2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bebeğin eşyalarını anne bebek çantasına mı koydunuz ayrı büyük valize mı koydunuz ?
Ben büyük valize komple her şeyi koydum tek valizle eşim taşısın diye daha kolay olur anne bebek çantasını normal kol çantası olarak alırım telefon şarj kahve için

Ben büyük valize komple her şeyi koydum tek valizle eşim taşısın diye daha kolay olur anne bebek çantasını normal kol çantası olarak alırım telefon şarj kahve için

Ben hepsini büyük valize koyacağım sığmazsa eğer bebeğin eşyalarını anne bebek çantasına koyarım ama hepsi sığar diye düşünüyorum.

Bende öyle yapayım o zaman boşuna yük yapmayım fazladan tek bir valize toplayım inşallah ❤️

Kızlar size bahsetmiştim annem kumaş alıp Müslin kundaklar yatak örtüsü yaptıracak diye bugün geldi ürünlerim çok güzel olmuş iyi ki böyle yaptırmış yumuşacık her şeyi takım kalan bezlerden de hep ağız ve sırt mendili yapmış puset örtüsü ve emzirme önlüğü de içinde 🥰🥰
Güle güle kullanın
Cok güzel olmuş bayıldım 😊

Aynen canım bende yıkama ütüleme işlerini bitirdim dolabında asılı bekliyor çantaya koymak 10 dk sürer. Ütüleme gerçekten çok yoruyor bende çok zorlandım o yüzden onları erken hallettim 👍🏼
Evet en zor kısmı ütüymus 😵‍💫
Valize en son koyarız ya hazır dursun da

Kızlar bizde geçen hafta bebeğin odasını kurduk boyadık. Kıyafetler yıkandı ütülendi yerleşti şükür. Bugünde bavulu hazırladım. Ufak tefek hala eksikler var bence son ana bırakmayın ne olur ne olmaz. Erkekleri de biliyoruz yani evde bulduklarını getirmesinler 🤣 Birkaç güne tamamlayıp kapatacağım artık. Zaten eşim hergün soruyordu hazırladın mı neyi bekliyorsun diye benden heyecanlı🤣 küçük bir bavula sığacak gibiyim. Bebek bakım çantasına da bakım atıştırmalık su şarjımı falan koymayı düşünüyorum hazırda durur. İçim rahat olur 🥳

Kızlar ben her şeyimi halletmiştim
Doktorum gidiyor ve doğumu zaten memlekette planlıyordum diye
Memlekete gidiyorum doğum için
Bi tane kabin boy hastane çantası yaptım
Bi valiz orta boy kendime bi büyük valiz de oğlusun eşyaları
Bi koli ivir zıvır ana kucakları küvetler her şeyi mecbur götürüyorum
Hediyelik kapı süsleri
O kadar yoruldum ki
Evi de toplamaya çalıştım eşim biraz kalacak diye
Çok yoruldum bende ağırlaşmadan her şeyi yapın ben normalde ütüyü çok uzun süre yaparım bugün üç gömlek sonrası oturma ihtiyacı hissettim 🤲🏻🙏🏻😊

Umarım öyledir ya bacağına koluna bir şey olcak diye korkuyorum 🙄 neler kuruyorum neler
Millet yüz üstü yatıyor da birşey olmuyor 😂😂 Kurma konusunda seni çok iyi anlıyorum bende de kurma potansiyeli fazlasıyla yüksek bol bol kuruyorum 😂😂 Hatta bu ezilme konusu benimde aklıma gelmişti sonra kendi kendime saçmalama demeye başladım 😂😂

X