2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Evet bu yüzden bizi de etkiliyor işte duyduğumuz şeylerden hep. Bende bugün sabah kalktım yarım saat hareket hissetmedim dürttüm sürekli en son hareket etti çok şükür dedim de rahatladım yoksa içimi sıkıntı kaplıyor korkuyorum

Belirli bir yaştan sonra tek koyuluyormuş galiba bir yerde görmüştüm haberlerdemiydi acaba30 dan sonrası yasaktı sanki herşeyde bir hayır vardır canım bsk ne güzel ilkinde tutmuş Rabbim kucağına almyıda nasip etsin inşallh

Gerçekten çok hakkediyor bazıları bizim el mahkum size yani ne var biraz özenli olsanız ki ben şikayet etmeyecektim de eşime anlattım o şikayet edelim dedi öyle ettim bide ben doğuma denk gelir diye de gerildim ondan söyledim açıkçası öyle bir ebeyle doğum gerçekleştirmek istemem. Allah tüm hamileleri iyi ebe ve doktorlarla karşılaştırsın o an zaten korku endişe var onlara muhtacız güzel ilgilenenler bulsun hepimizi

Amin canım benim amin.

Evet o bebeğin vermiş olduğu huzur bambaşka. Mevla ayri düşürmesin bizleri. Kucağa alinca hersey gidecek. Ama korku endişem olmasaydı diğer gebeliğin vermiş olduğu zorluklar o kadar zorlamazdi sanirim. Bi labirentin içinde dönüp duruyorum. Yemek kısıtlı dışarı çıkmak yasak evimi temizlesem yasak insanlarda saolsunlar uzak duruyolar akşamdan akşama koltukta bayılıp kalan eşimle bide sizlerle zaman geçirmeye çalışıyorum. Neye elimi uzatsam elimde kaliyo. Felan filan. Dayancaz öyle yada böyle ağlaya güle

Canım yanına gelecek biri yok mu sıkılmazsın bari?

Ben korunaklı olurum şimdi bile karnıma dokundurtmuyorum sanki bi sey olacak zannediyorum.
Eşine sey de geçen gün ben öyle yaptım. Süt konusunda sorular sordu bende konu açılmışken başladım anlatmaya. Süt gelince annenin mutlu olması gerekiyo strese uzuntuye felan sokulmamasi gerekiyo yoksa Süt bi anda kesiliyor bir damla gelmiyor sonra kesilen sütü yeniden geri getiremiyorsun vs vs beni strese üzüntüye sokmamaniz gerek vs dedim saldim kendi haline sende bi sure sütten vurursun nolcak

çok haklısın benimde aklıma bu gelmişti bu seferde sütten vuralım sonra da belki susmaya alışırlar

Serklaj olacak kadar çok kisalma olmadı ilk zamanlar hatta 23 mm haricinde 27 altına hiç dusurmedik erken önlem alınmıştı. 23 mm olduğunda 28. Haftadaydim ve enf olduğu içinde daha bi riskliydi serklaj olması.
Evet evde olmak çok zorluyo bide zorundalik bilinci ile insan eksiği yapmaya meyilli oluyo. Hani yasak olan cazip gelir ya o misal. 34. Haftaları görelim hep birlikte sonrasında daha rahatlarız inşallah.

Yok kuzum riskli yaşlar var 40 sonrasiydi sanirim o zamanlar tek. Eger 2 başarısız deneme olduysa 30 yaş oncesi sonrasi 2 3 konulabiliyor. Deneme sayısına yasa da bağlı. Hatta hastanın durumuna da bağlı. Bazı kişilerde çok genetik problem oluyo bi sürü detayı var. Ama hiç sorun yoksa tek ile başlanıyor devlet çoğul gebeliklerin önüne geçmek istiyor sağlıklı ilerlemesi için.

İnşallah canım dikkat et biraz daha kaç hafta oldu şuanda

Evet son haftalar her hafta ise çok koyucak o ücret yapıcak bişey yokBirde ocaktan sonra zam sürpriziyle karşılaşmayız inşallh
Kesinlikle zam olur. Biz doğum ücretini ödemek istedik almadılar mesela. Zam geleceğini bildikleri için önden ödeme almıyor bazı hastaneler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…