2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Canım evet menemen yükseltiyor çok az ekmekle menemen yedim 156 çıktı. Dün yumurta zeytin ekmek ve biraz domates yediğimde 118di. Yemek ki pişince şekeri ortaya çıkıyor domatesin

Allah razı olsun teşekkür ederim. İnsallah sonuçlar temiz gelir 3 yada 4 hafta da sonuç belli olur dediler nasıl geçer zaman bilmiyorum
Evet beklemekok zor ama şöyle düşün karnında parçan var ve sen üzüldüğünde hissediyor ağladığında kendinin buna sebep olduğunu düşünüyor. Ki sonuç ne olursa olsun sen onun iyi olması için çabalıcaksın. O yüzden süreci kendine eziyet yapmadan geçirmeye çalış

Canım evet menemen yükseltiyor çok az ekmekle menemen yedim 156 çıktı. Dün yumurta zeytin ekmek ve biraz domates yediğimde 118di. Yemek ki pişince şekeri ortaya çıkıyor domatesin
Casusun birini bulduk. Bide açlığı yükselteni bulabilirsek baya ilerleme kaydetmiş olucaz.
Bu arada şeker düşürmek için yoğurda tarçın ekleyip yiyince faydası oluyomus. İstersen düşürmek için dene biraz.
Demin öğle yemeği için olctum açlık 97 çıktı. Yüksek olsaydı yemek yerken tarçın kullanacaktim ama sıkıntı olmadı suan için. Tokluğuna bekliyorum.

Kızlar selam benim bu alerji kaşıntılarımın sebebi vitaminler çıktı dün doktorum söyledi demiri arttırmıştım 100 lük kullanıyordum dünden beri kestim kaşıntı her şey geçti sizlerinde haberi olsun belki böyle bir durumla karşılaşırsanız diye söylüyorum. Ben d vitamini demir multivitamin ve magnezyum içiyordum günlük şu an hepsini kestim kasılmam falan olursa magnezyum içeceğim ama doktor bir 15 gün ara ver dedi

Bir diğer casus da mercimek çorbası ekmeksiz 1 kepçe içtim 151 çıktı dün. Geçen hafta da 2 kepçe az ekmekle yedim 200 çıktı diyetisyen yasakladı mercimeği

Bir diğer casus da mercimek çorbası ekmeksiz 1 kepçe içtim 151 çıktı dün. Geçen hafta da 2 kepçe az ekmekle yedim 200 çıktı diyetisyen yasakladı mercimeği
Ohaaaa kirmizi mercimekten gebelik başında tiksinmistim hala içemiyorum. Allahtan içemiyorum yalnız 200ler felan çok yükselmiş ya

Merhabalar şeker ile ilgili sorular sormuşsunuz şöyle cevap vereyim 2 gebeliğimdede gestasyonel diyabet tanısı konuşdu ve insülin kullanıyorum şuan ki haftalarınızda şekerlerinizin yüksek çıkması çok normal özellikle açlık şekerleri plesentanın ürettiği hormon ile ilgiliymiş geçen doktora sordum bende yediklerimiz ile ilgili değil özellikle takviye ilaçlar ile ilgili hiç değil son haftalara doğru plesenta yaşlandıkça şekerlerimiz düşecekmiş 15 günde bir takipteyim ben endokrinde insülinin bebeğe hiç bir zararı yok hiç korkmayın yüksek şekerin var vücudumuzun üretemediği insülini dışardan takviye olarak alıyoruz tıpkı d vitamini ve demir ilacı gibi korkulacak birley yok stres yapmayın stres daha çok yükseltiyor şwkeri

Ohaaaa kirmizi mercimekten gebelik başında tiksinmistim hala içemiyorum. Allahtan içemiyorum yalnız 200ler felan çok yükselmiş ya
Aynen mercimek çok dokunuyor bana fırlatıyor birden. Bak 1 saat yürüyüş yaptım eve geldim öğlen açlık şekerim 129 çıktı. Sanırım diyetle olmayacak insülin başlayacak doktor bu hafta çarşamba gel dedi

Dün karma aşı yaptırdım kızımın hareketleri azaldı doktoruma söylemem gerekir mibilen var mı

Teşekkür ederim. İlerleyen haftalarda düşüyor da acaba kaçıncı haftalardan sonra. Ben insülin kullanmıyorum. Gebelik sekeri yaşadığım şehirde sınırda çıkmıştı. Ankaraya göre de şekerim yokmus. Biraz arada bi durum var yanı.

Dün karma aşı yaptırdım kızımın hareketleri azaldı doktoruma söylemem gerekir mibilen var mı
Bi sorun bakalım onunla alakadı olabilir mi içiniz rahatlar. Kaçıncı haftada oldunuz? İnternette bir doktor 30. Hafta diyor benim doktorum 32 dedi. Bir de eczaneden kendiniz aldınız değil mi kaça aldınız

Tüh. Evet senin ölçümler baya yüksek ilerliyo gibi. Neyse insülin ile bi miktar rahat yersin belki aman yükseldi yükselecek düşüncen olmaz

Benim de bağırsak bozulma nedenim demir azalttım ve bağırsağım da düzeldi biraz daha .

Benim tokluklar %95 oranında 140 altında ama açlıklar 97 98 92 94 95 gibi sınırlarda geziyor. Bana 95 de insülin başlarım demişti pazartesi gideceğim bende bakalım ne diyecek ? Diyete de yemek olarak uysam da saat olarak asla uyamıyorum ara öğün sarkıyor yemek ile arasında 2 saat olması gerekirken atıyorum 1 saat oluyor. Sanırım ondan açlık için düzgün sonuç alamıyorum. Yani sanırım aç olmadığım için açlık gibi çıkmıyor.

Canım geçen menemen yedim şekerim tavan yaptı
Bazılarında pişmiş domates yükseltiyormul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…