2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hiç korkma yumuşama vardı bende de 23+6 ydım. Normalmiş zaten biraz yumuşama olması hamile olduğumuz için. Ama benim doktor da panik yapmıştı. 4 serum takılmıştı. Telaş yapma düzelcek

Çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda hastanede yatmanıza gerek kalmayacak kadar risk azalır ama doktorlar sanırım her türlü ihtimali söylemeleri ve tedbir almaları gerektiği için biz bundan endişelenebiliyoruz. Dualarım sizinle

İnşallah canım bak aktif ağrı da yokmuş

Birde şekerden kuduruklanırsa yine göremezsin ay bunun hiç ortası yok
Evet ya bu kontrolde şansımıza elleri popoya uzatmıştı
Plasentanın konumu da çok etkiliyor ya ön duvardaysa eğer yüzünü görmek zor olabiliyor.

Geçmiş olsun canım inşallah bi sorun olmadan çıkarsın hastaneden. Bebiş vakitlice gelir inşallah

G Gecekusum999 çok geçmiş olsun. Sizin bebiş benimkinden 2 hafta küçük ama maşallah 150 gram daha fazla moralinizi hiç bozmayın önlem amaçlı diye düşünün inşallah vaktinde gelir bebiş, dualarımız sizinle.
Karnınızın sertliği kaç dakika sürüyordu, birkaç dakikadan daha mı uzun

Yarın son durumu bana da yazarsanız çok sevinirim

Kızlar benim sağ gögsümden sarı akıntı gelmeye devam ediyo ve gogsumde agri hissediyorum ara ara korkmaya basladim artik 31.hafta daha

Gecmis olsun G Gecekusum999 iyi ki yatis vermis emin ellerdesin
Ayağa bakın teyzoslar
Yerim ya ben o ayaklari bezelye gibi. Masallah

Kizlar benimde bugun kasilmam cok oldu biraz bazen korkuyorum agri sizi yok amma bazen 10dakikadan 12 dakikadan bir falan karnimjn iki tarafi kumeleniyor sertlesiyor yaricapraz seklinde. Amma gecen nstde bisey cikmadi bosunami endiseleniyorum?

Canım benim öyleydi cumartesi gittim sancı vs çıkmadı şükür..
Kasılma Olabilir dedi doktor, özellikle gece olur dedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…