2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bende geceleri çok iyi uyuyorum 2 saatte bir WC’ye kalkıyorum ama yatağa girince hemen uyumaya devam ediyorum 😁 Benim bebiş gündüz biraz daha sakin akşam başlıyor gece ve sabaha kadar kuduruyor hiç uyumuyor 😁 Muhtemelen geceleri hep ayakta olacam ama olsun sağlıklı olsun yeter ki 😍🥰:emir_bebek:
Evet ya sağlıklı olsunlar da artık keyifleri bilir. hareket etmeyince de telaşlanıyoruz zaten

Bizim ilçemizde de 2 tane özel hastane var ikisi de küçük çevre ilçelerde de aynı şekilde büyük zincir bir hastane yok 🥲

Kent hastanesinde 2 sene önce ameliyat oldum orası da güzeldi ama çok farkı yoktu buradaki özel hastanelerden 🤭 valla bi şekilde çıkacak bebiş bakalım şimdiki doktorumdan çok memnunum aşırı rahatlatıyor

Kızlar ya bugün okulda pano hazırladım baya uzandım falan mideme bi ağrı girdi. Sonra o geçti neyse, eve geldim sürekli karnım taş gibi kasılıyor ama hiç bu kadar üst üste olmuyordu korkuyorum şuan 🥲

Kızlar ya bugün okulda pano hazırladım baya uzandım falan mideme bi ağrı girdi. Sonra o geçti neyse, eve geldim sürekli karnım taş gibi kasılıyor ama hiç bu kadar üst üste olmuyordu korkuyorum şuan 🥲
Bugün benimde çok kasılmam oldu ve uzun süre yumuşamıyor da. Belden kasıklara vuran ağrım olmadığı için ve bebeğin hareketlerini hissettiğim için rahatım birde fetal doppler ile kalp atışlarını dinledim normaldi. Ritmik oluyorsa eğer bir doktorunla görüş istersen.

X