2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim 32 haftada 1800 gram. Karnı daha önceleri 1 hafta ilerideydi. 32. Hafta kontrolünde göbek 1 hafta geride çıktı. Kafa tam, bacaklar 1 hafta ileride. Aradaki fark 3 hafta olursa sıkıntı dedi. Bol bol protein ağırlıklı beslen et ye dedi. Bakalım haftaya yine kontrolümüz var

Bugün 3 kutu daha demir tüp şuruptan yazdı kullanman şart ekstra olarak dedi

Maşallah çok şükür

Bence ilaçlarınızı alın annede demir eksikliği olunca bebektede oluyor. Mesela ablam ilk çocuğunda demir ilacı kullandı ikincisinde kullanmadı şimdi ikincisi 4 yaşında hep demiri düşük takviye kullanıyor

Maşallah canım benim de öyle oldu 32+2 de gittim ya boyu 46 cm kilosu da 2300 dedi. Seker var mı diye sordu bana yok demistim ama o ay midem çok yandığı için gece gündüz süt içtim gece uyanıp peynir ekmek yedim bebek bence kilo aldı. Bide gece acikmayim diye hep protein salata yedim o da kilo yaptı bence. Tatlıyı da biraz abarttım yalan yok

ya ne güzel ben 12. haftadan beri kullanıyorum tek dozdu şimdi iki alıyorum daha da ağırlaştım

Ne şanslısınız ben akşam yemek yediğimde midem asla erimiyor.Gece boyu midemden dolayı uyuyamıyorum sabah 5’e kadar neredeyse.Ne zaman midemde bir şey kalmıyor o zaman uyuyaniliyorım.Dün ilk kez aç yattım uzun zamandır hiç bu kadar güzel uyumamıştım

Mide yanmaları bende de çok fena ben yemek üzerine bir kaşık gaviscon şurup içiyorum o şekilde uyutuyor aralarda uyanıp küçük yudumlar aldığım oluyor

Ya kızlar bugün nts için doktora gittik devlete orda bastan sagdi beni sanki sen niye geldin buraya ilaç niye kullaniyorsn vs dedi dedim erken dogm riskim var iyi geç bakalım dedi cihazlar eski hastane cinsiyet bile söylemiyorlar çocuk 30 haftada 1540 gramdi 31 hafta oldu 1530 dedi çok takıldım ben buna

Kızlar ya bugün 100 mglık demir haplarından 4 saat arayla yanlışlıkla iki tane aldım. Bi sorun olur mu acaba?

Canım akşamları mutlaka süt iç peynir ye ben deneyimledim çocuk tosun oldu içimde bende de ileri değildi kilosu bir anda almaya başladı mutlaka başla bugünden akşam süt peynir önemli doktor da dedi kilo yapar bebeğe diye
Bi de zaten devlete çok güvenemiyorum baştan atıyorlar yoğunluktan , kocaman çocuğun kafasını bile görememişti devlette doktor bir daha da gitmedim bu ne ya dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…