2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
1 ay önce 283 tlye aldım şaka gibi 🤯🤯 gerçekten aldığımız hersey kâr 🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_1272.png
    IMG_1272.png
    240,4 KB · Görüntüleme: 82
Yatış verdi yine doktor bana bebek kanala girmiş artık dedi 2 cm de açılmam olmuş
Çok geçmiş olsun canım, Rabbim hayırlı vakitlerde sağlıkla kavuştursun kuzunla🤲🤲🤲, stres olma kuveze girse bile çok güzel bakıkıyorlar ve dışarıda daha cabuk kilo alıyorlar. Sen güçlü olmalısın.

Kızlar gümüş kapak alma konusunda emin olamayan varsa 2 gündür hiç çikarmadan kullanıyorum çok memnunum. Yaklaşık 2 aydır göğüslerim kupkuru ve malesef kabuk kabuk olmuştu atleti çıkartınca falan heryere dökülüyordu kabuklar ki 2 aydır nipple balm kullanıyorum yine de değişme olmadı. Gümüş kapak sipariş etmiştim e bebekden gelince hemen deneyeyim dedim kremi sürüp kapakları koydum 2.gün sonunda hiçbir şey kalmadı 😊
Araştırdığımda korkmuştum o şekilde kabuk kabuk olması iyi değilmiş doğumdan sonra emzirirken canın çok yanar dediler. Şükür şimdi bebek poposu gibi yumuşacık oldu🙈

Ay kızlar ya moralim çok bozuk. 32+1deyim. Ne şekerim düşüyor ne enfeksiyonum geçiyor. Antibiyotiği sizin de önerinizle direk kullanmaya başladım. Ama kasık ağrılarım çok fazla sabahları özellikle . Bazen vajinama bıçak girer gibi oluyor sızı giriyor vs. Kramplarım oluyor mesane bölgemde…. Sabah şekerim desen 115lerde geziyor, insüline rağmen. İnanın dokunsanız ağlarım 😞

Dün çalışabilir raporu aldım şurda kaldı 2 hafta , okullar kapanacak zaten. Eğer direk ayrılsaydım Nisan sonu dönmem gerekirdi. O yüzden 2 hafta mecburen uzattım 34+3de iznime ayrılacağım nasipse. Şu 2 hafta da bir geçseydi dinlenseydim diyorum……
Ben de aynı durumdayım. Antibiyotik 1 tane kaldı. Sanki kasık ağrım geçiyor gibi. 2 hafta sabredelim, 2 hafta yarıyıl. Sonra 37 oluyoruz.

Ben de aynı durumdayım. Antibiyotik 1 tane kaldı. Sanki kasık ağrım geçiyor gibi. 2 hafta sabredelim, 2 hafta yarıyıl. Sonra 37 oluyoruz.
Ben de aynı durumdayım kaldı şurada 2bucuk hafta gün sayıyorum bu halde 3 kat in çık okulda zorlasa da bir yandan da çok agirlasmadim sanki faydası oldu, şeker de öyle sayesinde çıktı çıkalı kilo almadım sabit kaldı bazen şer zannettiğimiz şeylerde hayır olabiliyor biz göremiyoruz

Kızlar gümüş kapak alma konusunda emin olamayan varsa 2 gündür hiç çikarmadan kullanıyorum çok memnunum. Yaklaşık 2 aydır göğüslerim kupkuru ve malesef kabuk kabuk olmuştu atleti çıkartınca falan heryere dökülüyordu kabuklar ki 2 aydır nipple balm kullanıyorum yine de değişme olmadı. Gümüş kapak sipariş etmiştim e bebekden gelince hemen deneyeyim dedim kremi sürüp kapakları koydum 2.gün sonunda hiçbir şey kalmadı 😊
Araştırdığımda korkmuştum o şekilde kabuk kabuk olması iyi değilmiş doğumdan sonra emzirirken canın çok yanar dediler. Şükür şimdi bebek poposu gibi yumuşacık oldu🙈
Hangisinden aldın canım link var mı

32 den 37 ye çalışabilir aldığında fiilen çalışmış olmak gerekiyor diye biliyorum fiilen çalıştığın kadar aktarılır sonrasına. Grip oldun rapor aldın diyelim 3 gün onu bile aktarmıyor. Yine de bi sor istersen
aynen canım öyle ama yıllık izin istediğim kadar kullanıyorum görüştüm ik ile bir sıkıntı yok yıllıklarda dedi

X