2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Stres bence yükselten faktör hastanede güvenilir ellerdeydin emindin şimdi stres yapıyorsun kendine
Olabilir de aslında ama bilmiyorum ki. Bugünkü yüksekliğin sebebi menemenmis ama suçlu yakalandi. Öğlen tokluk açlığa göre düşük çıktı. Bide akşam bakicaz bakalim ne olucak

Evet ya herkesin bünyesi ayrı işte
Bence kısır bi dene bol salata bol ayranla çünkü happy momda çok gördük tabak tabak kısır yiyip yükseltmeyeni

Kızlar bebek galiba yan duruyor öyle hissediyorum. Karnım acayip gergin içimde daraltı hissi var nefes darlığı gibi sanki. Karnım da taş gibi. Yırtılcak sağ taraftan sanki karnım. Öksürürken falan acayip acıyor. Oraya dönüyorum buraya dönüyorum pozisyonunu da değiştirmiyor anca ufak ufak hareketler yapıyor bugün. Niye böyle ya. Nasıl pozisyonunu değiştimesini sağlıcam. Hissediyorum sırt üstü yattığımda bebeği taş gibi yan duruyor

Hiç korkma insülin kötü birşey değilki vücudumuzun salğıladıgı bi hormon aynı progestan gibi dışardanda takviye alınabiliyor
Aksine insülin alınca daha rahat olursun bebegin daha güvende olur böyle yükselmelerde görmezsin
Hiç sıkıntı yapma kötü birşey olsa doktorlar vermez zaten

Benimki genel olarak hep yan duruyor ama bazen kafasını veya ayaklarını gögüs kafesime getiriyor ağrıdan oturamıyorum bile
İnternette bi bak istersen geçen gün instagramda görmüştüm bi yatış pozisyonu bebeginde pozisyonunu değiştiriyor diye

Canım ben onu araştırdımda bi çay kaşıgı tarçın düşüğe neden olmaz
Fazlası zarar az az tüketilebilirmiş
Öyle mi ? Bende salep içesim vardi vazgeçiyordum. Gerçi gene içemem o ayrı da. En azından şekerim yükselirse yoğurtla denerim bari

Pirinçle yaparsan sıkıntı dün dolma yaptım kendime bulgurdan eşime pirinçten yaptım sende kendine bulgurdan yapabilirsin ama kahvaltıda pirinçliden yedim bakalım nasıl çıkıcak
İnşallah güzel gelir bu saate kaldın bide yükseklikle uğraşmazsin

Öyle mi ? Bende salep içesim vardi vazgeçiyordum. Gerçi gene içemem o ayrı da. En azından şekerim yükselirse yoğurtla denerim bari
Aynen en hızlı o düşürüyor valla
Diyetisyenim tatlı krizine girersen sütlü tatlıları tarçın ve cevizle ye dedi o yüzden tatlılar hiç yükseltmiyor şekerimi
Birde muhallebi yapıyorum mesela şeker yerine bal koyuyorum balda zararlı ama şekerden daha iyidir
Oda hiç yükseltmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…