2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar şimdi ilginç bir şey soracağım size şimdi biz de bir park yatak var odasında bir de anne yanı beşik var. Şimdi bebek uyandı sabah oldu salona geçeceğiz bebeği salonda nereye koyacağız? Salonda neyin içinde durur bebek anne yanı beşiği salona mı taşımak gerek tekerleği yok çok kafam karıştı

Kızlar şimdi ilginç bir şey soracağım size şimdi biz de bir park yatak var odasında bir de anne yanı beşik var. Şimdi bebek uyandı sabah oldu salona geçeceğiz bebeği salonda nereye koyacağız? Salonda neyin içinde durur bebek anne yanı beşiği salona mı taşımak gerek tekerleği yok çok kafam karıştı
Ben onun için sallanan anakucağı bakıyorum dolaptan 4mom gibi her yere taşırım hem de kolik için iyi olur diyorlar herkese yaramamış olabilir tabiki ama ben deneyeceğim benim günlük düzenime en uygun o geldi

Ben onun için sallanan anakucağı bakıyorum dolaptan 4mom gibi her yere taşırım hem de kolik için iyi olur diyorlar herkese yaramamış olabilir tabiki ama ben deneyeceğim benim günlük düzenime en uygun o geldi
Manuel ana kucağı var ona koysam olur mu sallanmasını çok istemiyorum çünkü doğumdan itibaren konulabiliyor mu ana kucağına 1,2 aylık olana kadar beklememize gerek yok değil mi

Benim de kafam çok karıştı ne almam gerektiği konusunda Juno aldım nereye gidersem üzerine koyabilmek için en azından bir kaç ay

Manuel ana kucağı var ona koysam olur mu sallanmasını çok istemiyorum çünkü doğumdan itibaren konulabiliyor mu ana kucağına 1,2 aylık olana kadar beklememize gerek yok değil mi
Bebeğin Durumuna göre ben de alacağım.Elektrikli çok almak istemiyorum sallanmaya alışmasın diye ama kolik bebekler çok sevebiliyormus elektrikli olanı.Surda durup tavsiyeleri kaydedeceğim 🙏🏻🙏🏻🌸🌸🌸💓

Kızlar bebek bezi stok yaptiniz mi?ben hst cantam disinda hic bez almadim ama her gecen gun herseye zam geliyor azicik stok yapsam mi diyorum ama emin olamadim hangi no ne kadar yapmaliyiz sizler hangi marka.aldiniz
Ben stok yapmadım 1 paket aldım sadece. Bebeğime alerji yapar mı, poposunu tahriş eder mi, dışarıya kaka çıkarır mı, kullanışı rahat mı vs hiç bilmediğim için. Deneye deneye bulan çok anne var. Daha önce kullanıp emin olduğum bir bez olmadığı için beklemeyi düşündüm. Ara ara indirim geliyor zaten tya ya da marketlere

Ben de dolaptan 4 mom alırım diye düşünürken eşim hadi gidip 0 daha uygun bir şeyler alalım dedi kraft aldım sallanması güzel fazla da yer kaplamiyor duruşu da 4mom a benziyor

Oysho aldım ben

Ben wellgro aldım gayet güzel tok bir kumaşı var rengi tam siyah ışıktan dolayı böyle çıktı, çok bölmeli kullanışlı olacağa benziyor alanlar çok memnunmus

Ben almadım devletin hoşgeldin bebek kampanyasına başvurdum çok güzel bir çanta getirdiler onu kullanacağım 🤭 ama almayı düşündüğüm bir çanta vardı link bırakayım hoşunuza gider belki.
kızlar çok teşekkür ederim. hepsine bakıyorum şimdi. arkadaşım hediye alacak, karar verip ona söyleyeceğim :)

İzni başlatanlar kaçıncı hafta başlattı merak ettim. 32nin icindeyim 2023ü tamamlayıp çıkayım istiyorum. Ocak 2de çalışamaz raporu götürüp bırakıcam 33ü doldurmuş olucam. Bir yandan da bi hafta daha idare etsem diyorum ama çalışırken ne uyku kaldı ne ev düzeni...
32. Hafta bittiği andan itibaren çalışmak istiyorsak çalışabilir raporu götürmek gerekiyormuş. En azından benden daha haftam dolmadan çalışabilir raporumu istediler.

Babynestler var. Ama beşiklerden birini salona taşımanız da mantıklı olur.

Kızlar bende böbreğim için kontrole gittim bugün.Böbrek 24 mm taş 5 mm olmuş 🥲 doktorum takibe devam ama sana birşey yapmayacağım diyor stent konusunda 😅 Muhtemelen çok evhamlı ve panik olduğumu gördü bu saatten sonra bende takılsın istemem zaten inşallah son haftalarımda sıkıntı yaşamam🙏 su ve parola devam yani 🥲
sizde böbrek taşı mı çıktı hamilelikte? bende hamile kalmadan önce vardı da kontrole gitmedim ne durumda bilmiyorum, ne gibi şikayetleriniz oldu acaba

Manueller hakkında bir şey diyemiyorum doğrusu benim amacım doğduğundan itibaren bir şey kullanmak o yüzden 4mom bana daha cazip geliyor bebek durmayınca belki onda teselli bulur diye umut ediyorum deneyip göreceğim biraz canım çünkü sürekli kucağıma alamam ya da mutfakta işim mi var o da yanımda dursun istiyorum bakalım belki hİç sevmeyecek 🥹🥹
Ben de dolaptan 4 mom alırım diye düşünürken eşim hadi gidip 0 daha uygun bir şeyler alalım dedi kraft aldım sallanması güzel fazla da yer kaplamiyor duruşu da 4mom a benziyor
Eşimde sıfır uygun bir şey alalım diyor haftasonu bi gidip bakacağız civilde indirim varmış sanırım bende çok para vermek istemiyorum gerçekten maksimum 6 ay diyor bunların kullanımı için bende sırf o zaman diliminde işimi kolaylaştırsın istiyorum

Manueller hakkında bir şey diyemiyorum doğrusu benim amacım doğduğundan itibaren bir şey kullanmak o yüzden 4mom bana daha cazip geliyor bebek durmayınca belki onda teselli bulur diye umut ediyorum deneyip göreceğim biraz canım çünkü sürekli kucağıma alamam ya da mutfakta işim mi var o da yanımda dursun istiyorum bakalım belki hİç sevmeyecek 🥹🥹

Eşimde sıfır uygun bir şey alalım diyor haftasonu bi gidip bakacağız civilde indirim varmış sanırım bende çok para vermek istemiyorum gerçekten maksimum 6 ay diyor bunların kullanımı için bende sırf o zaman diliminde işimi kolaylaştırsın istiyorum
Civilden aldım ben de depolarında yoktu teşhir ürünüydu ama hem yeni koymuşlar teshire hem de her tarafı posetliydi aldı 4999 a

Herkese günaydın pazartesi günü kontrolüm vardi, ciğer gelistirici salı sabah ve akşam vurulucagi çarşamba günü sezeryan olcagimi söylemiştim. Pazartesi günü karnım agri girdi,korkudan ağlama kriz geçirdim hazır hissetmedgm icn tansiyonum fırladı 19a 12 çıktı.hemeb acile geldik. Beni hemen ultrasona baktı kan akımı biraz daha yavaşladığı oldugu söyledi.24 saat önce bırakmıştım,kan sulandırıcı kullandığım için hem beni hem çocuğuma tehlikeli olacagimi söyledi beni bırakmadı hemen yatisa verdi yoğun bakıma aldı beni karanlık odaya. Hemen serum verdi 3 paket ve akşam ciğer gelistirici iğne vurdu. Makineye bağladı hem nst ve tansiyon makineye bağladı. salı günü sabahta sezeryan oldum şükur iyiyiz oğlumda kuvens te yoğun bakım kaliyo ağzında oksijen veriyo durumu gayet iyi olduğu söyledi doktorum doğduğumda bebek ağladı 32 cm 850gr dogdu 26 haftalik.sadece yoğun bakımda anne ve baba görebiliyor.kocam gördü ben göremedim dikişli olduğum için korkudan kalkamadım bugün gidip gorucem inşallah.
aa yeni gördüm gözünüz aydın ikiniz de toparlanıp sağlıkla evinize dönersiniz inşallah.

Ben pusete koyacağım canım. İlk çocukta da öyle yapmıştım. Varsa öyle yapabilirsin.

X