2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimde son iki kontrolumde ayni seyler soylendi.Hatta gecen hafta 34. Haftada kafa 39 dedi.ilk duydugumda bende cok uzulmustum deli gibi arastirdim.yalniz doktor soylemistir kafada sivi birikmesi veya farkli bisey olmadikca korkulacak bisey yok dedi eminim sizede demstir.aksi oluraa beyinciye gonderiyorlarmis
Normal dedi genetikmiş çok şükür

Kızlar selam ben 34+2 haftalık hamileyim bı kaç gündür ağrım vardi bebeğin hareketlerinde azalma vardı doktor alttan muane etti ağrılarım şuan daha fazla ve akıntım var bide vajinada et parçası gibi bişey var hissediyorum

Kızlar selam ben 34+2 haftalık hamileyim bı kaç gündür ağrım vardi bebeğin hareketlerinde azalma vardı doktor alttan muane etti ağrılarım şuan daha fazla ve akıntım var bide vajinada et parçası gibi bişey var hissediyorum
Doktorunuz ne dedi şuan mı et parçasını hissediyorsunuz bir acile gitseniz?

Kızlar ben kendimi çok iyi hissetmiyorum maalesef 12 de uyudum ama ağrıyla uyandım 🥺 yine ilk aklıma gelen bebeğimin kıyafetleri oldu.Dün yıkadık ama ütülemeyi yerleştirmeyi bugüne bırakmıştık.Kasılmam oluyor ara sıra gerçekten kafa psikoloji kalmadı bende.Yani bu şekilde evde olmuyor doktorumla görüşüp en azından 3 - 4 haftalık riski atlatana kadar Devlet Hastanesi'nde yatışım yapılsa kendimi daha iyi hissedeceğim..Kendi hastanemde tek gecelik yatış 4 bin maalesef sigortam ve paketim de karşılamıyor.Doktorum şuan için ciddi risk olsaydı eve göndermezdi diye düşünüyorum ama böyle de sürekli korkuyla kendimi de bebeği de ciddi strese sokuyorum.Ve daha çok küçük 😔 doğum olursa nasıl olur ne yaparız bilmiyorum..

Nasıl et parçası hissediyorsunuz?
Ben hergün fitil koyuyorum çok derine itince rahimağzındaki dikiş elime geliyor yani dikişe dokunduguma göre rahimağzına dokunuyorum sizde hemen giriştemi yoksa parmagınızı sokunca derinde mi hissediyorsunuz

Nasıl et parçası hissediyorsunuz?
Ben hergün fitil koyuyorum çok derine itince rahimağzındaki dikiş elime geliyor yani dikişe dokunduguma göre rahimağzına dokunuyorum sizde hemen giriştemi yoksa parmagınızı sokunca derinde mi hissediyorsunuz
Yok derinde değil çok afedersiniz ama lavaboya gittiğimde çok hissediyorum bide namaz kildigimda eğilince oluyo

Tek dezavantaj sezeryan dedi bana doktor kafa boyundan dolayi.ben zaten normal.dusunmuyordum ama kendisini normale sartlayanlar icin uzucu durum
Haa yok bende kendimi şartlamiyorum illa normal olsun diye canım sağlıcakla hangisi olcakkksa artık . Doktor iri felan diyince bı düşündüm bende normal nasıl çıkacak bu çocuk 😂😂 iri demeyelim de kemikleri gelişmiş diyelim alınmasın minnoslar 😍😍

Yok derinde değil çok afedersiniz ama lavaboya gittiğimde çok hissediyorum bide namaz kildigimda eğilince oluyo
Bende hissedince bakmıştım vajina girişi resmen etle kapanmış gibi hatta dışa doğru küçük bir parça bile uzanıyor. En son rahim ağzı uzunluğu 23 mm e inmiş ben onunla ilgili herhalde diye düşünmüştüm. İnternette de rahimde çocuğun baskı yapması sebebiyle bu şekilde sarkmalar olabiliyor yazılmış o sebeple çok önemsememiştim. İshal durumu bende de var ama devamlı sabahtan akşama değil de 2 3 kez falan o şekilde çıkıyorumdur. Benim bebeğin poposu bayağı aşağıda doktor dayamış iyice aşağı dedi.

Haa yok bende kendimi şartlamiyorum illa normal olsun diye canım sağlıcakla hangisi olcakkksa artık . Doktor iri felan diyince bı düşündüm bende normal nasıl çıkacak bu çocuk 😂😂 iri demeyelim de kemikleri gelişmiş diyelim alınmasın minnoslar 😍😍
Benim doktor koca kafali dedi dusun😄ama iki farkli doktorun gorusunu alinca rahatladim.bende koca kafaliyim bana cekicek tosun pasamiz

Günaydın kızlar yine 5 gibi uyandım uyku yok 🥹 kaburga ağrısı çekiyorum çok fena taşıyamaz oldum son haftalar çok zor geçiyor

2. Trimester ne güzelmiş ya. 1. Trimester bulantı kusma uyku hali her yerde yatma yorgunluk. 3. Trimester ya sırt ağrısı ya karın ağrısı ya bel ağrısı ya bacak ağrısı üstüne bir de gece uykuyu alamama sürekli uyanıp durma.

X