyi bırakırken ağlamayan çocuk 4 yaşında yine bir doktorun bizi uyarmasıyla çok zor bıraktık. 12 yaşında şimdi bile görünce içi gidiyor farkediyorum 😅😅😅
Çalışmaya başlayınca sütümü vermek için biberona başlamıştık,sonra süt, komposto, su derken kızım sürekli biborenla bir şeyler içiyordu.
Doktor kontrolünde boyu kilosu iyi ama vitaminleri düşük çıkınca doktor, biberonu bırakın demişti.

Astroloji olsun burçlar olsun pek inanmam böyle şeylere ama ilgimi çektiği bir gerçek 😁 UFO’lar falanda çok gizemli ve merak uyandırıyor bende 😁 8’i de olabilir bak çift sayı ya bana pozitif hissettiriyor ✨

X