2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hiç bisi olmaz korkma öyle bir kalkıyorsun gidiyorsun bebek ağladı mı falan duramıyorsun ben ilk çocuğum sezeryanli halimle 15 gün hastanede yattım bebekn3nfeksiuonlu diye o zman eşim de yoktu yanımda ankarada devlet hastanesin de dogum yaotim zekai tahirde refakatçi de yoktu yasaktı valla o halimle kosturdum
Kimisi çok kolay ayaklanıyor kendi işini görüyormuş da işte acabayı düşünüyor insan :)
Ben de normal doğumda ķesi olursa nasıl tuvalete giderim acıdan diye korkuyorum.
ONdan da korkuyorum 😂 ama onda hemşireleri dinleyip doğru zamanda ıkınırsan sanırım o kadar çok dikiş vs olmuyormuş pek anlayamadım ama

Sıcak mı sütün inmesini sağlardı soğuk mu? Sıcak su torbası da koyayım valize ona göre
Sıcak kompres, sıcak duş iyi gelir derler en önemlisi de stres yapmamak, su içmek, protein ağırlıklı beslenmek, zamanla hangi yiyeceğin içeceğin sütü arttırdığını kendin farkediyorsun

Kimisi çok kolay ayaklanıyor kendi işini görüyormuş da işte acabayı düşünüyor insan :)

ONdan da korkuyorum 😂 ama onda hemşireleri dinleyip doğru zamanda ıkınırsan sanırım o kadar çok dikiş vs olmuyormuş pek anlayamadım ama
Ya bazıları direkt yapıyomuş kolay olsun diye hiç uğraşmadan öyle dediler burda. Düşününce içim acayip oluyor

Bel.agrisi mi çekiyorsunuz benim de belim 2 gundur ağrıyor diyorum annem çok erken gelme kucucuksun daha haftan kucuk en az 35 haftayı tamamla baban yolda yok aman annem diyorum.vaktindengel diye konuşuyorum

Kızlar bugün kontrolüm vardı şükür bebis çok iyi ama hala ters pozisyonda ama 39.haftaya kadar yolu var dedi dönmesi için 29+5 suanda 30+5 çıktı gelişimi 1700 grm 38 39 cm dedi ama hala doğum fiyatlarımız öğrenemedik birdahaki kontrole geldiğinde belli olur dedi bakalım 2 hafta sonra birdaha kontrolm hem çalışabilir raporu alacam hemde inşallah doğum ucretimizi öğreneceğiz 😀

Benim muhtemel son böyle olacak sanırım😂 sezeryande şeyden korkuyorum yatakdan nasıl kalkıcam, wcye yardım almadan gidebilecekmiyim dikişlerime birşey olur mu vs 🥲
Eriyen dikisti benmkisi sanki hic dikilmemis gibiydi ama tabiki acısı agrisi var.bi kere yürudukten sonra devami geliyor inan.ben evdede hep hareket ettim bu cok iyi geliyor hastnede arada yardimla kaliyordum evde kendim yavas yavas kalktim.bana murat hoca diklorron igne yazdi 10 gun aksamlari vuruldum o sekilde rahatladim.10 gun sonrasi iyilesme sureci.tavsiyem arabada arkada oturma önde otur süreç boyunca 🤣

X