2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bebek bezi stok yaptiniz mi?ben hst cantam disinda hic bez almadim ama her gecen gun herseye zam geliyor azicik stok yapsam mi diyorum ama emin olamadim hangi no ne kadar yapmaliyiz sizler hangi marka.aldiniz
Ben sleepy bionatural stok yaptım surdaki sayılara gore

Eklentiler

• IMG_9985.png
    IMG_9985.png
    295,3 KB · Görüntüleme: 109
Kızlar bebek bezi stok yaptiniz mi?ben hst cantam disinda hic bez almadim ama her gecen gun herseye zam geliyor azicik stok yapsam mi diyorum ama emin olamadim hangi no ne kadar yapmaliyiz sizler hangi marka.aldiniz
Stok yapmadım en iyi marka bile olsa pişik ihtimali olabileceğinden dolayı. Sleepy bio natural 1 numara 2 paket(128 adet), 3 numara 1 paket(56 adet) aldım. 2 numarasını bilerek almadım direkt 3’e geçme durumu olabiliyormuş bu seride.

30 da bile stent takmayanlar varmış canım tamamen bebekten kaynaklı dedi benim doktor eğer pozisyonu değişmeseydi benim ilerliyordu hızlıca , doğumdan sonra tamamen düzeliyormus kendiliğinden
Benim ilk iki gebeliğim de de oldu doğumdan sonra düzeliyor kizlar ama bunda yine çok kötü kaburga ve böbrek ağrısı çekiyorum bu sefer böbreğe bakmadılar direk karnım dar kaburgalara baskı yapıyor dedi

Şimdilik şükür hastaneden izne ayrılınca evde keyfim yerine geldi tansiyonum da normal gidiyor şimdilik insallah da öyle gider dualarınızda unutmayın 🤲🏻🙏🏻😘
Oh şükür. Tatilin ve gebeliğin keyfini çıkarın 🥰 hastahane ortamı ne yazikki tansiyon çıkartıyor. Bi kaç saatliğine gittiğimde bile benim de yükselme oluyo ki siz sürekli insanlarla uğraştıniz. Sağlıkla hayırla kavuşalım inşallah 🤲🤲♥️

Şimdilik şükür hastaneden izne ayrılınca evde keyfim yerine geldi tansiyonum da normal gidiyor şimdilik insallah da öyle gider dualarınızda unutmayın 🤲🏻🙏🏻😘
Gözünaydın şükür izne çıktın valla en iyisini yaptın hastane çekilecek dert değil özellikle hamilelik döneminde.

Oh şükür. Tatilin ve gebeliğin keyfini çıkarın 🥰 hastahane ortamı ne yazikki tansiyon çıkartıyor. Bi kaç saatliğine gittiğimde bile benim de yükselme oluyo ki siz sürekli insanlarla uğraştıniz. Sağlıkla hayırla kavuşalım inşallah 🤲🤲♥️
İnsallah çok teşekkür ederim sağolun
İnsallah hepimiz sağ Salim kucağımıza alalım sonrasında diğer meseleleri konuşmaya başlayalım 🤲🏻🤣🙏🏻😘

Gözünaydın şükür izne çıktın valla en iyisini yaptın hastane çekilecek dert değil özellikle hamilelik döneminde.
36 ya kadar dayanayım dedim ama mümkün değil
Bi de branşım gereği biraz yoğun çalışıyorum belki tansiyon zıplamasa devam edecektim her şerde bi hayır vardır
Bu vesileyle ayrıldım bende ne kadar güzelmiş evde olmak dünya ferahlığı 🤣🤣

36 ya kadar dayanayım dedim ama mümkün değil
Bi de branşım gereği biraz yoğun çalışıyorum belki tansiyon zıplamasa devam edecektim her şerde bi hayır vardır
Bu vesileyle ayrıldım bende ne kadar güzelmiş evde olmak dünya ferahlığı 🤣🤣
Aman boşver iyi yaptın keyfini çıkar 😂

Ben stoklamadım.Sadece sleepy natural yeni doğan 128 adet aldım.Pişik olabilir sorun çıkabilir farklı bir marka denemek isteyebiliriz diye devamını almadım

İnsallah bir sknti çıkmazda sağ Salim ilerleriz keyifli keyifli zaten doktorum gitti bende memlekete gideceğim annemin yanına biraz da orda tadını çıkarsam güzel olur 🤣🤣
İnşallah hepimiz sağ salim kucağımıza alacağız Allahın izniyle buruşuk bebelerimizi🙏🏼😍 Anne evi gibisi yok çok rahat oluyor denemelisin 😂

Benim etrafımda bebek bezi alerjisi hikayesi çok olduğu için stok yapmadım. Sadece 1 paket sleepy natural'ın 210'lusunu aldım. Prima ile başlayıp baby turco yahut migrosun kendi markası ile devam eden çok duydum, galiba bezin. kalitesi değil bebeğin cildi ile alakalı. Onun yerine bepantol pişik önleyici kremi depoladım

Çok az kaldı zaman çabucak geçti aynı bedende son zamanlarımız doğumdan sonra hepimiz rahatlayacağız fiziksel olarak 🙏🏻 tekmelerini özlerim gibi geliyor ama
Kesinlikle doğumdan sonra karnımızın içindeki minnağı çok özleyeceğiz. Bana çok yalnız hissedermişim geliyor, hatta azıcık hüzünlendiriyor bile şimdiden

Sabah akşm insüline rağmen açlık şekerim 116 çıktı 😔 insülinsiz bile 105i geçmezdi. Düşmesini beklerken bu çıkıyor gittikçe kendimi çaresiz hissediyorum. Diyete de devam.

Bebek besi stoklamak mantıklı değil en azından bebek doğmadan mantıklı değil bebeklerimiz doğsun hayrlsiyla bi iki kullanımda anlaşılır zatn vucudune iyi gelip gelmeyeceği ya da sizin memnun olup olmayacağınz sonrasında alıp stoklamak daha mantıklı 😀

Bende bebek bir tarafa toplanınca sancı falan olmuyor sadece rahatsız hiss ediyorum biraz. Sanki kafası mı poposumu çıkacak karnımdan dayıyor kendini sıkıştırıyor bilmiyorum rahim kasılmasımı o
Braxton Hicks denilen yalancı kasılmalar. Ben doktoruma sordum, adet ağrısı gibi şiddetli ağrı oluşturmuyorsa ve düzenli değilse tehlikesi yok. Hamileliğin son 2 ayında görülebiliyormuş. Siz de doktorunuza danışın.

X