2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kıyafetleri yıkamaya başladım. Hiç bir şeyi yok diye düşünürken benden çok kıyafeti olmuş valla biraz pişman oldum çok almışım. İnşallah giyebilir uzun süre. 0-3çok almışım mesela ne kadar giyer o 0-3 leri normal kilolarda doğduğunu düşünürsek tecrübeli anneler ? 3 ay giysin bari

Gümüş kapağı kremle kullanmayın diyorlar

Bunu ben de merak ediyorum 3 ay sonrası hava nasıl olur diye kestiremedim diye hem ilk 3 ayı aldım elimizde patlamaz inşallah

Kızlar bugün hep ağlıyorum niye acaba böyle duygusallık var üstümde sürekli
Cnm zor bir durum ama inşallah bu günler geçecek Arya kusumuzu alıp hastaneden çıkacaksın sizin için o gün yeniden doğma oalcak benimde kizim doğar doğmaz yoğun bakıma alınmış ama şükür 5 6 saat kalmıştı tam artk bi gosterirlerse göreyim bebeğimi dedim yoğun bakimin kapısına gttm hemşire Yılmaz bebeğin ailesi kıyafetlerini getirin gydrip çıkaracağız dediği anı unutmam o kapıdan kucağıma alıp sevinçle odama donmustm hala tüylerim diken diken olur birde kızım dogdugunda hc bir sknti yoktu kizimn ayak izi alırken morarp yoğun bakıma koymuşlar ben odaya geldim bana soyleyemediler biraz sonra artk başka çareleri kalmayınca demişlerdi inşallah sende bebeğini ordan mutluluk gözyaşlarınla cikartacksn

cevap veren herkese çok teşekkür ederim sayfa kalabalıklığı olmasın diye toplu yanıt vereyim dedim bence de çok geç 30 ocak dediğiniz gibi sanki doğuma çağırdı o yüzden 15 ocakta gideceğim sabah erken gidince alıyor zaten muayeneye merak ediyorum çocuğumu gidip göreyim içim rahat eder en azından. Kendisi de eğer bir sıkıntı olursa ara demişti inşallah olmaz :) herkese tekrar yanıtları için çok teşekkür ederim

Sen normal doğuracaktın dimi canım şubat başı bekleme sebebi neymiş? Benim sezeryan için şubat 2 yada 5 dedi
evet canım normal istiyorum ama doktor eğer sezaryen daha uygun derse diretmem bende sordum neye göre şubat başı diyorsunuz diye kilo boy ve bu zamana kadar olan ilerlemesine göre dedi zaten genelde haftasından büyük çıkıyor
ay bende öyleyim tuvalet ihtiyacım çok fena zorluyor bir bardak su içsem 50 kere gidiyorum benim de vajinama vuruyor ağrıyor ve artık tekme değil de hareketleri daha çok kolu bacağı neresiyse orası şişiyor benimki de kahve içince kuduruyor anası kılıklı bu arada sizin görüşlerinize çok önem veriyorum hem tecrübelisiniz hem de pozitifsiniz inşallah bende rahat vajinal doğum yaparım

Bunu ben de merak ediyorum 3 ay sonrası hava nasıl olur diye kestiremedim diye hem ilk 3 ayı aldım elimizde patlamaz inşallah
Bazılarını giydirmeye yetişebilir miyim diye bile düşündüm. Muhtemelen benim elimde patlıcak. Halbuki çamaşır makinesi diye bir şey var dimi at yıka kurusun. Niye bu kadar doldurmuşum

kızlar bebeklere emziği ne zaman vermemiz gerek bazıları ilk 28 gün verilmez diyor kimi de hastaneye götürün diyor çok kararsız kaldım

Ben de almadım henüz alıp almamakta da kararsızım. Bir ay hiç vermem diye düşündüm. Ama hastane çantasına koyanlar da var.
bende bugün aldım indirimde görünce
Ben hastaneye götürmeyeceğim meme reddine neden olabilir ya 15 günden sonra veririm ama
bende onu etkiler mi diye korkuyorum ama geçen biri de süt gelmeyince kullanmak iyi oluyor dedi ne yapsam kararsız kaldım

Ben hiç vermeyi düşünmüyorum. Özellikle ilk 3 4 hafta meme reddi açısından tavsiye edilmiyor
ilk zamanlar vermeyince sonrasında tutması zor oluyor falan diyorlar yani illa emzik emmesi gerekli mi onu da bilmiyorum neyse artık deneyip göreceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…