2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Braxton Hicks denilen yalancı kasılmalar. Ben doktoruma sordum, adet ağrısı gibi şiddetli ağrı oluşturmuyorsa ve düzenli değilse tehlikesi yok. Hamileliğin son 2 ayında görülebiliyormuş. Siz de doktorunuza danışın.
Doğru fakat bazı kişiler agri sanci hissetmeden de dogum sancısı yaşayabiliyor. Nst ye girdiklerinde anlasiliyor sadece 😔

Demin taş kesildi karnım sol taraf kocaman oldu büyüdü sıkıştı korktum azıcık ovaladım yumuşadı indi şimdi vuruyo bebiş

Valla mucize yaratıyor. 30. haftamdayım asla uyku problemi yaşamadım yastık sayesinde. Çalıştığım için uykusuz kalma gibi bir lüksüm yok, yastık çok büyük nimet.
Benim bu hafta uykusuz başladı. 30 +5 im yıllık izindeyim sanırım yorulmuyo kafam uyuyamıyorum
Çalışırken gece tuvalete bile kalkmıyodum

Doktorunuza danışın yalancı kasılma mı diye, ama o durumda ovalamak çok doğru değilmiş.
Salı 32+0 oluyor randevum var bakalım neler diyecek çok uzun sürmedi diye takmadım pek 🤭 aralarda gece iki yumurtalık tarafına sancı giriyor geçiyor onu da sorayım

Sabah akşm insüline rağmen açlık şekerim 116 çıktı 😔 insülinsiz bile 105i geçmezdi. Düşmesini beklerken bu çıkıyor gittikçe kendimi çaresiz hissediyorum. Diyete de devam.
Bi diyet listen var mı acaba farkında olmadan dün yediğin birşeyde şeker karbonhidrat mı vardı :/

Salı 32+0 oluyor randevum var bakalım neler diyecek çok uzun sürmedi diye takmadım pek 🤭 aralarda gece iki yumurtalık tarafına sancı giriyor geçiyor onu da sorayım
Bence bu kasılmalar ağrılar normal ama yine de sormak lazım. Benim de sırtım ve göğüs altı diyaframımın sol tarafı çok ayakta kalınca inanılmaz ağrıyor. Ağırlaştık vücut zorlanıyor artık.

İzni başlatanlar kaçıncı hafta başlattı merak ettim. 32nin icindeyim 2023ü tamamlayıp çıkayım istiyorum. Ocak 2de çalışamaz raporu götürüp bırakıcam 33ü doldurmuş olucam. Bir yandan da bi hafta daha idare etsem diyorum ama çalışırken ne uyku kaldı ne ev düzeni...

İzni başlatanlar kaçıncı hafta başlattı merak ettim. 32nin icindeyim 2023ü tamamlayıp çıkayım istiyorum. Ocak 2de çalışamaz raporu götürüp bırakıcam 33ü doldurmuş olucam. Bir yandan da bi hafta daha idare etsem diyorum ama çalışırken ne uyku kaldı ne ev düzeni...
Bende 2 sinde ayrılacağım tam 34 oluyor 2 hafta çalışmış olacağım

32+0'da çalışabilir raporu aldınız mı? Aksi durumda otomatik olarak izne ayrılıyorsunuz.

X