2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İyi güzelmiş canım seninkininde kilosu falan maşallah yüzünü göstermedi mi fotoğraf yok mu

Selam kızlar. Kontrolden çıktık. 31+2 yiz. Bebek 1839 gram. nstye girdim bişey sancı çıkmadı. Kasılmaları sordum tek tük oluyosa normal dedi ama dedim bazen sadece akşam bile 5 kere oluyor sayabiliyosan bişey yoktur dedi. Serviks hala aynı 29 mm açıklık yok Çok şükür. Bebekomun pozunu da gösteriyim

Eklentiler

• 20231226_165218.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 98
Benim abisleri de biraz erken geldiler boyum uzun aslında ama karnım dar belki ondan buyuyemiyordur bebeğe çok üzüldüm vicdan azabı çekiyorum şuan bakamadım diye
Öyle şey olur mu kendinizi üzmeyin bazı şeyler bizim elimizde değildir evlatlarımız rabbimize emanet bende hekimim bilime inanıyorum ama bazı şeyler bi yere kadar

Ne güzel yüzü net gözüküyor benim kızın elleri hep yüzünde göremiyoruz doğru düzgün

Ben 40mg içiyordum yetmedi 80e çıktık, yarın kontrol tahlillerim yapılacak çok merak ediyorum inşallah yükselmiştir doktorumuzdan daha iyi bilemeyiz
Maşallah ne güzel yüzünü göstermiş kuzu, benim kızımı hala doğru düzgün göremedik eller hep yumruk yüzünde

Kızlar hastaneden yazıyorum bende yatış verdiler doktorum alttan muayene etti karnımın sertliğini görünce bu iyi değil dedi.Alttan muayene çok kötüydü biraz bağırdım istemeden Açılma yok ama yumuşama olmuş çok iyi konuşmadı üzüntüden hatırlamıyorum bile doktorun söylediklerinibebeğimin kilosu 1950 Gr 30+1 im ama önden gidiyormuş.2 doz ciğer geliştirici iğne yapacaklar.Dua edin lütfen

Rabbim yardımcın olsun inşallah kuzum.. Insallahh minik Dayanır sen üzme kendini lütfen.
İyi düşünelim, iyi olsun

Umarım hemencecik toparlarsınız. Doktorlar bazen korkutabiliyor ben de p.tesi kontrole gittim doktoruma karnım bazen taş gibi oluyor dedim öyle olunca hemen gel dedi biraz korktum açıkcası ne olur ne olmaz diye nst soktu ama gayet iyi geldi sonuçlar. Sizi nst aldı mı o sertlik varken?

sakın panik olma gözlem altında olman iyi olur güvenilir yerdesin insallah 36 yı görür gibi geldi bana rahatca acılma yok cünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…