2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kaçıncı haftada aldığınız yazıyor mu sacede doğum öncesi raporu mu yazıyor

Kızlar yandım ben bir sonraki hafta cumartesi maaile bende toplanıyor eşimin ailesi vs başta ben davet ettim 9 aydır bir kez gelmemişlerdi hep biz gidiyorduk her hafta neredeyse hazır yemeğe dedim ayıp olmasın bi gün bende toplanalım dedim kayınvalidem aradı öbür cumartesi akşam yemeğe toplanalım panik yapma ben yaparım yemekleri dedi ama yine de bana yorucu olacak annemde diyor ayıp artık bir kez davet etmedin kimseyi diye haklılar sanırım ama panik oldum

Ben de 34 te ayrıldım 15 tatile kadar çok beklemek istedim ama köy öğretmeniyim yola artık gücüm kalmadı izne ayrıldım

Hangi kremi kullandınız acaba?

ilk zamanlar vermeyince sonrasında tutması zor oluyor falan diyorlar yani illa emzik emmesi gerekli mi onu da bilmiyorum neyse artık deneyip göreceğim
Meme reddini göze alabilecek olanlar mutlaka versin çünkü bebek anneyi emzik yapıyor biraz yıpratıcı oluyor ama ben meme reddiyle de uğraştığım için asla göze alamıyorum bu sefer emzik bile almadım..Emzik her bebekte meme reddi yapmıyor ama o ihtimal herzaman var. Çocuk doktorları genelde ilk baştan vermeyi önermiyor ama sonradan verince de tutmuyorlar genelde.

Kızlar ya kasılmalarıma bel ağrısı eşlik ediyor baya baya. Bugün nst çektirmedi hoca ben de salak gibi kasılmaları söylemeyi unuttum. Biraz önce yine 2 kez kasılmam oldu. Sizce bi gitmeli miyim açılma falan yapar mı acaba yoksa yalancı kasılmalar mı sıklaştı anlayamıyorum

Artık çok geç annelerin yardımcı olur bence sorun etme toplarken makineye dizerkende yardım edilir

Kendi başını kendin yakmışsın

İyi cesaret ama yemekleri yaparım demişler ne güzel. Bulaşıklarda da yorma kendini iki gezin ortalıkta yeter Ben aşırı zorlanmıştım 2 gün 15 kişi. Yemekleri ben yaptım eşim temizlik yaptı. Sonra rahim ağzı 18 mm ye düştü

Valla geri de alamadım sözümü ister istemez yorulacağım evim küçük aslında masam 6 kişilik ama 10 kişi kadar oluruz çoluk çocukta gelecek hiç sevmem ama el mahkum artık ben de çocuklu gideceğim neyse en azından acırlar da yine biz gideriz hep

Ultrasonda rahim ağzına bakmıştır kapalıysa sorun yoktur herhalde.Benim doktorum düzenli aralıkla gelen sancı olmadıkça ciddiye almıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…