2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Biizm oğlanın da kafası büyük 😂
3hafta ileri olsa bu sorun canım hiç takılma lütfen..
Sıvı birikmesi vs olmadığı sürece sorun yok inşallah..
Yaa yerim onu tospik 🤣 bizimkisi küçük canım kafası vücuduna göre minik kalacak sondan önceki kontrolde aradaki fark daha azdı şimdi daha da artmış dengeler inşallah bi noktada 🥲🥲

Kızlar bugün aşırı bir adet sancısı girdi gaz sancısı sanırım kabızlık var biraz çünkü bebek hareketleri iyi şükür panik yapmadım ama resmen hissettim doğum sancısı gibiydi sanki

Ben Molfix izotonik sulu ıslak mendil aldım diğeri kızlar gibi bende önce pamuk kullanmayı düşünüyorum iki paket aldım ondan da memnun kalırsam alacağım tekrardan.Bu arada ıslak mendilleri stoklayacaksınız ters koymak gerekiyormuş ben bir koli aldım 12 paket ters düzenleyeceğim çekmecesine.

Ben çantasını Instagram mcd bag hesabından aldım çok şık ve kullanışlı düşünürseniz eğer 31 ine kadar zam olmayacakmış.
Molfixin ıslak mendillerinin içeriği temiz değil. İzotonikli olanın da öyle, bir araştırın isterseniz.
Çanta çok güzelmiş güle güle kullanın büyüklüğü nasıl neler alabilir fotoğraftan ben çok anlayamıyorum

Evet ya gerçekten şaka gibi..
Geçim zor. Çok uç fiyat görünce üzülüyorum..
Aynen bende tup bebek öncesi yaptırmıştım sonr. Kürtaj vs oldum herşeyi karşıladı 7bin vermiştim 20binlik masraf çıktı resmen sonrasında..
Şimdi tekrar yenilettim 12bin verdim, baya baya çıkarıyor parasını 🪷
Sen nasılsın canım kaç haftalık oldun,❤️
30+1 olduk kuzum çok şükür oglusumda bende iyiyiz 😍 plasenta asagida cikmasini bekliyodum cikmadi sezaryen olacagim buyuk ihtimal bakalim haftaya belli olacak 🥴 sen nasılsın basladı mı kavuşma heycani 😍😍😍

Molfixin ıslak mendillerinin içeriği temiz değil. İzotonikli olanın da öyle, bir araştırın isterseniz.
Çanta çok güzelmiş güle güle kullanın büyüklüğü nasıl neler alabilir fotoğraftan ben çok anlayamıyorum
Aslında baya araştırırak aldık eşimle 🥺 şaşırdım böyle demenize.Zaten ilk başta pamuk kullanmayı düşünüyorum bakalım olmadı markayı değiştiririz çöpe gidecek değil ya temizlikte vs kullanırız 🥲Çanta baya büyük bu arada bir çok bölmesi vs var kumaş olarak da çok tok bir kumaşı var.Fotoğraflarda biraz küçük duruyor ama ben birçok mağaza gezdim çanta olarak iyi ki bunu almışım dedim.İçine bebiş malzemesi koyunca illaki ağırlaşacak yırtılma vs söz konusu olmaz diye düşünüyorum bu çantada.

30+1 olduk kuzum çok şükür oglusumda bende iyiyiz 😍 plasenta asagida cikmasini bekliyodum cikmadi sezaryen olacagim buyuk ihtimal bakalim haftaya belli olacak 🥴 sen nasılsın basladı mı kavuşma heycani 😍😍😍
Masallaaahhh 🧿❤️ zaman çok hızlı ya..
Olsun canım nasip kısmet hersey en hayırlısı olsun 🪷🤲🤲
Ayy heyecanlı geçiyor bizde 33hafta olduk..
Yavas Yavas başladım kıyafet vs yıkama işlerine çok güzel biseymis🥺🥺
Rabbim hepimizi sağlıkla. Hayırla kavuştursun

Kızlar bu arada hastane çantası için acele etmeyim dedim 33-35 gibi hazırlarım diyordum 🥲 ama bence 30 dan sonra kesin hazırlanması gerekiyormuş 🥲dün gece yine acildeydik bel ağrısından büyük bir korku sardı o günkü gibi ilk düşündüğüm şey bebiş kıyafetlerinin yıkanmamış olması 🥺 içimden sürekli doğum olursa yıkanmamış utulenmemis mi giydirecegim diye düşünüp durdum 🥺Yarın hastane çantamı hazırlayacağız eşimle inşallah 🙏🏻ne olur ne olmaz 🙈

Var ya bana öyle geliyor filmlerdeki gibi olacak gibi hissediyorum bir anda gelecek inşallah da öyle olur olacaksa eğer 💞😍 yoksa gözüm yemez öyle suni falan 🤭 kendi gelecekse buyursun
Sanırım benimde öyle olacak o sancılar iki dakikada bir yükselince biraz anlamış oldum sancı nasıl o çocuk ordan nasıl çıkacak diye 😅 bu sıralar biraz normal doğum olacak gibi hissetmeye başladım sırf bu yüzden hakkımızda hayırlısı 🤭🤭

X