2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Bu sabah aşırı aşererek uyandım lıkır lıkır fanta içmek istiyor canım ama anlatamam içim yanmış 😅 kalktım hala canım çekiyor cıkıpta alamam hava berbat
Ay alma zaten kiiiz 🙈 evde portakal ve maden suyu varsa eğer 1 portakalın suyunu sık bir bardağa koy sonra üstüne yavaşça maden suyunu ekle iç. Tam bi fanta olmuyo ama öyle freş bi içecek oluyo ki ben bayılıyorum. Yazın hep yapar içerim. Portakalı kışın suyunu donduruyodum buz halde atiyodum maden suyunun içine ohh mis. Bi dene hatta herkes bi kere denesin derim. 🤗🤗🤗

Kızlar sezaryen için hangi kahveden alalım yanımıza küçük termosa hastaneye gitmeden sade americano falan mı yapsak yoksa Türk kahvesi tarzı mı gerek
Benim makinem var onda amerikano yapıp tesmosla istiycem eşimden. 3u bir arada felan içme de nasıl yaparsan yap 🤭🤭

Kizlar geçen hafta beri rahatsızım.carsamba günü gece kotulestim tansiyonm yükseldi 19 a cikti.1gece yatış verdi her saate 1kere tansiyonum baktılar ilaç verdi tansiyonum düştü,nst takip etti, kan ve idrar verdim temiz çıktı protein negatif çıktı.yanliz sıkıntm var bebeğe gelişmediği söyledi 28haftalikken olması gereken 25 cikti.3hafta geride geldiği söyledi bebeğe kondonu kanı az gittigi söyledi beslenmediginde dolayı.hastanede grip yakalamism o günde beri gribim öksürüğüm var.
Dün tekrar kontrolüm vardı ultrasonda bebeğe suyu ve hareketi iyi dedi.geçen hafta gittiğim gibi kilosu sadece 10 Gr almis 😥. Tansiyonum yüksek olduğu için beslenmedigi söyledi 1haftalik tansiyon takip ettim. hep 13_9,14_10,15.5_10 çıkıyordu böyle giderse hemen doğuma alırsam bebek sıkıntı olur,2hafta daha dursun belki 30yada 31 aralikda alırım dedi tansiyonu , bebek hareketini takip edin dedi.pazartesi günü tekrar kontrolü çağırdı bakalım ne diyecek.

Kizlar geçen hafta beri rahatsızım.carsamba günü gece kotulestim tansiyonm yükseldi 19 a cikti.1gece yatış verdi her saate 1kere tansiyonum baktılar ilaç verdi tansiyonum düştü,nst takip etti, kan ve idrar verdim temiz çıktı protein negatif çıktı.yanliz sıkıntm var bebeğe gelişmediği söyledi 28haftalikken olması gereken 25 cikti.3hafta geride geldiği söyledi bebeğe kondonu kanı az gittigi söyledi beslenmediginde dolayı.hastanede grip yakalamism o günde beri gribim öksürüğüm var.
Dün tekrar kontrolüm vardı ultrasonda bebeğe suyu ve hareketi iyi dedi.geçen hafta gittiğim gibi kilosu sadece 10 Gr almis 😥. Tansiyonum yüksek olduğu için beslenmedigi söyledi 1haftalik tansiyon takip ettim. hep 13_9,14_10,15.5_10 çıkıyordu böyle giderse hemen doğuma alırsam bebek sıkıntı olur,2hafta daha dursun belki 30yada 31 aralikda alırım dedi tansiyonu , bebek hareketini takip edin dedi.pazartesi günü tekrar kontrolü çağırdı bakalım ne diyecek.
Sakın ihmal.etme canm.tansiyinu bebek.harekeyuni rabbim korusun bisi olmaz.allahin izniyle kazasiz belasiz şimdi canım sıkkın ya tansiyon iyice oynar sakın ferah

X