2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Özel hastanede dogum yapacaklar dogum ücreti vs konuştunuz mu hiç ocak ayında zam gelecek dediler ondan etkilencek misiniz
Antalya medstar topcularda suan sezeryan normal dogum farketmeksizin 18 ama ocakta fiyat güncellenecekmis .malesef güncel fiyat ödeyeceğiz.birde tüp baglatma ameliyati olacagim 25 geckin bir fiyat öderiz.2022 de 7 bin vermistik doguma

Kızlar ben hala göğüs pompası ve şık bir anne bebek çantası bulamadım.acaba göğüs pompası alan ya da daha önce kullanıp memnun kaldığı bir marka olan var mı ?

Kızlar şeker aletini değiştirdik.funnbenim 200 lerde gezen tokluk şekeri 126 geldi sabah 150lerde gezen aclik şekeri 96 geldi ana sağlık doktorundan tahliller de aclik 86 gelmişti ayrı şekilde parmakta kan aldi 87 geldi düşünün makineniz bozuk.olabilir dedi yeni makine aldim 96 yi aclik görünce sevindim inanın bugün kontrolde ne çıkacak efem ne alemde
ya çok sevindim canım normal olsun da her şey makine değiştirmesi kolay boşuna canını sıkma artık sağlıkla bekle bebişi

Antalya medstar topcularda suan sezeryan normal dogum farketmeksizin 18 ama ocakta fiyat güncellenecekmis .malesef güncel fiyat ödeyeceğiz.birde tüp baglatma ameliyati olacagim 25 geckin bir fiyat öderiz.2022 de 7 bin vermistik doguma
Tüp bağlamaya ayrı ne kadar ücret alır acaba ben de düşünüyorum sormayı unutmuşum bu muayenede

Medipol henüz 20 bile değil ki. Ocak zammından sonra da ancak 20-25 civarı olur diye tahmin ediyorum. Çoğu kişi tamamlayıcı sigorta ile gidiyor zaten, ücret ödenmiyor.
Evet ben de medipol e gidiyorum. Şu an için 12-15 arası bir rakam vermişlerdi. Normal doğum ve sezeryan farklı olaraktan. Ama önden ücret almadıkları için yılbaşında artacaktır. İnşallah fazla yükselmez. 😔

Ay kızlar yine rüyamda doğurmuşum ama altını değiştirmeyi bilmiyorum 🤣 saatlerce çocuk öyle gezmiş ya en son bi kadından rica ettim de o yaptı
Hiç bilmiyorum 😅😅 İns bocalamam bu aralar benim rüyalar böyle
Maşallah herkes rüyasında doğuruyor😁 Ben sadece bi kez gördüm rüyamda annem de doğuruyordu. 🤣 Canım evde oyuncak bebek varsa bi deneme yap istersen daha çabuk alışırsın. 🤗

Kızlar selam konu dışında bişey sormak istiyorum ıslak mendil olarak ne marka aldınız? Baya stok yapmalik düşünüyorum da en uygunu ve temizi hangisi var mi araştıran?
ıslak medil işi şans işi kuruyor aldığında bile kurumuş alabilirsin :KK43:( benim aldıklarımın çoğu kuru çıktı temizlikte çok kullanırım aklında olsun

1 sene arayla aradaki farka bak yaa. Hiç denetlenmiyor mu bu hastaneler. 2 katından fazla zam yapıyolarsa 30 dan aşağı olmaz kesin. 😬

Kızlar selam konu dışında bişey sormak istiyorum ıslak mendil olarak ne marka aldınız? Baya stok yapmalik düşünüyorum da en uygunu ve temizi hangisi var mi araştıran?
Ben kaynamış soğumuş su ve pamukla silmeyi düşünüyorum ama yine de bu ıslak mendilleri de aldım eve ve hastane çantasına koymalık.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 78
X