2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Evet aslında Dr öyle şekerin var mi deyince gece ekmeklerini kestim galeta aldım akşamları sadece ondan yedim 1 2 tane magnezyum aldım çok da Su içmeden yattim rahat ettim. Yoksa ben ne çektim mide yanmalarından 3 kutu gaviscon bitirdim pulcet verdi Dr onu içiyorum çok kötü olduğumda, galetaya geçince bende rahat uyumaya başladım bu sefer de göbekten ve kristilia nin dediği gibi kasıklarıma vurduğu için uyumakta dönmekte zorlanıyorum canim

He bide gece gaviscon içmek istemedigimde kalkıp kalkıp süt içtim bende gece 3 5 demeden Su yerine süt içtim

Kan tahlili aldı bugün demire bakmak için şimdi konuştuk sonuç çıkmış değerlerim düşmüş kan ilacını sabah akşam iç dedi..
Senin kaç çıktı canım bende telesami Akdeniz anemisinden şüphelendi test yaptık yine çıkmadı ama başından beri değerlerim düşük zaten, hatta cuma gittiğimde doğumda sana kan ayarlayalım ekstra kan gerekebilir dedi bende gyno Ferro sanol günde iki iç dedi.

Değerlerin kaç cnm bende Akdeniz anemisi taşıyıcısı var ama nikah işlerimde artk bakıyorlar buna da ama kaç yılında evlenmistinz

Bizimde iki hafta önce bı hafta önde gidiyordu bu haftada göbek geride kalmış Dr omega 3 falan başladı bol bol armut havuç ye dedi yumurta falan hiç yiyemiyorum gündüzleri hala mide bulantım olurlyor gece bı kaç saate yiyip yatıyorum inşallah hepimizinki sağlıkla gelir

Ne yapalım öyle böyle sabredeceğiz bir şekilde onlar iyi olsun da az kaldı sağlıkla gelsinler inşallah

Henüz e-Nabıza düşmemiş hastane sisteminde de sorun var sadece doktor sonuç çıktı kan değerin düşük dedi e-Nabız da yarın düşer ancak değerini öyle görebilirim
Kan ayarlasınlar zaten garanti olsun kenarda ihtiyaç olmaz büyük ihtimalle ama en azından risk almamış olur doktor güzel bir fikir vermiş bence en azından güven verir

Çok çok sevindim dualarım sizinle insallah ikinizde sağ Salim olup birbirinize kavuşacaksınız

Bebeğe kilo aldıran formülü buldum hasta olmama rağmen bebek kilo almış
Ben her gece koca bardak süt içiyorum bir de gece beyaz peynir yiyorum kilo yapmış bebişe
Bi yerden sonra besinlerle alakalı değil artık yapısal
Mesela benim Oglusum şükürler olsun büyüyor her hafta şükürler olsun
Ama percentil değerleri normal aralıkta ama dusuk o yüzden olay cogunlukla bi patoloji yoksa yapısal genetik diyoruz

Benim abisleri de biraz erken geldiler boyum uzun aslında ama karnım dar belki ondan buyuyemiyordur bebeğe çok üzüldüm vicdan azabı çekiyorum şuan bakamadım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…