2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Aynen öyle canım. Eskiden böyle hayat bilgisi felan gibi lise üniversite arkadaşlıklarının olduğu diziler vardı hep özenirdim öyle arkadaşlıklarım olsun diye yaşım geçince anladım ki öyle çok nadir şanslı insanlar oluyor öyle arkadaşlıklar binde bir gibi O da bana da denk gelmedi malesef

Valla iyi dayanıyorsun ben uzunca zamandır 2 haftada bir gidiyorum bazen haftalık. Ama o bile zaman gecmiyo gibi geliyo
Bende bi ara 2 hafta da bir gidiyordum doktor her gittiğimde 1 ay sonra görüşürüz diyip beni 2 hafta sonra karşısında görünce bi şaşırıyordu bişey mi oldu niye erken geldin diyordu bende utancımdan artık 1 ayı tamamlamaya çalışıyorum

O kadar güzel özetlemişsiniz ki son sıralar ki korkularımız

Keske hersey lise zamanlarındaki hayallerimiz gibi olsaydı amaaan kuru kalabalık olmasindansa böylesi de iyi. Hele gösteriş meraklısı ne oldum delisi felan insanlar olacağına uuuu ben duvarlarla konuşmaya devam ederim daha iyi. Canım duvarlarim ihaneti yok en azından

Bende çocuğu bi rahat birakmiyorum sürekli dürtüp duruyorum Bende öyle gerçekten sürekli dinlemeye başladım yeni bir korku yüklendi nedense. Hareket etmeyince dürtüp hareket ettiriyorum

Ya kızlar özel hastanelerin ekstra nst ücreti alması çok çok saçma. Bizim hastane alıyor mu bilmiyorum geçen gün üniversite hastanesine gittim orda çektirdim kağıdı da verdiler sorun yapmadılar ama her seferinde ordan oraya gitmek çok zor zaten özel hastanelere iyi paralar veriyoruz nst ya ücretsiz olsun ya da cüzzi bir miktar olsun ne kadar saçma ya

Aynen artık bebişimiz de olacak kimseye ihtiyacımız yok çok şükür

Aynen artık bebişimiz de olacak kimseye ihtiyacımız yok çok şükür
Her aklıma geldiğinde Mevlam nolur sağlıkla hayırla erdir bizi o günlere diyorum. Sende sağlık diyerek dua et. Oyle gezelim de. Ben gebe kalınca gezicem diyodum sağlıklı gebelik ile gezecem demek gerekiyormuş. Her sozumuze dikkat etmek gerekiyo yoksa Osmanlı tokadı yiyoruz

Sanki zaman geciyo doktorlar bizi pek anlamıyo

Benim sanırım kasılmam var dye benden istedi bu hafta inşallah geç başlanıyordur nst ye ama 30. Haftadan snra başlanıyor dyede duydum şuan her hafta girmeyiz herhalde daha son bir ay kala her hafta çağırabilir
Kasılmadan değil canım bizim bebek biraz küçük ya nst de bebek iyi mi diye bakıyorlar ben 28 de bi de 30 da girdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…