2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Anestezi doktoru ameliyat öncesi değerlendirme yapıyor ameliyat için ve anestezi almak için belli başlı kan tetkikleri var onlar isteniyor. Sonuçlar çıkınca anestezi doktoru muayeneye geliyor sana sorular soruyor kronik hastalığın var mı alerji var mı daha önce anestezi aldın mı vs bu tarzda sorular soruyor. Boy kilo ölçülüyor. Akciğerlerini dinliyor. Eğer kronik bir hastalık varsa kalp hastalığı diyabet vs bunlara yönelik ekg, kan tahlilleri vs isteniyor. Genellikle kalp hastalarını kardiyoloji doktoru da muayene ediyor. Bunların sonucuna göre anestezi doktoru ameliyat için onay veriyor veya vermiyor. Kiloya ve klinik tabloya göre anestezinin dozunu anestezi doktoru ayarlıyor. Biraz uzun oldu ama anlatabildim mi acaba.

Ben yemeklerin içine koyuyorum bir şey olmuyor canım

Teşekkür ederim canım internete yazdım bir yerde şekeri düzenler diyor bir yerde şekeri yükseltir diyor ama yarım da olsa koydum zaten tokluk 118 çıktı benim sabah açlığım ve tokluğum çok çıkıyor öğlen ve akşama göre bana demedi kabak çekirdeği ama sabah kahvaltıda 10 badem veya fındık + 2 tam cevizim var bi sorayım kabak çekirdeğini

3 gündür kasılmam olmadı dedikten sonra 5 kere kasılmam oldu dakikamız dakikamızı tutmuyor ya.
ben de hic hasta olmadım dedikten 1 gün sonra salya sümük hastayım suan Kimsenin nazar etmesine gerek yok yeminle aynaya bakmamız yeter

Sor canım izin verirse bi dene inşallah sendede düşürür

Ben hipp organik combiotic 1 numara aldım

Ya sen bitanesin

Merhaba kızlar 30+1 olduk kilo 1540 boyu 40 cm olmuş uzunlugum da 29 fakat karnimda sertlik oluşuyor diye doktor nts istedi ve sancı çıktı baya yüksek erken doğum riski var dedi açılma vs yok yatış verdi ciğer geliştirici iğne yaptı fitil serum tedavisi verdiler nts ye giriyorum sancı hep 45 50 üstü çıkıyor böyle olan var mı aranızda bebeğime bisi olur diye endişeleniyorum

Benim kardeşim pediatrist keçi sütlü olanları onermedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…