2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
32+0 2038 gram 45 cm olmuş 🤗

Haftayla uyumlu genel olarak dedi , ağrı sızı için bebek kafası aşağıda olduğu için baskı yapıyor dedi herhangi bir sorun görmedi nst istemedi , 2 hafta sonra görüşcez tekrar dedi 😅 benim sıpa aşağıda sıkıştırıyor iyice kasıkları
İyi güzelmiş canım seninkininde kilosu falan maşallah 🥰 yüzünü göstermedi mi fotoğraf yok mu ☺️

Selam kızlar. Kontrolden çıktık. 31+2 yiz. Bebek 1839 gram. nstye girdim bişey sancı çıkmadı. Kasılmaları sordum tek tük oluyosa normal dedi ama dedim bazen sadece akşam bile 5 kere oluyor sayabiliyosan bişey yoktur dedi. Serviks hala aynı 29 mm açıklık yok Çok şükür. Bebekomun pozunu da gösteriyim 😇

Eklentiler

• 20231226_165218.jpg
    20231226_165218.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 98
Benim abisleri de biraz erken geldiler boyum uzun aslında ama karnım dar belki ondan buyuyemiyordur 😔 bebeğe çok üzüldüm vicdan azabı çekiyorum şuan bakamadım diye
Öyle şey olur mu kendinizi üzmeyin bazı şeyler bizim elimizde değildir evlatlarımız rabbimize emanet bende hekimim bilime inanıyorum ama bazı şeyler bi yere kadar 🙏🏻🤲🏻

Selam kızlar. Kontrolden çıktık. 31+2 yiz. Bebek 1839 gram. nstye girdim bişey sancı çıkmadı. Kasılmaları sordum tek tük oluyosa normal dedi ama dedim bazen sadece akşam bile 5 kere oluyor sayabiliyosan bişey yoktur dedi. Serviks hala aynı 29 mm açıklık yok Çok şükür. Bebekomun pozunu da gösteriyim 😇
Ne güzel yüzü net gözüküyor benim kızın elleri hep yüzünde göremiyoruz doğru düzgün 😁

Merhaba sevgili anne adayları, şu anda 30 haftadayım yani bir Mart annesi olma ihtimalim yüksek fakat sizin de fikrinizi almak istediğim bir konu var😊
Doktorum detaylı bir kan testi yaptı. Sadece demirim alt sınıra yakın çıktı. Ben endişelendim fakat doktorum "Tüm kan değerlerin normal" dedi. Şu anda sadece multivitaminimin içinde günlük 17 miligram demir takviyesi alıyorum. Bir yandan da aile hekimi sıkıştırıyor "Bu alınan miktar yeterli değil ileride sorun olur, sana ek demir takviyesi yazıyorum. Onu da iç" dedi ona baktım 34 miligram diyor.😄 Açıkçası bu kadar yüklenmenin de doğru olduğunu düşünmüyorum.
Özetle, bir miktar arada kaldım. Siz günlük ne kadar demir takviyesi alıyorsunuz acaba paylaşabilir misiniz benimle? 😊
Ben 40mg içiyordum yetmedi 80e çıktık, yarın kontrol tahlillerim yapılacak çok merak ediyorum inşallah yükselmiştir 🙏🏻 doktorumuzdan daha iyi bilemeyiz
Maşallah 🧿 ne güzel yüzünü göstermiş kuzu, benim kızımı hala doğru düzgün göremedik eller hep yumruk yüzünde

Kızlar hastaneden yazıyorum bende yatış verdiler🥺 doktorum alttan muayene etti karnımın sertliğini görünce bu iyi değil dedi.Alttan muayene çok kötüydü biraz bağırdım istemeden 🥺Açılma yok ama yumuşama olmuş çok iyi konuşmadı üzüntüden hatırlamıyorum bile doktorun söylediklerini😔bebeğimin kilosu 1950 Gr 30+1 im ama önden gidiyormuş.2 doz ciğer geliştirici iğne yapacaklar.Dua edin lütfen 😔

Kızlar hastaneden yazıyorum bende yatış verdiler🥺 doktorum alttan muayene etti karnımın sertliğini görünce bu iyi değil dedi.Alttan muayene çok kötüydü biraz bağırdım istemeden 🥺Açılma yok ama yumuşama olmuş çok iyi konuşmadı üzüntüden hatırlamıyorum bile doktorun söylediklerini😔bebeğimin kilosu 1950 Gr 30+1 im ama önden gidiyormuş.2 doz ciğer geliştirici iğne yapacaklar.Dua edin lütfen 😔
Rabbim yardımcın olsun inşallah kuzum.. Insallahh minik Dayanır sen üzme kendini lütfen.
İyi düşünelim, iyi olsun🤲🤲

Umarım hemencecik toparlarsınız. Doktorlar bazen korkutabiliyor ben de p.tesi kontrole gittim doktoruma karnım bazen taş gibi oluyor dedim öyle olunca hemen gel dedi biraz korktum açıkcası ne olur ne olmaz diye nst soktu ama gayet iyi geldi sonuçlar. Sizi nst aldı mı o sertlik varken?

sakın panik olma gözlem altında olman iyi olur güvenilir yerdesin insallah 36 yı görür gibi geldi bana rahatca acılma yok cünkü :dua:

X