2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Evet çok detayı varmış anlaşılan gerçekten anne olabilcek herkese rabbim nasip etsin annemin bir arkadaşı vardı kaçkere denediler Rabbim yıllardır nasip etmedi bundada var demekki bşr hayır bilmiyoruzki halâ daha çocukları yok yaşları 50 ye dayanmıştır belkide

Evet evet hele senin esinde benimki gibi ceneli biriyse çok işe yarıyor. En fazla kendi kendine bi odada homurdaniyo
Evet aynen öyle daha söylememiştim süt meselesini içimden düşünüyordum bu aralar söyleyim ben alıştım böyle kazanan olmaya eskiye dönmek istemiyorum

Benim de kayinvalide ile aram bozuk, beni seven, haklı bulan gorumcelerime de ne dediyse arayıp sormuyorlar, belki doğuma da gelmeyecekler ama inan ki süreçler sorunsuz geçsin de canları sagolsun varsın gelmesinler annem rahatsız, ablam gamsız Ben de kendimi çok yalnız kimsesiz hissediyorum çoğu zaman. Seni de anlıyorum canım dört duvar üstüne geliyordur aman insanlarımn varlığı mi yokluğu mu dersen bazen o kadar bencil, kötü olabiliyorlar ki yokluklari bin kat daha iyi dört duvar daha iyi dost oluyor. Allah var, bazı durumların çözümü yok Allaha havale et geç, bosver, üzme kendini.

Evet aynen öyle daha söylememiştim süt meselesini içimden düşünüyordum bu aralar söyleyim ben alıştım böyle kazanan olmaya eskiye dönmek istemiyorum
Acaba esin tek çocuk mu baya eslerimiz benziyo sanki birbirine
Evet sen süt konusunu ac bi ara abart hatta zaten pek bi sey bilmiyorlar yazık araştırdım dese de sen ne bilirsini yapıştır rahat et

Ben de kaynanayla kavgalıyım konuşmuyoz ölene kadarda konuşmayı düşünmüyorum çokta iyi oldu benim annem babamda yok abimle ablam burdada değiller ablamda gelemicek gibi dua edyrum inş kaynanalarda gelemz doğuma

Acaba esin tek çocuk mu baya eslerimiz benziyo sanki birbirine
Evet sen süt konusunu ac bi ara abart hatta zaten pek bi sey bilmiyorlar yazık araştırdım dese de sen ne bilirsini yapıştır rahat et
Tek erkek çok çeneci ve hep kendini haklı bulur bu hamilelik sürecinde biraz kurtuldum o huyundan ama geri başlayacak diye çok korkuyorum

Ah kuzum işte o vefasız insanlar var bende de. Annemle uzak gibiyiz bizde. Gecen hastahane olayı çıkınca kayinvalidemin zoruyla arayıp bole bole bi durum var dedim. Yoksa demiycektim. Kardeslerime o kadar ama o kadar yardım etmeme rağmen yıllar evvel çok büyük bi darbe yedim hayatımdan çıkarttım hepsini. Evlendiğimde andan beri tek sukrum kv ve kp ile hiç yaşayamadığım aile ortamını yaşıyor olmam. Kv annemden daha çok annelik yapıyor Mevlam razı olsun. Kp desem babamın eksikliğini hiç hssettirmiyor çok şükür. Dediğin gibi kimin ne olduğunu görüyoruz böyle zamanda. Tüm arkadaşlarıma kosturdum iyi kötü zamanda bana nasılsın diyen bile yok. Olsun olmasın mevla bizden vazgeçmesin bizimle olsun insan dayanıyor. Asıl rabbimiz bizden vazgeçerse bittik.

Arkadaş konusunda bende şanssızım bak birde çok çevre yapmayı seven biri değilim az insan çok huzur kafasındayım ama görüştüğüm arkadaşlarımda temizlik yapılcağı zaman haber ver diyebilirlerdi bekledim açıkcası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…