2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Nasıl tedavi uyguladı
Bol probiyotik tüket demişti kefir yoğurt gibi. Bir kez tek kullanımlık fitil verdi sanırım. Sadece kremle etkisini azaltmaya çalıştı kaşıntı vs. Geçen kontrolde akıntının fazla olduğunu ve beni çok rahatsız ettiğini söylediğimde 1 haftalık bir fitil verdi. Çok iyi geldi. Az olsa da devam ediyor yani bunu tamamen bitiremeyiz gebelik sonlanınca sonlanır etkisini azaltmaya çalışıyorum dedi.
Kızlar her yerim ağrıyor daha yeni 30 oldum yatamıyorum hiç nereye dönsem bacak bel ağrısı siz nasıl yapıyorsunuz bugün sinirden ağlayasım var bi taraftan uykum var uyuyamıyorum
30. Haftamda seninle aynıydım bacağımın ağrısından yürümekte zorlanıyordum. Magnezyuma 31. Haftada başladım Allahim bu nasıl bir güzellik neden daha erken başlamamışız ki dedim. Çok güzel uyuyorum. Lavaboya kalkıyorum tabi ama ağrılarım bitti gibi birşey. Çok rahatladım

Bebeğe zararı olur mu ondan endişeleniyorum

Endişelenmeyin derim gebelikle birlikte hormonlarımızın değişmesi sebebiyle oluşan bir durum. Bu yüzden gebelik mantarı dedi doktorum. Endişelenecek bir durum olsaydı eminim daha ciddi önlemler alırdı. Doğumdan sonra geçecek dedi. Ben 33. Haftamdayım ve en başından beri bunu yaşıyorum içim gayet rahat

Çok şükür sevindim sizin için teşekkür ederim

Enfeksiyon eğer tedavi edilmezse erken doğum riski oluyor. Onun dışında açıklık şu gelmesi vs gibi bi sey yoksa bebeğe geçmiyor. Bide Enfeksiyon çok yükselirse normal doğum değil sezeryan oneriyomus sanirim doktorlar. Bunu çoğu yerde okudum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Genel olarak bebeğe geçmez ama risk oluyo ne yazık ki

Teşekkür ederim

Kadinin biri hastanede cok takmayin diyordu sinir oldm.dalga gecer gibi 15 olmus takmayacakmisim ona neyse kacinci haftada dogum gerceklesti peki
Olurmu öyle şey tansiyon çok önemli.normalde 30 haftalik dogum.tansiyon yüksek olduğum için bebek kordonu beslenmedi yavaş kan akımı gidiyordu 3haftalik geride kaldı.850 Gr doğdum.

Kızlar bu hafta adet ağrısına benzer bel ağrısı yaşadım şimdi de belimden kasıklarıma vuruyor.Karnıma bakıyorum kasılmam yok öyle ama kasıklarım acıyor gibi adet ağrısı gibi acile gitsem mi bilemedim randevum Perşembe günü

Çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin

Kızlar benim gibi d vitamini omega demir hapı almayan var mı ben hiç içemedim midemi bulandırıyor haplar
Bende demir ilaçlarını kustuğum için doktoruma söyledim doğumda kana ihtiyacıj olacak kullanmamak olmaz dedi.Bestiron Stick verdi toz halinde oluyor ağızda eriyor en azından onu kullanabiliyorum.

Birde göbeğiniz kaşınıyor mu ben dayanamıyorum kaşıyorum henüz çatlağım yok krem de ve yağ da kullanıyorum normal mi sizce

Adet ağrısı bende de var bir kaç gündür oluyor demin yine başladı söküldü sökülecek o hisle birlikte ağrı var bebek hareketli , yarın sabah randevum iyice konuscam bakalım nst sokacak mı

Merhaba kizlar bugün Dr gittim bebek 33 haftalık göbek 31 de kalmış uzuldum erken dogabilir 37. Haftaya kadr ilaçla durdurmaya çalışalım kafa doğum pozisyonu almış dedi böyle geriden gelipte normale dönen varmı hafasinangore küçük kalmış 33 hafta 1950 Gr olmuş dedi 2 hafta önce 1850 100 GR almış

Benimle aynı durumu yaşamışsınız bugün bende de vardı acil olarak hastaneye geldim (ikiz gebelik ve zaten erken doğum riskim vardı) doktor yatış verdi bir gecelik tedaviye başladı ciğer geliştirici iğne falan yapıldı belki benim zaten başından beri riskli diye yatırmıştır yinede ihmal etmeyin gitmekte fayda var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…